Domů › Zaměstnavatelé › The Fresh Market, Inc.
The Fresh Market, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
The Fresh Market, Inc. podal 9 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 9. Medián nabízeného platu: $100 000.
Sponzoruje The Fresh Market, Inc. víza H-1B?
The Fresh Market, Inc. podal 9 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 10. 3. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u The Fresh Market, Inc.: 3 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Pricing Analyst II | 2 | $96 019 |
| Industrial Engineer II | 2 | $97 500 |
| Security Engineer | 1 | $116 979 |
| Manager of Industrial Engineering and Continuous Improvement | 1 | $125 000 |
| Financial Analyst II | 1 | $86 029 |
| Financial Analyst | 1 | $64 505 |
| Cybersecurity Engineer | 1 | $144 310 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $103 708 |
| FY2024 | 3 | $100 000 |
| FY2025 | 1 | $101 601 |
| FY2026 | 3 | $95 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)11 %
- Úroveň III (zkušený)44 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)33 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Industrial Engineers3
- Operations Research Analysts2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Market Research Analysts and Marketing Specialists1
- Financial and Investment Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Cybersecurity Engineer | $144 310–$175 556 Úroveň IV | Northlake, TX | 10. 3. 2026 | 4. 9. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $64 505 H-1B1 (Chile) · Úroveň I | Tequesta, FL | 17. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| Industrial Engineer II | $95 000 Úroveň III | Greensboro, NC | 3. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| Pricing Analyst II | $101 601 Úroveň IV | Greensboro, NC | 12. 8. 2025 | 7. 2. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst II | $86 029–$111 000 Úroveň III | Greensboro, NC | 29. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Manager of Industrial Engineering and Continuous Improvement | $125 000 Úroveň III | Greensboro, NC | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Industrial Engineer II | $100 000 Úroveň III | Greensboro, NC | 26. 9. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Security Engineer | $116 979–$160 000 Úroveň IV | Irving, TX | 23. 8. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikováno |
| Pricing Analyst II | $90 437 Úroveň II | Greensboro, NC | 21. 3. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).