Domů › Zaměstnavatelé › Deloitte & Touche LLP › Solution Manager
Solution Manager v Deloitte & Touche LLP: Mzdy H-1B
44 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Solution Manager v Deloitte & Touche LLP. Nabízený mediánový základní plat $130 144; střední hodnota $118 539–$140 650.
Žádosti (LCA)44
Medián nabízené mzdy$130 144
Střední část mezd$118 539–$140 650
10.–90. percentil$110 427–$159 267
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $121 493 |
| FY2024 | 15 | $118 539 |
| FY2025 | 15 | $144 789 |
| FY2026 | 2 | $157 579 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $161 800 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 23. 1. 2026 | 3. 7. 2026 | Certifikováno |
| $153 358 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 23. 1. 2026 | 3. 7. 2026 | Certifikováno |
| $146 661 Úroveň IV | Lake Mary, FL | 28. 8. 2025 | 6. 2. 2026 | Certifikováno |
| $149 200 Úroveň IV | Sanford, FL | 28. 8. 2025 | 6. 2. 2026 | Certifikováno |
| $145 600 | Aldie, VA | 30. 6. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $133 185 | Arlington, VA | 30. 6. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $187 700 Úroveň IV | Wesley Chapel, FL | 26. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| $144 789 Úroveň IV | Dallas, TX | 26. 6. 2025 | 13. 7. 2025 | Certifikováno |
| $194 100 Úroveň IV | Celina, TX | 26. 6. 2025 | 13. 7. 2025 | Certifikováno |
| $179 600 Úroveň IV | Wesley Chapel, FL | 10. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| $135 138 Úroveň IV | Tampa, FL | 10. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| $168 200 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 13. 2. 2025 | 20. 2. 2025 | Certifikováno |
| $119 974 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 13. 2. 2025 | 20. 2. 2025 | Certifikováno |
| $128 107 Úroveň IV | Sanford, FL | 28. 1. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikováno |
| $128 107 Úroveň IV | Lake Mary, FL | 28. 1. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikováno |
| $138 965 Úroveň IV | Queen Creek, AZ | 23. 1. 2025 | 30. 1. 2025 | Certifikováno |
| $138 965 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 23. 1. 2025 | 30. 1. 2025 | Certifikováno |
| $138 965 Úroveň IV | Chandler, AZ | 17. 9. 2024 | 26. 9. 2024 | Certifikováno |
| $138 965 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 17. 9. 2024 | 26. 9. 2024 | Certifikováno |
| $119 685 | Franklin, MA | 5. 6. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikováno |
| $110 427 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 30. 5. 2024 | 31. 5. 2024 | Certifikováno |
| $110 427 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 30. 5. 2024 | 31. 5. 2024 | Certifikováno |
| $140 650 Úroveň IV | Fort Worth, TX | 6. 3. 2024 | 6. 3. 2024 | Certifikováno |
| $140 650 Úroveň IV | McKinney, TX | 6. 3. 2024 | 6. 3. 2024 | Certifikováno |
| $130 246 | Jersey City, NJ | 17. 2. 2024 | 23. 2. 2024 | Certifikováno |
| $130 246 | Jersey City, NJ | 17. 2. 2024 | 23. 2. 2024 | Certifikováno |
| $110 427 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 29. 1. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikováno |
| $110 427 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 29. 1. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikováno |
| $118 539 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 12. 1. 2024 | 19. 1. 2024 | Certifikováno |
| $118 539 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 12. 1. 2024 | 19. 1. 2024 | Certifikováno |
| $110 427 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 5. 1. 2024 | 5. 1. 2024 | Certifikováno |
| $110 427 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 5. 1. 2024 | 5. 1. 2024 | Certifikováno |
| $133 037 Úroveň IV | Lake Mary, FL | 8. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| $133 037 Úroveň IV | Oviedo, FL | 8. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| $130 042 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 19. 6. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikováno |
| $130 042 Úroveň IV | Gilbert, AZ | 19. 6. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikováno |
| $114 046 Úroveň IV | Austin, TX | 14. 3. 2023 | 14. 3. 2023 | Certifikováno |
| $103 147 Úroveň IV | Camp Hill, PA | 14. 3. 2023 | 14. 3. 2023 | Certifikováno |
| $116 421 | Gilbert, AZ | 17. 2. 2023 | 19. 2. 2023 | Certifikováno |
| $116 421 | Gilbert, AZ | 17. 2. 2023 | 19. 2. 2023 | Certifikováno |
| $123 677 Úroveň IV | Sanford, FL | 31. 1. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikováno |
| $123 677 Úroveň IV | Lake Mary, FL | 31. 1. 2023 | 6. 2. 2023 | Certifikováno |
| $119 309 Úroveň IV | Tampa, FL | 18. 11. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikováno |
| $119 309 Úroveň IV | Wesley Chapel, FL | 18. 11. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikováno |
Solution Manager u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Deloitte & Touche LLP
- Audit & Assurance Assistant$63 544
- Audit & Assurance Senior$84 718
- Advisory Senior Consultant$97 864
- Advisory Manager$133 037
- Audit & Assurance In-Charge$84 686
- Audit & Assurance Senior Assistant$63 669
- Audit & Assurance Manager$122 300
- Manager$157 810
- Advisory Consultant$72 384
- Advisory Senior Manager$173 323
- Audit & Assurance Analytics Specialist Senior$89 690
- Advisory Specialist Master$142 377
- Senior Consultant$120 286
- Solution Senior Consultant$98 176
- Audit & Assurance Senior Manager$148 450
- Senior Solution Delivery Lead$102 690
- Audit & Assurance Analytics Specialist Manager$141 062
- Audit & Assurance Senior Consultant$105 058
- Advisory Specialist Leader$153 920
- Advisory Specialist Senior$103 282
- Senior Manager$208 400
- Lead Software Engineer$101 743
- Solution Consultant$71 906
- Audit & Assurance Analytics Specialist Assistant$66 706
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).