Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Elevance Health, Inc. › Solutions Engineer Advisor Sr.

Solutions Engineer Advisor Sr. v Elevance Health, Inc.: Mzdy H-1B

19 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Solutions Engineer Advisor Sr. v Elevance Health, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $139 319; střední hodnota $122 942–$147 014.

Žádosti (LCA)19
Medián nabízené mzdy$139 319
Střední část mezd$122 942–$147 014
10.–90. percentil$118 523–$158 227

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202314$136 822
FY20242$150 768
FY20251$160 775
FY20262$156 560

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$157 590
Úroveň IV
Atlanta, GA30. 12. 202511. 6. 2026Certifikováno
$155 530
Úroveň III
Denison, TX12. 11. 202510. 3. 2026Certifikováno
$160 775
Úroveň III
Atlanta, GA29. 7. 202527. 1. 2026Certifikováno
$162 217
Úroveň IV
Prairie, TX6. 9. 20245. 3. 2025Certifikováno
$139 319
Úroveň III
Atlanta, GA15. 4. 20243. 9. 2024Certifikováno
$149 469–$178 329
Úroveň IV
Matthews, NC8. 9. 202327. 1. 2024Certifikováno
$142 002–$155 785
Úroveň IV
Atlanta, GA24. 8. 202323. 1. 2024Certifikováno
$137 248–$152 409Morristown, NJ14. 8. 202324. 1. 2024Certifikováno
$118 680–$150 064Atlanta, GA27. 7. 202323. 1. 2024Certifikováno
$144 560–$166 750
Úroveň IV
Deerfield, IL13. 7. 20239. 8. 2023Certifikováno
$142 002–$153 654
Úroveň IV
Atlanta, GA10. 7. 20238. 1. 2024Certifikováno
$109 373–$129 200Atlanta, GA21. 6. 202311. 12. 2023Certifikováno
$120 017–$137 130Atlanta, GA30. 3. 202327. 9. 2023Certifikováno
$119 621–$144 000
Úroveň IV
Atlanta, GA28. 3. 202331. 8. 2023Certifikováno
$125 866–$143 340Woodland Hills, CA16. 2. 202318. 7. 2023Certifikováno
$136 822–$174 829
Úroveň IV
Atlanta, GA20. 1. 202322. 6. 2023Certifikováno
$140 046–$160 000Atlanta, GA13. 1. 20238. 6. 2023Certifikováno
$136 822–$148 146
Úroveň IV
Atlanta, GA5. 1. 202329. 5. 2023Certifikováno
$117 894–$148 004
Úroveň IV
Mason, OH10. 10. 20226. 4. 2023Certifikováno

Další pozice v Elevance Health, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).