Domů › Zaměstnavatelé › Electronic Arts Inc. › Sr. Software Engineer I
Sr. Software Engineer I v Electronic Arts Inc.: Mzdy H-1B
8 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr. Software Engineer I v Electronic Arts Inc.. Nabízený mediánový základní plat $184 477; střední hodnota $174 155–$214 852.
Žádosti (LCA)8
Medián nabízené mzdy$184 477
Střední část mezd$174 155–$214 852
10.–90. percentil$160 534–$217 306
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $174 155 |
| FY2024 | 1 | $216 200 |
| FY2025 | 3 | $184 477 |
| FY2026 | 1 | $218 964 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $206 274 na částečný úvazek | Redwood City, CA | 8. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $218 964 Úroveň III | Redwood City, CA | 12. 2. 2026 | 2. 7. 2026 | Certifikováno |
| $184 477 Úroveň III | Redwood City, CA | 22. 9. 2025 | 4. 2. 2026 | Certifikováno |
| $213 504 Úroveň III | Redwood City, CA | 12. 5. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $153 835 Úroveň III | Austin, TX | 8. 4. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikováno |
| $216 200 Úroveň IV | Redwood City, CA | 7. 11. 2023 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| $183 310 Úroveň IV | Redwood City, CA | 23. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň IV | Cedar Park, TX | 22. 2. 2023 | 5. 8. 2023 | Certifikováno |
Sr. Software Engineer I u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Electronic Arts Inc.
- Software Engineer III$168 526
- Software Engineer II$146 496
- Senior Software Engineer I$204 602
- Software Engineer$143 000
- Data Scientist I$151 088
- Senior Game Product Manager I$151 300
- Data Scientist II$173 840
- Associate Concept Artist$78 520
- Senior Analyst$123 379
- Senior Software Engineer$187 110
- AI Engineer II$143 000
- Applications Architect$140 850
- Senior Product Manager$184 680
- Software Engineer I$117 998
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).