Domů › Zaměstnavatelé › Environmental Systems Research Institute, Inc. › Software Development Engineer
Software Development Engineer v Environmental Systems Research Institute, Inc.: Mzdy H-1B
101 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Software Development Engineer v Environmental Systems Research Institute, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $123 510; střední hodnota $111 405–$132 080.
Žádosti (LCA)101
Medián nabízené mzdy$123 510
Střední část mezd$111 405–$132 080
10.–90. percentil$104 000–$145 600
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 29 | $115 000 |
| FY2024 | 15 | $124 800 |
| FY2025 | 24 | $114 920 |
| FY2026 | 33 | $128 066 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $139 256 Úroveň I | Georgetown, TX | 22. 6. 2026 | 28. 10. 2026 | Certifikováno |
| $139 256 Úroveň I | Georgetown, TX | 11. 6. 2026 | 28. 10. 2026 | Certifikováno |
| $135 200 Úroveň II | Redlands, CA | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $140 732 Úroveň III | Redlands, CA | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $126 880 Úroveň II | Redlands, CA | 28. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $120 640 Úroveň II | Redlands, CA | 28. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $120 640 Úroveň II | Redlands, CA | 27. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $126 880 Úroveň II | Redlands, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Redlands, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $114 400 | Vienna, VA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $126 880 Úroveň II | Redlands, CA | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $115 981 Úroveň II | Redlands, CA | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $104 520 Úroveň I | Post Falls, ID | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $141 710 Úroveň II | Portland, OR | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $146 391 | Redlands, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $125 840 Úroveň II | Redlands, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $128 960 Úroveň II | Redlands, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $124 800 Úroveň II | Redlands, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $128 066 Úroveň II | Redlands, CA | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $122 034 Úroveň II | Redlands, CA | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $127 878 Úroveň II | Redlands, CA | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $123 053 | Malden, MA | 18. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $144 893 Úroveň II | Redlands, CA | 23. 3. 2026 | 22. 9. 2026 | Certifikováno |
| $140 296 Úroveň I | Redlands, CA | 23. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $127 378 Úroveň I | Redlands, CA | 23. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $131 227 Úroveň I | Redlands, CA | 23. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $121 472 Úroveň I | Redlands, CA | 20. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $130 520 Úroveň I | Redlands, CA | 20. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $129 584 Úroveň I | Redlands, CA | 20. 3. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $160 430 | Redlands, CA | 6. 3. 2026 | 26. 7. 2026 | Certifikováno |
| $141 731 Úroveň IV | Olympia, WA | 5. 3. 2026 | 26. 6. 2026 | Certifikováno |
| $176 675 Úroveň IV | Redlands, CA | 29. 1. 2026 | 11. 7. 2026 | Certifikováno |
| $121 888 Úroveň II | Eagan, MN | 22. 12. 2025 | 30. 12. 2025 | Certifikováno |
| $123 510 Úroveň I | Redlands, CA | 14. 8. 2025 | 30. 12. 2025 | Certifikováno |
| $145 600 Úroveň I | Redlands, CA | 30. 7. 2025 | 5. 8. 2025 | Certifikováno |
| $102 960 Úroveň I | Redlands, CA | 28. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $114 400 Úroveň I | New York, NY | 23. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $101 774 Úroveň I | Redlands, CA | 22. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $102 648 Úroveň I | Redlands, CA | 22. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $150 280 Úroveň I | Redlands, CA | 17. 7. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $122 720 Úroveň I | Redlands, CA | 8. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $125 341 Úroveň I | Redlands, CA | 30. 6. 2025 | 10. 7. 2025 | Certifikováno |
| $122 034 Úroveň I | Redlands, CA | 27. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $156 915 Úroveň IV | Redlands, CA | 23. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno |
| $99 320 Úroveň I | Louisville, CO | 10. 6. 2025 | 14. 7. 2025 | Certifikováno |
| $108 160 Úroveň I | Redlands, CA | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $108 160 Úroveň I | Vienna, VA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $131 040 Úroveň I | Redlands, CA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $107 536 Úroveň I | Edison, NJ | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $132 080 Úroveň I | Redlands, CA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $112 320 Úroveň I | Redlands, CA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $110 240 Úroveň I | Redlands, CA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $104 000 Úroveň I | Redlands, CA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $124 800 Úroveň I | Redlands, CA | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $115 440 Úroveň I | Redlands, CA | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $110 240 Úroveň I | Redlands, CA | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $123 822 Úroveň I | Redlands, CA | 6. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $176 384 Úroveň IV | Redlands, CA | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $124 800 Úroveň III | Redlands, CA | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $124 800 Úroveň II | Redlands, CA | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 640 Úroveň II | Redlands, CA | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $115 440 Úroveň II | Redlands, CA | 20. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $123 760 Úroveň II | Redlands, CA | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $150 904 Úroveň III | Galveston, TX | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $114 026 Úroveň II | Vienna, VA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $111 405 Úroveň II | Redlands, CA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $137 280 Úroveň II | Lake Forest, CA | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $149 136 Úroveň III | Redlands, CA | 1. 4. 2024 | 4. 9. 2024 | Certifikováno |
| $144 664 Úroveň III | Redlands, CA | 1. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 000–$130 000 Úroveň III | Georgetown, TX | 29. 1. 2024 | 25. 6. 2024 | Certifikováno |
| $130 000–$146 000 Úroveň III | Redlands, CA | 9. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
| $108 000–$118 000 Úroveň II | Redlands, CA | 15. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $104 000–$114 000 Úroveň II | Bloomington, MN | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $105 000–$115 000 Úroveň I | Redlands, CA | 31. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $110 000–$120 000 Úroveň I | Vienna, VA | 31. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $135 000–$145 000 Úroveň III | Philadelphia, PA | 29. 8. 2023 | 17. 11. 2023 | Certifikováno |
| $120 000–$130 000 Úroveň II | Redlands, CA | 29. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $105 000–$115 000 Úroveň I | Redlands, CA | 28. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 000–$125 000 Úroveň II | Vienna, VA | 23. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $120 000–$130 000 Úroveň II | Redlands, CA | 9. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $138 000–$150 000 Úroveň II | Arlington, VA | 4. 8. 2023 | 9. 11. 2023 | Certifikováno |
| $94 000–$104 000 Úroveň II | Redlands, CA | 26. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $110 000–$120 000 Úroveň II | Olympia, WA | 15. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $161 600–$171 600 Úroveň II | Redlands, CA | 12. 6. 2023 | 16. 9. 2023 | Certifikováno |
| $115 000–$125 000 Úroveň II | Redlands, CA | 24. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $102 000–$112 000 Úroveň II | Redlands, CA | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $116 000–$126 000 Úroveň II | Redlands, CA | 17. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $120 000–$130 000 Úroveň II | Castle Rock, CO | 2. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikováno |
| $135 000–$155 000 Úroveň III | Redlands, CA | 28. 4. 2023 | 16. 5. 2023 | Certifikováno |
| $94 000–$114 000 Úroveň II | Redlands, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $126 000–$146 000 Úroveň III | Redlands, CA | 26. 4. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| $125 000–$145 000 Úroveň III | Redlands, CA | 21. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $110 000–$125 000 Úroveň III | Redlands, CA | 7. 4. 2023 | 7. 7. 2023 | Certifikováno |
| $110 000–$120 000 Úroveň III | Redlands, CA | 4. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $110 000–$130 000 Úroveň II | Redlands, CA | 23. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikováno |
| $130 000–$140 000 Úroveň III | Redlands, CA | 26. 1. 2023 | 26. 7. 2023 | Certifikováno |
| $133 640–$143 640 Úroveň IV | Redlands, CA | 12. 1. 2023 | 11. 7. 2023 | Certifikováno |
| $95 000–$113 000 Úroveň II | Redlands, CA | 28. 12. 2022 | 6. 1. 2023 | Certifikováno |
| $94 000–$104 000 Úroveň II | Redlands, CA | 8. 12. 2022 | 20. 12. 2022 | Certifikováno |
| $150 000–$160 000 Úroveň IV | Redlands, CA | 30. 11. 2022 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
| $120 000–$140 000 Úroveň II | Redlands, CA | 17. 10. 2022 | 26. 10. 2022 | Certifikováno |
Software Development Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Environmental Systems Research Institute, Inc.
- Product Engineer$93 704
- Sr Software Development Engineer$155 116
- Support Analyst$71 292
- Sr. Product Engineer$124 946
- Product Designer$96 699
- Solution Engineer$122 720
- Application Developer$107 640
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).