Domů › Zaměstnavatelé › Dana-Farber Cancer Institute › Advanced Clinical Fellow
Advanced Clinical Fellow v Dana-Farber Cancer Institute: Mzdy H-1B
9 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Advanced Clinical Fellow v Dana-Farber Cancer Institute. Nabízený mediánový základní plat $104 500; střední hodnota $101 450–$104 500.
Žádosti (LCA)9
Medián nabízené mzdy$104 500
Střední část mezd$101 450–$104 500
10.–90. percentil$91 609–$104 650
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $104 500 |
| FY2024 | 3 | $104 500 |
| FY2025 | 1 | $104 500 |
| FY2026 | 1 | $104 500 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $104 500–$109 000 | Boston, MA | 3. 2. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikováno |
| $104 500–$109 000 | Boston, MA | 2. 2. 2026 | 22. 7. 2026 | Zamítnuto |
| $104 500 | Boston, MA | 12. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $104 500 | Boston, MA | 9. 1. 2024 | 14. 3. 2024 | Certifikováno |
| $105 000 | Boston, MA | 2. 1. 2024 | 14. 3. 2024 | Certifikováno |
| $92 299–$92 300 | Boston, MA | 7. 12. 2023 | 26. 2. 2024 | Certifikováno |
| $104 500 | Boston, MA | 12. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| $104 500 | Boston, MA | 28. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| $90 000 | Boston, MA | 12. 6. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Další pozice v Dana-Farber Cancer Institute
- Research Fellow$72 000
- Clinical Fellow$95 000
- Instructor (Scientist)$83 700
- Statistician$94 169
- Research Technician$50 000
- Scientist II$101 672
- Scientist$90 000
- Computational Biologist$81 272
- Sr. Research Technician$55 028
- Scientist I$89 685
- Instructor (Physician / Scientist)$209 000
- Instructor$92 754
- Genetic Counselor$90 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).