Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › GlobalLogic Inc. › Senior Software Engineer

Senior Software Engineer v GlobalLogic Inc.: Mzdy H-1B

213 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Software Engineer v GlobalLogic Inc.. Nabízený mediánový základní plat $115 336; střední hodnota $105 997–$127 338.

Žádosti (LCA)213
Medián nabízené mzdy$115 336
Střední část mezd$105 997–$127 338
10.–90. percentil$98 184–$136 889

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202345$118 685
FY202457$120 328
FY202536$110 968
FY202675$113 547

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$121 867–$126 867
Úroveň III
Bedminster, NJ15. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$98 301–$103 301
Úroveň II
Bedminster, NJ6. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$115 336–$120 336
Úroveň III
Overland Park, KS2. 6. 202622. 6. 2026Certifikováno
$135 408–$140 408
Úroveň III
Cary, NC27. 5. 202622. 6. 2026Certifikováno
$114 754–$119 754
Úroveň II
Frisco, TX21. 5. 202617. 6. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Fort Worth, TX20. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$98 946–$103 946
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$157 123–$162 123
Úroveň III
Northridge, CA12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Dallas, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$120 120–$125 120
Úroveň III
Boston, MA12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$158 850–$163 850
Úroveň III
San Jose, CA12. 5. 202630. 9. 2026Certifikováno
$158 850–$163 850
Úroveň III
San Jose, CA12. 5. 202625. 5. 2026Certifikováno
$115 336–$120 336
Úroveň III
Overland Park, KS12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$158 850–$163 850
Úroveň III
San Jose, CA12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$108 826–$113 826
Úroveň III
College Station, TX12. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$121 867–$126 867
Úroveň III
Jersey City, NJ8. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$130 707–$135 707
Úroveň III
Alpharetta, GA7. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$109 283–$114 283
Úroveň II
Alpharetta, GA2. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 424–$117 424
Úroveň II
Charlotte, NC2. 5. 202618. 5. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX1. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$98 301–$103 301
Úroveň II
Jersey City, NJ1. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$129 667–$134 667
Úroveň II
Northridge, CA29. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$102 814–$107 814
Úroveň II
Boston, MA28. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX28. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX28. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$95 701–$100 701
Úroveň II
Overland Park, KS27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$77 418–$82 418
Úroveň II
Dallas, TX27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$109 283–$114 283
Úroveň II
Alpharetta, GA24. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$130 853–$135 853
Úroveň II
San Jose, CA24. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$90 002–$95 002
Úroveň II
College Station, TX24. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$181 293–$186 293
Úroveň III
Palo Alto, CA23. 4. 20266. 5. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX21. 4. 202630. 9. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX21. 4. 202621. 5. 2026Certifikováno
$130 270–$135 270
Úroveň III
Dublin, CA20. 4. 202630. 9. 2026Certifikováno
$113 547–$118 547
Úroveň II
Charlotte, NC16. 4. 202629. 4. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Irving, TX16. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Fort Worth, TX16. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$148 866–$153 866
Úroveň IV
San Antonio, TX10. 4. 202621. 8. 2026Certifikováno
$103 334–$108 334
Úroveň II
Nashville, TN9. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$85 592–$90 592
Úroveň II
New Bedford, MA9. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$130 853–$135 853
Úroveň II
San Jose, CA7. 4. 202630. 9. 2026Certifikováno
$95 701–$100 701
Úroveň II
Overland Park, KS1. 4. 202611. 9. 2026Certifikováno
$94 827–$99 827
Úroveň II
Folsom, CA31. 3. 202630. 9. 2026Certifikováno
$107 203–$112 203
Úroveň II
Dublin, CA31. 3. 202630. 9. 2026Certifikováno
$109 283–$114 283
Úroveň II
Alpharetta, GA9. 3. 20261. 9. 2026Certifikováno
$130 187–$135 187
Úroveň II
Carlsbad, CA9. 3. 202626. 8. 2026Certifikováno
$95 202–$100 202
Úroveň II
Carmel, IN6. 3. 202620. 5. 2026Certifikováno
$127 733–$132 733
Úroveň III
San Antonio, TX4. 3. 202621. 8. 2026Certifikováno
$113 547–$118 547
Úroveň II
Morrisville, NC4. 3. 20261. 4. 2026Certifikováno
$116 709–$121 709
Úroveň II
Durham, NC4. 3. 20261. 4. 2026Certifikováno
$116 709–$121 709
Úroveň II
Chapel Hill, NC3. 3. 20261. 4. 2026Certifikováno
$108 077–$113 077
Úroveň II
Deerfield, IL27. 2. 202613. 8. 2026Certifikováno
$130 853–$135 853
Úroveň II
Cupertino, CA3. 2. 20262. 4. 2026Certifikováno
$95 701–$100 701
Úroveň II
Overland Park, KS27. 1. 202626. 2. 2026Certifikováno
$134 971–$139 971
Úroveň III
Irving, TX23. 1. 202614. 2. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Irving, TX22. 1. 20264. 6. 2026Certifikováno
$119 475–$124 475
Úroveň III
Jeannette, PA21. 1. 202614. 2. 2026Certifikováno
$120 536–$125 536
Úroveň II
Denver, CO21. 1. 20262. 3. 2026Certifikováno
$130 853–$135 853
Úroveň II
Cupertino, CA14. 1. 202614. 1. 2026Certifikováno
$111 550–$116 550
Úroveň II
Bellevue, WA17. 12. 20256. 4. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Irving, TX1. 12. 202525. 1. 2026Certifikováno
$126 090–$131 090
Úroveň II
Monett, MO20. 11. 20254. 12. 2025Certifikováno, poté staženo
$114 754–$119 754
Úroveň II
Austin, TX3. 11. 202530. 3. 2026Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Dallas, TX1. 11. 202517. 11. 2025Certifikováno
$112 923–$117 923
Úroveň II
Irving, TX18. 9. 20259. 10. 2025Certifikováno, poté staženo
$114 754–$119 754
Úroveň II
Irving, TX11. 9. 202529. 9. 2025Certifikováno
$119 475–$124 475
Úroveň III
Jeannette, PA5. 9. 202515. 10. 2025Certifikováno
$119 475–$124 475
Úroveň III
Jeannette, PA3. 9. 202514. 2. 2026Certifikováno
$130 853–$135 853
Úroveň II
San Jose, CA23. 7. 202528. 8. 2025Certifikováno
$127 878–$132 878
Úroveň III
Irving, TX9. 6. 202530. 9. 2025Certifikováno
$124 758–$129 758
Úroveň III
Manchester, CT6. 6. 202524. 11. 2025Certifikováno
$122 970–$127 970
Úroveň II
Waltham, MA4. 6. 202523. 6. 2025Certifikováno
$124 758–$129 758
Úroveň III
Manchester, CT3. 6. 202524. 11. 2025Certifikováno
$112 674–$117 674
Úroveň III
Liberty Hill, TX2. 6. 202515. 11. 2025Certifikováno
$123 656–$128 656
Úroveň II
Bedminster, NJ21. 5. 202516. 6. 2025Certifikováno
$108 826–$113 826
Úroveň II
Austin, TX19. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$99 965–$104 965
Úroveň II
San Antonio, TX30. 4. 202512. 5. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX28. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$108 826–$113 826
Úroveň II
Georgetown, TX25. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX25. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX18. 4. 202516. 5. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX14. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$126 942–$131 942
Úroveň II
Irvine, CA8. 4. 202522. 4. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Dallas, TX1. 4. 202529. 4. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX1. 4. 202530. 9. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Dallas, TX30. 3. 202528. 4. 2025Certifikováno
$152 131–$157 131
Úroveň III
San Jose, CA26. 3. 202517. 6. 2025Certifikováno
$108 826–$113 826
Úroveň II
Austin, TX3. 3. 202524. 3. 2025Certifikováno
$126 589–$131 589
Úroveň III
Cypress, TX26. 2. 202526. 3. 2025Certifikováno
$126 693–$131 693
Úroveň II
San Jose, CA26. 2. 202524. 3. 2025Certifikováno
$126 693–$131 693
Úroveň II
San Jose, CA24. 2. 202524. 3. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Dallas, TX21. 2. 202517. 3. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Dallas, TX21. 2. 202524. 3. 2025Certifikováno, poté staženo
$126 942–$131 942
Úroveň II
Irvine, CA13. 2. 202510. 3. 2025Certifikováno, poté staženo
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX12. 2. 202512. 3. 2025Certifikováno
$109 262–$114 262
Úroveň II
Apex, NC11. 2. 20253. 3. 2025Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX10. 1. 20253. 2. 2025Certifikováno
$115 502–$120 502
Úroveň III
Boston, MA7. 1. 202528. 6. 2025Certifikováno
$127 878–$132 878
Úroveň III
Irving, TX20. 12. 20245. 6. 2025Certifikováno
$106 662–$111 662
Úroveň II
Bedminster, NJ9. 12. 20246. 1. 2025Certifikováno
$137 259–$142 259
Úroveň II
Bellevue, WA26. 11. 20243. 1. 2025Certifikováno
$108 826–$113 826
Úroveň II
Allen, TX14. 11. 202416. 12. 2024Certifikováno
$137 259–$142 259
Úroveň II
Seattle, WA29. 8. 20248. 2. 2025Certifikováno
$126 693–$131 693
Úroveň II
San Jose, CA21. 8. 20243. 1. 2025Certifikováno
$94 370–$99 370
Úroveň II
Temple Terrace, FL12. 8. 20241. 10. 2024Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX9. 8. 202426. 8. 2024Certifikováno
$105 019–$110 019
Úroveň II
Jersey City, NJ7. 8. 202422. 8. 2024Certifikováno, poté staženo
$100 630–$105 630
Úroveň II
Boston, MA5. 8. 202431. 8. 2024Certifikováno
$126 693–$131 693
Úroveň II
Sunnyvale, CA17. 7. 202430. 7. 2024Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Dallas, TX15. 7. 202412. 8. 2024Certifikováno
$122 970–$127 970
Úroveň II
Boston, MA12. 7. 202429. 7. 2024Certifikováno
$105 997–$110 997
Úroveň II
Irving, TX8. 7. 202422. 7. 2024Certifikováno
$127 878–$132 878
Úroveň III
Alpharetta, GA3. 7. 20247. 11. 2024Certifikováno
$101 192–$106 192
Úroveň II
Irving, TX28. 6. 202411. 7. 2024Certifikováno
$122 450–$127 450
Úroveň III
Alpharetta, GA10. 6. 202410. 10. 2024Certifikováno
$113 422–$118 422
Úroveň III
San Antonio, TX16. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$101 192–$106 192
Úroveň II
Irving, TX9. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$101 192–$106 192
Úroveň II
Dallas, TX2. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$113 422–$118 422
Úroveň III
San Antonio, TX1. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$122 450–$127 450
Úroveň III
Alpharetta, GA30. 4. 20243. 6. 2024Certifikováno
$122 450–$127 450
Úroveň III
Alpharetta, GA30. 4. 20243. 6. 2024Certifikováno, poté staženo
$122 450–$127 450
Úroveň III
Alpharetta, GA29. 4. 20243. 6. 2024Certifikováno, poté staženo
$104 125–$109 125
Úroveň II
Overland Park, KS25. 4. 202423. 5. 2024Certifikováno, poté staženo
$115 918–$120 918
Úroveň II
North Brunswick, NJ19. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
$98 155–$103 155
Úroveň II
Cromwell, CT19. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
$121 597–$126 597
Úroveň II
San Diego, CA18. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
$101 192–$106 192
Úroveň II
Dallas, TX18. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
$101 192–$106 192
Úroveň II
Irving, TX18. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno, poté staženo
$81 411–$86 411
Úroveň II
Alpharetta, GA15. 4. 202410. 5. 2024Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Irving, TX11. 4. 202429. 4. 2024Certifikováno
$130 416–$135 416
Úroveň III
Kennesaw, GA15. 3. 20248. 4. 2024Certifikováno, poté staženo
$146 661–$151 661
Úroveň III
San Jose, CA1. 3. 202425. 3. 2024Certifikováno
$101 192–$106 192
Úroveň II
Dallas, TX26. 2. 202414. 3. 2024Certifikováno
$112 986–$117 986
Úroveň II
Dallas, TX13. 2. 202428. 2. 2024Certifikováno, poté staženo
$139 464–$144 464
Úroveň IV
Austin, TX24. 1. 20244. 7. 2024Certifikováno
$123 781–$128 781
Úroveň II
Milpitas, CA19. 1. 202426. 2. 2024Certifikováno
$122 450–$127 450
Úroveň III
Alpharetta, GA5. 1. 202422. 1. 2024Certifikováno
$128 502–$133 502
Úroveň II
Seattle, WA15. 12. 202311. 1. 2024Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Irving, TX15. 11. 202330. 11. 2023Certifikováno
$120 349–$125 349
Úroveň III
Iselin, NJ13. 11. 202328. 11. 2023Certifikováno
$142 563–$147 563
Úroveň III
Basking Ridge, NJ2. 11. 202316. 11. 2023Certifikováno
$142 563–$147 563
Úroveň III
Basking Ridge, NJ24. 10. 202320. 11. 2023Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Irving, TX9. 10. 20236. 11. 2023Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Irving, TX6. 10. 202315. 12. 2023Certifikováno
$96 866–$101 866
Úroveň II
Austin, TX4. 10. 202330. 10. 2023Certifikováno
$123 781–$128 781
Úroveň II
Santa Clara, CA19. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Dallas, TX18. 9. 20239. 10. 2023Certifikováno
$96 866–$101 866
Úroveň II
South Portland, ME18. 9. 202316. 10. 2023Certifikováno
$112 986–$117 986
Úroveň II
Boston, MA18. 9. 202328. 9. 2023Certifikováno
$123 781–$128 781
Úroveň II
San Jose, CA13. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$123 781–$128 781
Úroveň II
Mountain View, CA13. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$114 358–$119 358
Úroveň II
Carmel, IN11. 9. 202325. 9. 2023Certifikováno
$112 986–$117 986
Úroveň II
Boston, MA2. 9. 202328. 9. 2023Certifikováno
$146 661–$151 661
Úroveň III
San Jose, CA1. 9. 202328. 9. 2023Certifikováno
$123 781–$128 781
Úroveň II
San Jose, CA29. 8. 20234. 11. 2023Certifikováno
$87 402–$92 402
Úroveň II
Overland Park, KS23. 8. 202312. 9. 2023Certifikováno
$149 469–$154 469
Úroveň IV
Charlotte, NC22. 8. 20238. 2. 2024Certifikováno
$108 597–$113 597
Úroveň III
Overland Park, KS17. 8. 202318. 9. 2023Certifikováno
$87 402–$92 402
Úroveň II
Overland Park, KS15. 8. 202312. 9. 2023Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Irving, TX11. 8. 20234. 9. 2023Certifikováno
$102 690–$107 690
Úroveň II
Deerfield, IL9. 8. 202328. 8. 2023Certifikováno, poté staženo
$146 661–$151 661
Úroveň III
Milpitas, CA8. 8. 20235. 9. 2023Certifikováno
$118 165–$123 165
Úroveň III
Austin, TX8. 8. 202322. 8. 2023Certifikováno
$120 328–$125 328
Úroveň III
Dallas, TX8. 8. 20235. 9. 2023Certifikováno, poté staženo
$96 866–$101 866
Úroveň II
Austin, TX7. 8. 202328. 8. 2023Certifikováno
$146 661–$151 661
Úroveň III
Milpitas, CA4. 8. 20233. 1. 2024Certifikováno, poté staženo
$96 866–$101 866
Úroveň II
Austin, TX28. 7. 202328. 8. 2023Certifikováno, poté staženo
$102 690–$107 690
Úroveň II
Deerfield, IL19. 7. 202314. 8. 2023Certifikováno
$102 690–$107 690
Úroveň II
San Antonio, TX14. 7. 202331. 7. 2023Certifikováno
$98 301–$103 301
Úroveň II
San Antonio, TX7. 7. 202324. 7. 2023Certifikováno, poté staženo
$147 368–$152 368
Úroveň II
Belmont, CA6. 7. 202324. 7. 2023Certifikováno, poté staženo
$101 795–$106 795
Úroveň II
San Ramon, CA14. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
$97 490–$102 490
Úroveň III
Carmel, IN14. 6. 202326. 7. 2023Certifikováno, poté staženo
$100 526–$105 526
Úroveň III
Carmel, IN14. 6. 20233. 7. 2023Certifikováno, poté staženo
$98 904–$103 904
Úroveň II
South Portland, ME26. 5. 202315. 6. 2023Certifikováno, poté staženo
$127 338–$132 338
Úroveň II
Deerfield, IL24. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
$127 338–$132 338
Úroveň II
South Portland, ME16. 5. 20231. 6. 2023Certifikováno, poté staženo
$124 446–$129 446
Úroveň II
San Jose, CA28. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno, poté staženo
$116 938–$121 938
Úroveň III
Plano, TX19. 4. 20231. 5. 2023Certifikováno
$127 338–$132 338
Úroveň II
Seattle, WA14. 4. 202324. 4. 2023Certifikováno
$116 938–$121 938
Úroveň III
Dallas, TX6. 4. 20231. 5. 2023Certifikováno, poté staženo
$99 008–$104 008
Úroveň II
Alpharetta, GA4. 4. 20231. 5. 2023Certifikováno
$95 701–$100 701
Úroveň II
Philadelphia, PA23. 3. 202331. 3. 2023Certifikováno
$116 938–$121 938
Úroveň III
Irving, TX17. 3. 202317. 4. 2023Certifikováno
$141 378–$146 378
Úroveň II
San Jose, CA15. 3. 20233. 4. 2023Certifikováno
$73 466–$78 466
Úroveň II
Bellevue, WA14. 3. 20237. 4. 2023Certifikováno
$95 701–$100 701
Úroveň II
Philadelphia, PA3. 3. 202331. 3. 2023Certifikováno, poté staženo
$127 338–$132 338
Úroveň II
Portland, ME1. 3. 202320. 3. 2023Certifikováno, poté staženo
$125 986–$130 986
Úroveň III
Alpharetta, GA28. 2. 202328. 3. 2023Certifikováno
$98 904–$103 904
Úroveň II
South Portland, ME15. 2. 20231. 3. 2023Certifikováno
$141 378–$146 378
Úroveň II
San Jose, CA6. 2. 202327. 2. 2023Certifikováno
$120 058–$125 058
Úroveň III
Mooresville, NC27. 1. 202315. 2. 2023Certifikováno
$92 040–$97 040
Úroveň II
Austin, TX17. 1. 202330. 1. 2023Certifikováno
$118 685–$123 685
Úroveň III
Portland, OR12. 1. 20235. 7. 2023Certifikováno
$103 750–$108 750
Úroveň III
Overland Park, KS11. 1. 202325. 5. 2023Certifikováno
$108 181–$113 181
Úroveň II
Boston, MA10. 1. 20236. 2. 2023Certifikováno, poté staženo
$132 870–$137 870
Úroveň II
Belmont, CA4. 1. 202316. 1. 2023Certifikováno
$114 067–$119 067
Úroveň III
Overland Park, KS22. 11. 202229. 12. 2022Certifikováno
$132 870–$137 870
Úroveň II
Denver, CO15. 11. 20225. 12. 2022Certifikováno
$134 118–$139 118
Úroveň IV
Chicago, IL18. 10. 202214. 11. 2022Certifikováno
$134 118–$139 118
Úroveň IV
Chicago, IL18. 10. 202214. 11. 2022Certifikováno
$141 378–$146 378
Úroveň II
San Jose, CA3. 10. 202224. 10. 2022Certifikováno
$102 482–$107 482
Úroveň II
Denver, CO28. 9. 202217. 10. 2022Certifikováno, poté staženo
$141 378–$146 378
Úroveň II
Palo Alto, CA31. 8. 202226. 9. 2022Certifikováno, poté staženo
$132 870–$137 870
Úroveň II
Denver, CO30. 8. 202219. 9. 2022Certifikováno, poté staženo

Senior Software Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v GlobalLogic Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).