Domů › Zaměstnavatelé › First Consulting Group, LLC.
First Consulting Group, LLC.: Platy H-1B a sponzoring
First Consulting Group, LLC. podal 57 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 54. Medián nabízeného platu: $95 181.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
⚠ Prohlášený úmyslný porušovatel
Při alespoň jedné žádosti zaměstnavatel prohlásil, že mu bylo v předchozích pěti letech prokázáno úmyslné porušení pravidel pro víza H-1B.
Sponzoruje First Consulting Group, LLC. víza H-1B?
First Consulting Group, LLC. podal 57 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 5. 3. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u First Consulting Group, LLC.: 5 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Network Engineer | 15 | $103 688 |
| Software Engineer | 6 | $98 904 |
| Software Developer | 5 | $100 048 |
| Nework Engineer | 4 | $85 738 |
| Business Analyst | 3 | $58 926 |
| DevOps Engineer | 3 | $114 026 |
| Cloud Services Specialist | 3 | $99 600 |
| Big Data Engineer | 2 | $87 600 |
| Data Security Administrator 5 | 1 | $88 046 |
| Network Security Engineer | 1 | $90 085 |
| IT Security Architect | 1 | $78 083 |
| Storage/Backup Engineer | 1 | $114 026 |
| Senior Network Engineer | 1 | $130 208 |
| Network Operations Engineer | 1 | $99 674 |
| Cloud Engineer | 1 | $89 565 |
| Systems Engineer | 1 | $78 250 |
| Java Developer | 1 | $102 877 |
| Sr. Network and Security Engineer | 1 | $107 744 |
| Oracle Cloud Developer | 1 | $88 774 |
| Nework Security Engineer | 1 | $86 840 |
| Senior Java Developer | 1 | $95 680 |
| Storage Management Engineer | 1 | $90 563 |
| Data Governance Analyst | 1 | $83 491 |
| Security Engineer | 1 | $94 682 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 15 | $94 494 |
| FY2024 | 22 | $92 862 |
| FY2025 | 16 | $94 536 |
| FY2026 | 4 | $115 586 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Monroeville, PA5
- Centennial, CO4
- Irving, TX3
- Powell, OH3
- Nashville, TN3
- Frisco, TX3
- Prosper, TX2
- Ontario, CA2
- McLean, VA2
- Alpharetta, GA2
- Leander, TX2
- Flower Mound, TX1
- Evansville, IN1
- Framingham, MA1
- Greensboro, NC1
- McMinnville, TN1
- Terre Haute, IN1
- Washington DC, DC1
- San Ramon, CA1
- Middletown Township, NJ1
Povolání
- Software Developers21
- Computer Network Architects15
- Network and Computer Systems Administrators11
- Data Scientists4
- Information Security Analysts2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Programmers2
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| DevOps Engineer | $126 090 Úroveň II | McLean, VA | 5. 3. 2026 | 15. 8. 2026 | Certifikováno |
| Network Engineer | $115 586 Úroveň II | Centennial, CO | 24. 11. 2025 | 10. 3. 2026 | Certifikováno |
| Network Engineer | $115 586 Úroveň II | Centennial, CO | 19. 11. 2025 | 20. 3. 2026 | Certifikováno |
| Network Engineer | $115 586 Úroveň II | Centennial, CO | 10. 11. 2025 | 20. 3. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Security Engineer | $94 682 Úroveň II | Staten Island, NY | 17. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikováno |
| Network Engineer | $86 424 Úroveň II | Leander, TX | 12. 6. 2025 | 12. 6. 2025 | Certifikováno |
| Network Engineer | $86 424 Úroveň II | Leander, TX | 11. 6. 2025 | 11. 6. 2025 | Certifikováno |
| Network Engineer | $122 824 Úroveň II | Marlborough, MA | 15. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| Network Engineer | $94 390 Úroveň II | Halfmoon, NY | 15. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| Nework Engineer | $86 840 Úroveň II | Charlotte, NC | 12. 5. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikováno |
| Data Governance Analyst | $83 491–$94 120 Úroveň II | Champaign, IL | 18. 4. 2025 | 18. 4. 2025 | Certifikováno |
| Business Analyst | $96 678 Úroveň II | Los Angeles, CA | 2. 4. 2025 | 2. 4. 2025 | Certifikováno |
| Network Engineer | $84 677–$84 760 Úroveň II | Atlanta, GA | 7. 3. 2025 | 11. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 6. 3. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikováno |
| Network Engineer | $110 032 Úroveň II | Martinez, CA | 23. 12. 2024 | 15. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 23. 12. 2024 | 30. 12. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 9. 12. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Cloud Services Specialist | $102 627 Úroveň II | Powell, OH | 23. 10. 2024 | 16. 12. 2024 | Certifikováno |
| Storage Management Engineer | $90 563 Úroveň II | Durham, NC | 17. 10. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| Big Data Engineer | $83 866 Úroveň II | Round Rock, TX | 24. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Nework Engineer | $78 437–$83 200 Úroveň II | Stuart, FL | 20. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| Big Data Engineer | $91 333–$91 520 Úroveň II | Beaverton, OR | 29. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Nework Security Engineer | $86 840–$94 120 Úroveň II | Salisbury, NC | 28. 8. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| Nework Engineer | $84 635–$84 760 Úroveň II | Fort Collins, CO | 30. 7. 2024 | 31. 7. 2024 | Certifikováno |
| Senior Java Developer | $95 680 Úroveň II | Collierville, TN | 18. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | Prosper, TX | 20. 6. 2024 | 28. 6. 2024 | Certifikováno |
| Nework Engineer | $94 390–$94 640 Úroveň II | Middletown Township, NJ | 20. 6. 2024 | 23. 8. 2024 | Certifikováno |
| Network Operations Engineer | $99 674–$99 736 Úroveň II | Nashville, TN | 18. 6. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| Systems Engineer | $78 250–$78 312 Úroveň II | Monroeville, PA | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Engineer | $89 565–$89 648 Úroveň II | Monroeville, PA | 13. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Network Engineer | $99 674–$99 736 Úroveň II | Nashville, TN | 11. 6. 2024 | 10. 9. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Network Engineer | $99 674–$99 736 Úroveň II | Nashville, TN | 10. 6. 2024 | 10. 9. 2024 | Staženo |
| Java Developer | $102 877–$102 960 Úroveň II | Alpharetta, GA | 14. 5. 2024 | 22. 5. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Network and Security Engineer | $107 744–$125 000 Úroveň III | Cedar Park, TX | 7. 5. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $86 091–$86 320 Úroveň II | Alpharetta, GA | 6. 5. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| Oracle Cloud Developer | $88 774–$88 920 Úroveň II | Oklahoma City, OK | 30. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Senior Network Engineer | $130 208 Úroveň II | San Ramon, CA | 14. 2. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Services Specialist | $96 574 Úroveň II | Powell, OH | 20. 12. 2023 | 3. 1. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Services Specialist | $96 574 Úroveň II | Powell, OH | 20. 12. 2023 | 3. 1. 2024 | Staženo |
| Network Engineer | $75 733 Úroveň II | McMinnville, TN | 7. 12. 2023 | 19. 12. 2023 | Certifikováno |
| IT Security Architect | $78 083 Úroveň II | Terre Haute, IN | 15. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikováno |
| Storage/Backup Engineer | $114 026 Úroveň II | Washington DC, DC | 3. 10. 2023 | 4. 10. 2023 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $114 026 Úroveň II | McLean, VA | 2. 8. 2023 | 15. 8. 2023 | Certifikováno |
| Network Security Engineer | $90 085 Úroveň II | Greensboro, NC | 21. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $84 614 Úroveň II | Monroeville, PA | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $84 614 Úroveň II | Monroeville, PA | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $84 614 Úroveň II | Monroeville, PA | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Staženo |
| Business Analyst | $58 926 Úroveň I | Ontario, CA | 6. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Business Analyst | $58 926 Úroveň I | Ontario, CA | 22. 5. 2023 | 23. 5. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer | $112 486 Úroveň II | Framingham, MA | 14. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer | $107 702–$108 160 Úroveň II | Centennial, CO | 1. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904 Úroveň II | Irving, TX | 8. 2. 2023 | 21. 2. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904 Úroveň II | Irving, TX | 2. 2. 2023 | 21. 2. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer | $66 934–$68 640 Úroveň II | Evansville, IN | 27. 1. 2023 | 13. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $98 904 Úroveň II | Irving, TX | 26. 1. 2023 | 11. 2. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $98 904 Úroveň II | Prosper, TX | 10. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikováno |
| Data Security Administrator 5 | $88 046–$89 440 Úroveň II | Flower Mound, TX | 5. 10. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).