Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › GlobalFoundries U.S., Inc. › Sr Engineer Integration Engineering

Sr Engineer Integration Engineering v GlobalFoundries U.S., Inc.: Mzdy H-1B

17 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Sr Engineer Integration Engineering v GlobalFoundries U.S., Inc.. Nabízený mediánový základní plat $96 720; střední hodnota $92 810–$102 128.

Žádosti (LCA)17
Medián nabízené mzdy$96 720
Střední část mezd$92 810–$102 128
10.–90. percentil$92 810–$107 349

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20233$102 128
FY20243$92 810
FY20257$97 198
FY20264$104 002

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$114 962–$146 000
Úroveň II
Malta, NY27. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$114 962–$146 000
Úroveň III
Malta, NY13. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$85 000–$146 000
Úroveň I
Malta, NY30. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$93 042–$119 000Malta, NY12. 1. 20261. 2. 2026Certifikováno
$97 198–$119 000
Úroveň II
Malta, NY18. 9. 20251. 10. 2025Certifikováno
$102 149–$119 000
Úroveň II
Malta, NY18. 7. 20254. 8. 2025Certifikováno
$98 072–$119 000
Úroveň II
Malta, NY16. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$92 810–$119 000
Úroveň II
Malta, NY12. 5. 202530. 5. 2025Certifikováno
$102 274–$145 800
Úroveň II
Malta, NY12. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$92 810–$119 000
Úroveň II
Malta, NY20. 2. 202527. 2. 2025Certifikováno
$92 810–$119 000
Úroveň II
Malta, NY6. 2. 202519. 2. 2025Certifikováno
$92 810–$142 000
Úroveň II
Malta, NY29. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$92 810–$142 000
Úroveň II
Malta, NY9. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$92 810–$142 000
Úroveň II
Malta, NY9. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$96 720–$133 100
Úroveň II
Malta, NY11. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
$102 128–$128 000
Úroveň II
Malta, NY16. 5. 202326. 5. 2023Certifikováno
$102 128–$128 000
Úroveň II
Malta, NY21. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno

Další pozice v GlobalFoundries U.S., Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).