Domů › Zaměstnavatelé › Delart Technology Services LLC
Delart Technology Services LLC: Platy H-1B a sponzoring
Delart Technology Services LLC podal 100 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 99. Medián nabízeného platu: $145 600.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Delart Technology Services LLC víza H-1B?
Delart Technology Services LLC podal 100 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 19. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Delart Technology Services LLC: 15 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Staff Software Engineer | 9 | $135 283 |
| Principal Wireless Systems Engineer | 6 | $183 500 |
| Staff Wireless Validation Engineer | 4 | $135 000 |
| Senior Wireless Systems Engineer | 4 | $161 221 |
| RF Validation Engineer | 4 | $137 500 |
| Senior RF Validation Engineer | 4 | $156 624 |
| Senior Protocol Systems Engineer | 3 | $141 378 |
| Senior FW Engineer | 3 | $155 418 |
| Senior Wireless Validation Engineer | 3 | $150 446 |
| Hardware Validation Engineer | 3 | $117 645 |
| DevOps Automation Engineer | 3 | $138 445 |
| Staff Embedded Hardware Engineer | 2 | $134 720 |
| Wireless Systems Engineer | 2 | $130 100 |
| Principal IP Network Engineer | 2 | $183 456 |
| Principal Wireless Network Engineer | 2 | $180 253 |
| Wireless Engineer | 2 | $140 654 |
| Embedded Hardware Engineer | 2 | $151 112 |
| System and Firmware Engineer | 2 | $157 304 |
| Wireless Validation Engineer | 2 | $143 822 |
| Python Automation Developer | 2 | $122 396 |
| Senior Network System Engineer | 1 | $142 000 |
| Staff RF Validation Engineer | 1 | $118 000 |
| Senior Network Systems Engineer | 1 | $154 000 |
| Senior Wi-Fi Systems Engineer | 1 | $150 000 |
| Senior Dimensional Engineer | 1 | $150 000 |
| Network Security Operations Senior Advisor | 1 | $150 000 |
| Senior Wireless Protocol Engineer | 1 | $185 000 |
| Principal Radio Frequency Engineer | 1 | $225 451 |
| Principal RF Engineer | 1 | $225 451 |
| Principal Firmware Engineer | 1 | $183 456 |
| Staff Embedded Firmware (FW) Engineer | 1 | $135 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $184 662 |
| Full Stack Software Engineer | 1 | $93 330 |
| Embedded Software Engineer | 1 | $145 600 |
| Hardware Engineer | 1 | $141 440 |
| Staff Wireless Systems Engineer | 1 | $128 000 |
| Senior PCB Designer | 1 | $113 859 |
| Data Scientist | 1 | $117 291 |
| Principal Antenna Engineer | 1 | $185 120 |
| Business System Analyst | 1 | $128 398 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 25 | $150 000 |
| FY2024 | 32 | $149 136 |
| FY2025 | 28 | $150 446 |
| FY2026 | 15 | $129 792 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)21 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)51 %
- Úroveň III (zkušený)18 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)10 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Sunnyvale, CA55
- Santa Monica, CA9
- Menlo Park, CA7
- Redmond, WA7
- Fremont, CA6
- Santa Clara, CA3
- Palmdale, CA2
- Suite 206, CA1
- Alhambra, CA1
- Richmond, WA1
- Poway, CA1
- Lone Tree, CO1
- North Hollywood, CA1
- San Jose, CA1
- Long Island City, NY1
- Leander, TX1
- Burlingame, CA1
- Boston, MA1
Povolání
- Electrical Engineers52
- Software Developers20
- Software Quality Assurance Analysts and Testers5
- Industrial Engineers4
- Network and Computer Systems Administrators3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Data Scientists3
- Mechanical Engineers2
- Computer Network Architects2
- Software Developers, Systems Software1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| DevOps Automation Engineer | $138 445–$150 000 Úroveň I | Menlo Park, CA | 19. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Python Automation Developer | $129 792–$135 000 Úroveň I | Menlo Park, CA | 19. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Analog and Mixed-Signal Design Engineer | $159 890–$180 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 12. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| Data Engineer | $114 088 Úroveň I | Boston, MA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| DevOps Automation Engineer | $120 000–$150 000 Úroveň I | Menlo Park, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Python Automation Developer | $115 000–$135 000 Úroveň I | Menlo Park, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Network Engineer | $115 440 Úroveň III | Redmond, WA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| System Characterization Engineer | $140 296–$145 000 Úroveň II | Redmond, WA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Test Automation Engineer | $175 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Technical Program Manager | $121 035 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Hardware Validation Engineer | $108 243–$115 000 Úroveň II | Redmond, WA | 15. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| Principal Connectivity SW Engineer | $190 000–$212 000 Úroveň II | Burlingame, CA | 27. 2. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikováno |
| DevOps Automation Engineer | $139 443–$150 000 Úroveň II | Menlo Park, CA | 23. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| Senior PCB Design Engineer | $118 498–$130 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 19. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| Staff Wireless System Engineer | $134 056–$143 000 Úroveň II | Fremont, CA | 12. 12. 2025 | 22. 3. 2026 | Certifikováno |
| Principal Wireless Systems Engineer | $217 630 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 16. 9. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikováno |
| Staff Wireless Validation Engineer | $159 890–$163 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 11. 8. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikováno |
| Wireless Validation Engineer | $131 019 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 7. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| PCB Layout Engineer | $115 000 Úroveň II | Leander, TX | 6. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $131 019 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 14. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $117 291–$132 291 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Principal Antenna Engineer | $185 120–$205 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Hardware Validation Engineer | $141 981–$160 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Business System Analyst | $128 398 Úroveň II | Santa Monica, CA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical and Materials Characterization Engineer | $119 496–$135 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Principal Wireless Network Engineer | $180 253–$205 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 29. 5. 2025 | 29. 5. 2025 | Certifikováno |
| Product Marketing Manager | $132 000 Úroveň I | Long Island City, NY | 21. 5. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Wireless Validation Engineer | $150 446–$166 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Radio Access Network Engineer | $150 446–$160 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 5. 2025 | 20. 5. 2025 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $172 931–$195 000 Úroveň II | Menlo Park, CA | 20. 5. 2025 | 20. 5. 2025 | Certifikováno |
| Embedded Hardware Engineer | $156 624–$176 800 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 5. 2025 | 20. 5. 2025 | Certifikováno |
| RF Validation Engineer | $156 624–$190 000 Úroveň II | Fremont, CA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Hardware Validation Engineer | $117 645–$140 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Carrier Certification Engineer | $135 000–$160 000 Úroveň II | Fremont, CA | 9. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| Staff Embedded FW Engineer | $135 000–$155 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 7. 5. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| Senior Wireless Validation Engineer | $156 624–$180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 7. 5. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| Wireless Engineer | $146 307–$169 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 7. 5. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| Network Test Engineer | $156 624–$210 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 28. 3. 2025 | 30. 3. 2025 | Certifikováno |
| Wireless Validation Engineer | $156 624–$210 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 17. 3. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikováno |
| Senior PCB Designer | $113 859–$130 000 Úroveň II | Redmond, WA | 27. 1. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| Senior RF Validation Engineer | $156 624 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 1. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikováno |
| Senior RF Validation Engineer | $156 624 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 1. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikováno |
| Senior RF Validation Engineer | $156 624 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 16. 1. 2025 | 21. 3. 2025 | Certifikováno |
| Senior FW Engineer | $163 862–$185 000 Úroveň III | Redmond, WA | 29. 8. 2024 | 29. 8. 2024 | Certifikováno |
| Staff Wireless Systems Engineer | $128 000–$143 000 Úroveň II | Fremont, CA | 28. 8. 2024 | 18. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Wireless Validation Engineer | $145 000–$180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 28. 6. 2024 | 8. 7. 2024 | Certifikováno |
| Senior FW Engineer | $149 136–$185 000 Úroveň III | Santa Monica, CA | 17. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior FW Engineer | $155 418–$185 000 Úroveň III | Santa Monica, CA | 11. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| Principal Wireless Network Engineer | $180 253–$205 000 Úroveň IV | Lone Tree, CO | 15. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $135 283–$155 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 8. 5. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikováno |
| Wireless Systems Engineer | $135 200–$155 000 Úroveň III | North Hollywood, CA | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Wireless Engineer | $135 000–$169 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Staff Embedded Firmware (FW) Engineer | $135 000–$155 000 Úroveň I | San Jose, CA | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Principal Software Engineer | $184 662–$205 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Full Stack Software Engineer | $93 330–$115 000 Úroveň I | Santa Monica, CA | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior RF Validation Engineer | $145 000–$175 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 29. 4. 2024 | 28. 5. 2024 | Certifikováno |
| Embedded Hardware Engineer | $145 600–$176 800 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 29. 4. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikováno |
| Embedded Software Engineer | $145 600–$180 960 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 26. 4. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| Hardware Engineer | $141 440–$180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 22. 4. 2024 | 18. 8. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $135 283–$150 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 15. 4. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikováno |
| System and Firmware Engineer | $156 607–$183 000 Úroveň II | Redmond, WA | 11. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| System and Firmware Engineer | $158 000–$183 000 Úroveň II | Redmond, WA | 27. 3. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Principal Radio Frequency Engineer | $225 451 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 18. 3. 2024 | 23. 8. 2024 | Certifikováno |
| Staff Embedded Hardware Engineer | $141 440–$150 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 18. 3. 2024 | 18. 8. 2024 | Certifikováno |
| Senior Wireless Systems Engineer | $161 221–$170 000 Úroveň III | Fremont, CA | 18. 3. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikováno |
| Senior Protocol Systems Engineer | $195 187–$200 000 Úroveň IV | Menlo Park, CA | 15. 2. 2024 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| Principal RF Engineer | $225 451–$250 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 15. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $135 283–$140 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 31. 1. 2024 | 11. 2. 2024 | Certifikováno |
| Principal Firmware Engineer | $183 456–$225 000 Úroveň III | Poway, CA | 5. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| Staff Wireless Validation Engineer | $120 000–$140 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 19. 12. 2023 | 3. 1. 2024 | Staženo |
| Network Security Operations Senior Advisor | $150 000 Úroveň II | Alhambra, CA | 19. 12. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Senior Wireless Protocol Engineer | $185 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 7. 12. 2023 | 17. 5. 2024 | Certifikováno |
| RF Validation Engineer | $145 000–$170 000 Úroveň III | Richmond, WA | 30. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Principal IP Network Engineer | $183 456–$190 000 E-3 · Úroveň III | Sunnyvale, CA | 5. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Principal IP Network Engineer | $183 456–$195 000 E-3 · Úroveň III | Sunnyvale, CA | 5. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $185 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 11. 9. 2023 | 21. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Network Systems Engineer | $154 000–$165 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 1. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Wi-Fi Systems Engineer | $150 000–$155 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 28. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Dimensional Engineer | $150 000 Úroveň II | Santa Monica, CA | 2. 8. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| Wireless Systems Engineer | $125 000 E-3 · Úroveň II | Santa Monica, CA | 1. 8. 2023 | 9. 1. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $184 662 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 14. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $184 662 Úroveň II | Suite 206, CA | 12. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| Senior Protocol Systems Engineer | $141 378–$155 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Network System Engineer | $142 000–$160 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 31. 5. 2023 | 1. 7. 2023 | Certifikováno |
| RF Validation Engineer | $130 000–$145 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 18. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Certifikováno |
| Senior Protocol Systems Engineer | $141 378–$155 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 1. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Staff RF Validation Engineer | $118 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 1. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Staff Wireless Validation Engineer | $118 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Wireless Systems Engineer | $208 000 na částečný úvazek · Úroveň III | Palmdale, CA | 10. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| Senior Wireless Systems Engineer | $150 000–$180 000 Úroveň III | Palmdale, CA | 3. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| Principal Wireless Systems Engineer | $182 000–$212 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 24. 1. 2023 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| RF Validation Engineer | $130 000–$145 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 10. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $128 000–$140 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 27. 12. 2022 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| Staff Wireless Validation Engineer | $135 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| Staff Embedded Hardware Engineer | $128 000–$145 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| Principal Wireless Systems Engineer | $185 000–$210 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 13. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikováno |
| Principal Wireless Systems Engineer | $165 000–$190 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 28. 9. 2022 | 17. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Principal Wireless Systems Engineer | $195 000–$225 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 3. 1. 2022 | 18. 1. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Wireless Systems Engineer | $170 000–$195 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 3. 1. 2022 | 24. 1. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Principal Wireless Systems Engineer | $173 600–$203 600 Úroveň IV | Santa Monica, CA | 1. 3. 2021 | 22. 3. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).