Domů › Zaměstnavatelé › Elite IT Solutions Inc
Elite IT Solutions Inc: Platy H-1B a sponzoring
Elite IT Solutions Inc podal 27 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 27. Medián nabízeného platu: $87 360.
Sponzoruje Elite IT Solutions Inc víza H-1B?
Elite IT Solutions Inc podal 27 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 8 | $87 901 |
| Software Engineer | 5 | $88 442 |
| Database Administrator | 2 | $74 880 |
| Software Developer Application | 2 | $87 901 |
| Network and Computer Systems Engineer | 1 | $81 120 |
| Software Quality Assurance Analyst | 1 | $87 360 |
| Network And Computer System Engineer | 1 | $82 451 |
| Technical Writer | 1 | $64 542 |
| Data Warehousing Specialist | 1 | $106 080 |
| Project Management Specialists | 1 | $99 840 |
| Business Systems Analyst | 1 | $82 680 |
| Solutions Architect | 1 | $140 837 |
| Technical Project Manager | 1 | $126 818 |
| Computer User Support Specialist | 1 | $65 957 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $87 360 |
| FY2024 | 8 | $88 442 |
| FY2025 | 6 | $97 458 |
| FY2026 | 3 | $126 818 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Sterling, VA19
- Ashburn, VA2
- Monroe Township, NJ2
- Wilmington, DE1
- Monmouth Junction, NJ1
- New London, CT1
- Schaumburg, IL1
Povolání
- Software Developers14
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Database Administrators2
- Data Scientists2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Technical Writers1
- Database Architects1
- Project Management Specialists1
- Computer User Support Specialists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer User Support Specialist | $65 957 Úroveň II | Sterling, VA | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Technical Project Manager | $126 818–$141 000 Úroveň III | Monroe Township, NJ | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Solutions Architect | $140 837 Úroveň III | Monroe Township, NJ | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Project Management Specialists | $99 840 Úroveň II | Schaumburg, IL | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $70 720 Úroveň I | New London, CT | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $97 760 Úroveň I | Sterling, VA | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $82 680 Úroveň I | Sterling, VA | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $97 760 Úroveň I | Monmouth Junction, NJ | 21. 11. 2024 | 28. 11. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $97 157 Úroveň I | Sterling, VA | 26. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Data Warehousing Specialist | $106 080 Úroveň I | Ashburn, VA | 17. 7. 2024 | 15. 8. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Sterling, VA | 20. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Sterling, VA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Technical Writer | $64 542 Úroveň I | Sterling, VA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Network And Computer System Engineer | $82 451 Úroveň I | Sterling, VA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $88 442 Úroveň I | Sterling, VA | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $88 442 Úroveň I | Sterling, VA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $104 000 Úroveň I | Ashburn, VA | 16. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer Application | $88 442 Úroveň I | Sterling, VA | 21. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $87 360 Úroveň I | Sterling, VA | 6. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Network and Computer Systems Engineer | $81 120 Úroveň I | Sterling, VA | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Database Administrator | $85 280 Úroveň II | Sterling, VA | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer Application | $87 360 Úroveň I | Sterling, VA | 26. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $87 360 Úroveň I | Sterling, VA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $87 360 Úroveň I | Sterling, VA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $87 360 Úroveň I | Sterling, VA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Quality Assurance Analyst | $87 360 Úroveň II | Wilmington, DE | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Database Administrator | $64 480 Úroveň I | Sterling, VA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).