Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › FireEye Security Holdings US LLC

FireEye Security Holdings US LLC: Platy H-1B a sponzoring

FireEye Security Holdings US LLC podal 4 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 4. Medián nabízeného platu: $158 955.

Žádosti (LCA)4
Certifikováno4
Adresa zaměstnavatelePlano, TX
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$158 955
Střední část mezd$148 902–$173 575
10.–90. percentil$144 388–$186 310

Sponzoruje FireEye Security Holdings US LLC víza H-1B?

FireEye Security Holdings US LLC podal 4 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 22. 11. 2022. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Principal Engineer, Software Development1$194 800
Engineer, Dev, Staff1$151 410
Senior Networking Engineer1$141 378
Manager, Research Science (21087.28.5)1$166 500

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20234$158 955

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Principal Engineer, Software Development$194 800–$309 400
Úroveň IV
Lewisville, TX22. 11. 202225. 11. 2022Certifikováno
Engineer, Dev, Staff$151 410–$185 200
Úroveň IV
Leander, TX22. 11. 202225. 11. 2022Certifikováno
Senior Networking Engineer$141 378–$223 000
Úroveň II
Milpitas, CA10. 11. 202214. 11. 2022Certifikováno
Manager, Research Science (21087.28.5)$166 500–$216 700
Úroveň IV
Austin, TX3. 11. 20228. 11. 2022Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).