Domů › Zaměstnavatelé › Delta System & Software, Inc. › SAP Consultant
SAP Consultant v Delta System & Software, Inc.: Mzdy H-1B
135 žádostí o pracovní podmínky pro pozici SAP Consultant v Delta System & Software, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $101 691; střední hodnota $101 192–$112 923.
Žádosti (LCA)135
Medián nabízené mzdy$101 691
Střední část mezd$101 192–$112 923
10.–90. percentil$97 215–$132 870
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 31 | $99 008 |
| FY2024 | 52 | $101 192 |
| FY2025 | 33 | $105 997 |
| FY2026 | 16 | $112 923 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $111 675 Úroveň III | Mechanicsburg, PA | 12. 6. 2026 | 23. 10. 2026 | Certifikováno |
| $128 960 Úroveň IV | Mechanicsburg, PA | 5. 6. 2026 | 23. 10. 2026 | Certifikováno |
| $120 141 Úroveň III | Celina, TX | 2. 4. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $134 971 Úroveň III | Frisco, TX | 30. 3. 2026 | 31. 7. 2026 | Certifikováno |
| $102 190–$103 000 Úroveň II | Canton, MI | 10. 3. 2026 | 10. 3. 2026 | Certifikováno |
| $94 390–$95 000 Úroveň II | Mechanicsburg, PA | 16. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| $135 699–$136 000 Úroveň I | Antioch, CA | 2. 2. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$113 000 Úroveň II | Dallas, TX | 27. 1. 2026 | 27. 1. 2026 | Certifikováno |
| $131 082–$132 000 Úroveň II | Burlington, MA | 12. 1. 2026 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$113 000 Úroveň II | Plano, TX | 18. 12. 2025 | 18. 12. 2025 | Certifikováno |
| $112 923–$113 000 Úroveň II | Plano, TX | 24. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $100 547–$101 000 Úroveň II | Mason, OH | 11. 11. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikováno |
| $109 512–$110 000 Úroveň II | Woonsocket, RI | 7. 11. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikováno |
| $109 512–$110 000 Úroveň II | Woonsocket, RI | 6. 11. 2025 | 6. 11. 2025 | Staženo |
| $112 923–$113 000 Úroveň II | Plano, TX | 4. 11. 2025 | 4. 11. 2025 | Certifikováno |
| $109 845–$110 000 Úroveň II | Exton, PA | 24. 7. 2025 | 24. 7. 2025 | Certifikováno |
| $109 845–$110 000 Úroveň II | Exton, PA | 24. 7. 2025 | 24. 7. 2025 | Staženo |
| $112 923–$113 000 Úroveň II | Frisco, TX | 21. 7. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $109 845–$110 000 Úroveň II | Exton, PA | 21. 7. 2025 | 22. 7. 2025 | Staženo |
| $109 845–$110 000 Úroveň II | Exton, PA | 21. 7. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $106 579–$107 000 Úroveň II | Dakota, MN | 15. 7. 2025 | 16. 7. 2025 | Certifikováno |
| $109 845–$110 000 Úroveň II | Exton, PA | 14. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 30. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikováno |
| $98 862–$99 000 Úroveň II | Brentwood, TN | 13. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 13. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 13. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 E-3 · Úroveň II | Frisco, TX | 9. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikováno |
| $123 656–$124 000 Úroveň II | New York, NY | 4. 6. 2025 | 4. 6. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Plano, TX | 28. 5. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| $101 109–$102 000 Úroveň II | Miami, FL | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 14. 5. 2025 | 14. 5. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 8. 5. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 2. 5. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| $93 226–$94 000 Úroveň II | Beachwood, OH | 14. 4. 2025 | 14. 4. 2025 | Certifikováno |
| $106 558–$107 000 Úroveň II | Waukegan, IL | 2. 4. 2025 | 14. 4. 2025 | Certifikováno |
| $94 370–$95 000 Úroveň II | Tampa, FL | 28. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 28. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $172 931–$173 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 27. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 E-3 · Úroveň II | Frisco, TX | 24. 3. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikováno |
| $92 227–$93 000 Úroveň II | Knoxville, TN | 3. 3. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Frisco, TX | 26. 2. 2025 | 27. 2. 2025 | Certifikováno |
| $92 227–$93 000 Úroveň II | Knoxville, TN | 21. 2. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $105 997–$106 000 E-3 · Úroveň II | Frisco, TX | 19. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| $105 976–$106 000 Úroveň II | Chandler, AZ | 14. 2. 2025 | 17. 2. 2025 | Certifikováno |
| $88 962–$89 000 Úroveň II | Oklahoma, OK | 10. 2. 2025 | 11. 2. 2025 | Certifikováno |
| $97 032–$98 000 Úroveň II | Farmington, MI | 23. 1. 2025 | 24. 1. 2025 | Certifikováno |
| $108 826–$109 000 Úroveň II | Austin, TX | 15. 1. 2025 | 16. 1. 2025 | Certifikováno |
| $108 826–$109 000 Úroveň II | Austin, TX | 13. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| $122 970–$123 000 Úroveň II | Wilmington, MA | 12. 12. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikováno |
| $122 699–$123 000 Úroveň II | Washington, DC | 5. 9. 2024 | 6. 9. 2024 | Certifikováno |
| $172 931–$173 000 Úroveň II | San Jose, CA | 5. 9. 2024 | 6. 9. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $172 931–$173 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 23. 7. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| $105 206–$106 000 Úroveň II | East Greenville, PA | 8. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $122 970–$123 000 Úroveň II | Westwood, MA | 8. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 28. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 28. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 24. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 11. 6. 2024 | 11. 7. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$185 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 11. 6. 2024 | 12. 6. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 11. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $110 365–$111 000 Úroveň II | North Carolina, NC | 2. 5. 2024 | 3. 5. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 26. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| $147 368–$148 000 Úroveň II | Foster City, CA | 26. 4. 2024 | 26. 4. 2024 | Certifikováno |
| $115 918–$116 000 Úroveň II | Skillman, NJ | 2. 4. 2024 | 3. 4. 2024 | Certifikováno |
| $106 974–$107 000 Úroveň II | Concord, NC | 29. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 13. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $100 069–$101 000 Úroveň II | East Greeville, PA | 8. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $135 283–$136 000 Úroveň I | San Jose, CA | 7. 3. 2024 | 8. 3. 2024 | Certifikováno |
| $100 069–$101 000 Úroveň II | East Greenville, PA | 7. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | Plano, TX | 5. 3. 2024 | 6. 3. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 22. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 22. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 22. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$185 000 Úroveň II | California, CA | 19. 2. 2024 | 20. 2. 2024 | Certifikováno |
| $110 365–$111 000 Úroveň II | North Carolina, NC | 15. 2. 2024 | 16. 2. 2024 | Certifikováno |
| $112 986–$113 000 Úroveň II | Wilmington, MA | 13. 2. 2024 | 14. 2. 2024 | Certifikováno |
| $115 918–$116 000 Úroveň II | New York, NY | 9. 2. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | Little Elm, TX | 5. 2. 2024 | 6. 2. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 5. 12. 2023 | 6. 12. 2023 | Certifikováno |
| $147 368–$148 000 Úroveň II | Antiochv, CA | 30. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $100 069–$101 000 Úroveň II | East Greenville, PA | 30. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikováno |
| $115 918 Úroveň II | Houston, TX | 24. 10. 2023 | 24. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 918 Úroveň II | Houston, TX | 23. 10. 2023 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 28. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikováno |
| $114 026–$115 000 Úroveň II | Washington, DC | 19. 9. 2023 | 19. 3. 2024 | Certifikováno |
| $135 283–$136 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 11. 9. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | Coppell, TX | 22. 8. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 10. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $101 192–$102 000 Úroveň II | McKinney, TX | 4. 8. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikováno |
| $103 272–$104 000 Úroveň II | Raleigh, NC | 2. 8. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikováno |
| $102 690 Úroveň II | Vernon Hills, IL | 1. 8. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $102 690 Úroveň II | Vernon Hills, IL | 28. 7. 2023 | 31. 7. 2023 | Certifikováno |
| $141 378–$142 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 28. 6. 2023 | 29. 6. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 Úroveň II | Dallas, TX | 28. 6. 2023 | 29. 6. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 Úroveň II | McKinney, TX | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 Úroveň II | McKinney, TX | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $141 378–$142 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 2. 5. 2023 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| $94 016–$95 000 Úroveň II | Skokie, IL | 2. 5. 2023 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 E-3 · Úroveň II | McKinney, TX | 4. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 E-3 · Úroveň II | McKinney, TX | 27. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $85 426–$86 000 Úroveň II | Wauwatosa, WI | 22. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikováno |
| $99 008–$100 000 Úroveň II | Hapeville, GA | 22. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikováno |
| $90 522–$91 000 Úroveň II | Spring, TX | 21. 3. 2023 | 22. 3. 2023 | Certifikováno |
| $90 522–$91 000 Úroveň II | Spring, TX | 21. 3. 2023 | 22. 3. 2023 | Certifikováno |
| $87 526–$88 000 Úroveň II | Corning, NY | 8. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikováno |
| $110 240–$111 000 Úroveň II | Washington, DC | 7. 3. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 E-3 · Úroveň II | McKinney, TX | 7. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 Úroveň II | McKinney, TX | 7. 2. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $98 904–$99 000 Úroveň II | McKinney, TX | 17. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikováno |
| $132 870–$133 000 Úroveň II | Irvine, CA | 13. 1. 2023 | 17. 1. 2023 | Certifikováno |
| $84 531–$85 000 Úroveň II | North Palm Beach, FL | 22. 11. 2022 | 23. 11. 2022 | Certifikováno |
| $100 859–$101 000 Úroveň II | Loveland, CO | 2. 11. 2022 | 3. 11. 2022 | Certifikováno |
| $132 870 Úroveň II | Fermont, CA | 1. 11. 2022 | 1. 11. 2022 | Certifikováno |
| $95 139–$96 000 Úroveň II | Phoenix, AZ | 5. 10. 2022 | 6. 10. 2022 | Certifikováno |
| $132 870–$133 000 Úroveň II | Fremont, CA | 29. 9. 2022 | 30. 9. 2022 | Certifikováno |
SAP Consultant u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Delta System & Software, Inc.
- Software Developer$101 546
- SAP Fi/co Consultant$109 460
- SAP Mm/wm Consultant$108 826
- SAP SD Consultant$104 666
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).