Domů › Zaměstnavatelé › Flanders Electric Motor Service, Inc.
Flanders Electric Motor Service, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Flanders Electric Motor Service, Inc. podal 9 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 9. Medián nabízeného platu: $110 000.
Sponzoruje Flanders Electric Motor Service, Inc. víza H-1B?
Flanders Electric Motor Service, Inc. podal 9 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 7. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Engineer of Integrated Solutions | 2 | $117 970 |
| Senior Engineer | 1 | $106 725 |
| Application Engineer | 1 | $64 875 |
| Account Representative | 1 | $80 000 |
| Senior Control Systems Engineer | 1 | $115 000 |
| Advanced Development Engineer | 1 | $110 000 |
| Senior Advanced Development Engineer | 1 | $121 264 |
| Technical Steward & Validation Engineering Manager | 1 | $135 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $100 940 |
| FY2024 | 2 | $97 500 |
| FY2025 | 2 | $115 632 |
| FY2026 | 2 | $135 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)22 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)22 %
- Úroveň III (zkušený)11 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)44 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Electrical Engineers4
- Mechatronics Engineers2
- Software Developers1
- Industrial Engineers1
- Sales Representatives, Wholesale and Manufacturing, Technical and Scientific Products1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Technical Steward & Validation Engineering Manager | $135 000 Úroveň IV | Evansville, IN | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Engineer of Integrated Solutions | $135 000 Úroveň IV | Evansville, IN | 8. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Advanced Development Engineer | $121 264 Úroveň II | Evansville, IN | 10. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Advanced Development Engineer | $110 000 Úroveň I | Evansville, IN | 10. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Control Systems Engineer | $115 000 Úroveň II | Evansville, IN | 15. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Account Representative | $80 000 Úroveň III | Longview, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Engineer of Integrated Solutions | $100 940 Úroveň IV | Evansville, IN | 15. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Application Engineer | $64 875–$88 000 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Evansville, IN | 12. 5. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikováno |
| Senior Engineer | $106 725–$115 360 Úroveň IV | Evansville, IN | 17. 10. 2022 | 25. 11. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).