Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Esystems Inc. › Senior Curam Developer

Senior Curam Developer v Esystems Inc.: Mzdy H-1B

21 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Curam Developer v Esystems Inc.. Nabízený mediánový základní plat $153 500; střední hodnota $145 000–$175 000.

Žádosti (LCA)21
Medián nabízené mzdy$153 500
Střední část mezd$145 000–$175 000
10.–90. percentil$115 000–$190 000

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20236$182 500
FY20243$145 000
FY20254$147 500
FY20265$150 000

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$115 000–$120 000
Úroveň II
Raleigh, NC27. 5. 202626. 10. 2026Certifikováno
$175 000
Úroveň III
Raleigh, NC7. 1. 20267. 1. 2026Certifikováno
$175 000
Úroveň III
Raleigh, NC7. 1. 20267. 1. 2026Staženo
$115 000
Úroveň II
Raleigh, NC14. 11. 202514. 11. 2025Certifikováno
$150 000
Úroveň III
Raleigh, NC10. 11. 202510. 11. 2025Certifikováno
$150 000
Úroveň III
Raleigh, NC5. 11. 20255. 11. 2025Staženo
$157 000–$160 000
Úroveň III
Washington, DC3. 11. 20251. 3. 2026Certifikováno
$175 000–$190 000
Úroveň III
Monmouth Junction, NJ27. 8. 202527. 8. 2025Certifikováno
$110 000
Úroveň II
Jefferson, MO9. 1. 202520. 6. 2025Certifikováno
$150 000
Úroveň II
Jefferson, MO11. 12. 202412. 12. 2024Certifikováno
$145 000
Úroveň II
Durham, NC24. 9. 202430. 9. 2024Certifikováno
$150 000
Úroveň II
Jefferson, MO20. 8. 20243. 1. 2025Certifikováno
$150 000
Úroveň II
Jefferson, MO14. 8. 20243. 1. 2025Staženo
$145 000
Úroveň II
Durhum, NC2. 11. 202328. 1. 2024Certifikováno
$130 000–$150 000
Úroveň II
Durham, NC28. 9. 20239. 10. 2023Certifikováno
$175 000
Úroveň III
Durham, NC1. 9. 20231. 3. 2024Certifikováno
$175 000
Úroveň III
Monmouth Junction, NJ1. 8. 202315. 1. 2024Certifikováno
$165 000
Úroveň II
Monmouth Junction, NJ17. 5. 20235. 6. 2023Certifikováno
$190 000
Úroveň II
Jefferson, MO17. 5. 202317. 5. 2023Certifikováno
$190 000
Úroveň II
Jefferson, MO13. 2. 202313. 2. 2023Certifikováno
$190 000
Úroveň II
Jefferson, MO26. 9. 202226. 9. 2022Certifikováno

Senior Curam Developer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Esystems Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).