Domů › Zaměstnavatelé › eBay Inc. › Senior Product Manager 2 - Technical
Senior Product Manager 2 - Technical v eBay Inc.: Mzdy H-1B
22 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Product Manager 2 - Technical v eBay Inc.. Nabízený mediánový základní plat $230 638; střední hodnota $212 125–$233 200.
Žádosti (LCA)22
Medián nabízené mzdy$230 638
Střední část mezd$212 125–$233 200
10.–90. percentil$196 000–$235 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $205 000 |
| FY2024 | 2 | $233 138 |
| FY2025 | 11 | $232 492 |
| FY2026 | 4 | $232 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $239 711 Úroveň IV | San Jose, CA | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $232 000 | San Jose, CA | 2. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $232 000 | San Jose, CA | 2. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikováno |
| $222 934 Úroveň IV | San Jose, CA | 21. 1. 2026 | 21. 7. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $230 000 Úroveň II | Bellevue, WA | 17. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $223 000 Úroveň II | San Jose, CA | 24. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| $225 000 Úroveň II | San Jose, CA | 20. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikováno |
| $235 000 Úroveň II | Bellevue, WA | 3. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikováno |
| $233 200 Úroveň II | San Jose, CA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň II | Bellevue, WA | 20. 5. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| $233 200 Úroveň II | San Jose, CA | 25. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $235 000 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 4. 2025 | 28. 4. 2025 | Certifikováno |
| $190 000 Úroveň II | Austin, TX | 8. 4. 2025 | 21. 4. 2025 | Certifikováno |
| $232 492 Úroveň II | San Jose, CA | 31. 10. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $235 000 Úroveň II | Bellevue, WA | 20. 8. 2024 | 27. 8. 2024 | Certifikováno |
| $235 000 Úroveň II | Bellevue, WA | 20. 8. 2024 | 27. 8. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $231 276 | San Jose, CA | 18. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $205 000 | San Jose, CA | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $195 000 Úroveň II | Buffalo, NY | 4. 5. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| $209 500 Úroveň II | San Jose, CA | 9. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| $209 500 Úroveň II | San Jose, CA | 6. 3. 2023 | 6. 5. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $173 000 Úroveň III | Austin, TX | 14. 10. 2022 | 14. 4. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v eBay Inc.
- Software Engineer 3$165 136
- MTS 1, Software Engineer$193 100
- MTS 2, Software Engineer$223 600
- Software Engineer 2$139 000
- Sr. MTS, Software Engineer$262 551
- Sr. Product Manager 1 - Technical$184 772
- Manager, Software Development 2$228 800
- Applied Researcher 1$172 000
- Sr. Product Manager 2 - Technical$220 000
- Manager, Software Development 3$254 286
- Data Science - Analyst 4$180 128
- MTS 1, Software Engineer, Quality$178 761
- Applied Researcher 2$203 466
- MTS1, Software Engineer$192 810
- MTS 1, Information Security Engineer$182 500
- Manager, Data Science - Analytics 2$203 984
- Product Manager 3 - Technical$155 886
- Lead Product Manager - Technical$246 822
- Policy Specialist 4$155 821
- Software Engineer 3, Quality$151 670
- Data Science - Analyst 2$134 000
- Software Engineer$134 458
- Director, Product Management 1 - Tech$260 000
- MTS 2, Information Security Engineer$214 175
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).