Domů › Zaměstnavatelé › Enterprise Holdings, Inc
Enterprise Holdings, Inc: Platy H-1B a sponzoring
Enterprise Holdings, Inc podal 14 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 13. Medián nabízeného platu: $126 298.
Sponzoruje Enterprise Holdings, Inc víza H-1B?
Enterprise Holdings, Inc podal 14 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 22. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Engineer 3, Software | 4 | $133 070 |
| IT Engineer 3 (Software) | 2 | $132 080 |
| Software Engineer 3 | 2 | $124 634 |
| IT Engineer 3 | 2 | $129 397 |
| IT Engineer 3 (Network) | 2 | $141 086 |
| Engineer 2 (Software) | 1 | $112 174 |
| Engineer 3 | 1 | $113 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $134 620 |
| FY2024 | 5 | $126 298 |
| FY2025 | 3 | $113 000 |
| FY2026 | 1 | $154 999 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineer 3, Software | $154 999 Úroveň IV | St. Louis, MO | 22. 6. 2026 | 2. 12. 2026 | Certifikováno |
| Engineer 2 (Software) | $112 174–$149 500 Úroveň III | St. Louis, MO | 3. 1. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikováno |
| Engineer 3 | $113 000–$186 000 Úroveň III | Cottleville, MO | 3. 1. 2025 | 2. 7. 2025 | Certifikováno |
| IT Engineer 3 (Network) | $141 086–$186 000 Úroveň IV | Chesterfield, MO | 26. 9. 2024 | 12. 12. 2024 | Certifikováno |
| IT Engineer 3 (Software) | $113 000–$186 000 Úroveň III | Lexington, KY | 4. 9. 2024 | 26. 2. 2025 | Certifikováno |
| IT Engineer 3 (Network) | $141 086–$186 000 Úroveň IV | Chesterfield, MO | 3. 9. 2024 | 11. 2. 2025 | Certifikováno |
| Engineer 3, Software | $113 000–$186 000 Úroveň III | St. Louis, MO | 29. 7. 2024 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer 3 | $126 298–$186 000 Úroveň IV | St. Louis, MO | 26. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| Engineer 3, Software | $126 298–$186 000 Úroveň IV | Maryland Heights, MO | 24. 1. 2024 | 16. 7. 2024 | Certifikováno |
| Engineer 3, Software | $139 842 Úroveň IV | Maryland Heights, MO | 15. 6. 2023 | 5. 12. 2023 | Certifikováno |
| IT Engineer 3 | $129 397–$186 000 Úroveň IV | Katy, TX | 8. 5. 2023 | 31. 10. 2023 | Certifikováno |
| IT Engineer 3 | $129 397–$186 000 Úroveň IV | Katy, TX | 5. 5. 2023 | 31. 10. 2023 | Staženo |
| IT Engineer 3 (Software) | $151 160 Úroveň IV | St. Louis, MO | 17. 2. 2023 | 8. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer 3 | $122 970–$186 000 Úroveň IV | St. Louis, MO | 17. 2. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).