Domů › Zaměstnavatelé › Cyient, Inc. › Design Engineer Specialist
Design Engineer Specialist v Cyient, Inc.: Mzdy H-1B
20 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Design Engineer Specialist v Cyient, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $73 548; střední hodnota $72 409–$76 500.
Žádosti (LCA)20
Medián nabízené mzdy$73 548
Střední část mezd$72 409–$76 500
10.–90. percentil$70 884–$81 542
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $72 488 |
| FY2024 | 4 | $73 548 |
| FY2025 | 8 | $75 508 |
| FY2026 | 2 | $77 356 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $73 822 Úroveň I | Rockford, IL | 23. 4. 2026 | 24. 5. 2026 | Certifikováno |
| $80 891 Úroveň I | East Hartford, CT | 3. 11. 2025 | 3. 3. 2026 | Certifikováno |
| $80 891 Úroveň I | East Hartford, CT | 21. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 402 Úroveň II | East Hartford, CT | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $70 900 Úroveň I | East Hartford, CT | 2. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 000 Úroveň I | Greensboro, NC | 24. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikováno |
| $76 000 Úroveň I | Plattsburgh, NY | 20. 2. 2025 | 25. 2. 2025 | Certifikováno |
| $75 015 Úroveň I | East Hartford, CT | 27. 11. 2024 | 2. 2. 2025 | Certifikováno |
| $70 741 Úroveň I | East Hartford, CT | 4. 11. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| $72 173 Úroveň I | East Hartford, CT | 4. 11. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| $72 150 Úroveň I | East Hartford, CT | 10. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 550 Úroveň I | East Hartford, CT | 24. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $95 666 Úroveň I | East Hartford, CT | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 547 Úroveň I | East Hartford, CT | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $68 203 Úroveň I | Rockford, IL | 25. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $73 000 Úroveň I | East Hartford, CT | 10. 8. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikováno |
| $72 488 Úroveň I | East Hartford, CT | 3. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 000 Úroveň I | East Hartford, CT | 10. 7. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikováno |
| $72 488 Úroveň I | East Hartford, CT | 30. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $72 488 Úroveň I | East Hartford, CT | 24. 2. 2023 | 3. 3. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Cyient, Inc.
- Design Engineer$75 000
- Senior Design Engineer Specialist$78 843
- Senior Design Engineer$82 244
- Lead Engineer$84 345
- ATS Engineer$87 107
- Mechanical Engineer$86 000
- Lead GIS Engineer$78 707
- Design Analyst$72 620
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).