Domů › Zaměstnavatelé › Everside Health, LLC
Everside Health, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Everside Health, LLC podal 12 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 12. Medián nabízeného platu: $106 621.
Sponzoruje Everside Health, LLC víza H-1B?
Everside Health, LLC podal 12 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 26. 8. 2024. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Data Engineer | 2 | $105 737 |
| Manager of Data Engineering | 2 | $133 026 |
| Software Quality Assurance Engineer | 2 | $96 699 |
| Data Quality Assurance Engineer – Remote | 1 | $95 555 |
| Team Lead, Data Ingestion and Extracts | 1 | $112 507 |
| Business Intelligence Analyst II | 1 | $104 250 |
| Salesforce Developer | 1 | $102 482 |
| Sr. Business Intelligence Developer | 1 | $124 426 |
| Team Lead, Business Intelligence | 1 | $138 486 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $104 250 |
| FY2024 | 4 | $107 463 |
| FY2025 | 2 | $113 454 |
| FY2026 | 1 | $134 992 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers5
- Computer and Information Systems Managers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Business Intelligence Analysts1
- Computer Systems Analysts1
- Data Scientists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Quality Assurance Engineer | $102 419–$120 000 Úroveň II | Boulder, CO | 26. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikováno |
| Manager of Data Engineering | $134 992–$160 000 Úroveň II | Garner, NC | 20. 6. 2024 | 21. 11. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Team Lead, Business Intelligence | $138 486–$165 000 Úroveň IV | Tamarac, FL | 16. 4. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Quality Assurance Engineer | $90 979–$120 000 Úroveň II | Englewood, CO | 16. 2. 2024 | 17. 5. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Business Intelligence Developer | $124 426–$130 000 Úroveň IV | Rochester, MN | 29. 8. 2023 | 15. 2. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Data Engineer | $108 992–$138 000 Úroveň II | Denver, CO | 27. 7. 2023 | 10. 9. 2023 | Certifikováno |
| Manager of Data Engineering | $131 061–$156 353 Úroveň II | Garner, NC | 28. 6. 2023 | 20. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Data Engineer | $102 482–$138 000 Úroveň II | Denver, CO | 27. 6. 2023 | 10. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Team Lead, Data Ingestion and Extracts | $112 507–$131 450 Úroveň III | Denver, CO | 21. 6. 2023 | 25. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Business Intelligence Analyst II | $104 250–$125 300 Úroveň II | Denver, CO | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Salesforce Developer | $102 482–$123 487 Úroveň II | Denver, CO | 31. 3. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Data Quality Assurance Engineer – Remote | $95 555–$114 233 Úroveň III | Irving, TX | 13. 12. 2021 | 7. 2. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).