Domů › Zaměstnavatelé › GN Audio USA Inc.
GN Audio USA Inc.: Platy H-1B a sponzoring
GN Audio USA Inc. podal 19 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 19. Medián nabízeného platu: $165 000.
Sponzoruje GN Audio USA Inc. víza H-1B?
GN Audio USA Inc. podal 19 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 8. 2024. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Solutions Architect | 3 | $165 000 |
| Senior Mechanical Engineer | 3 | $173 000 |
| Regional Supply Planner | 3 | $75 000 |
| Sr. FPGA Design Engineer | 3 | $170 000 |
| Senior Software Engineer | 2 | $179 000 |
| Senior Regional Supply Planner | 1 | $102 419 |
| Global Product Manager | 1 | $145 460 |
| Manager, Accounts & Operations NA | 1 | $109 910 |
| Hardware Engineer | 1 | $131 768 |
| AI Engineer II | 1 | $144 585 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 15 | $170 000 |
| FY2024 | 4 | $120 839 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)17 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)39 %
- Úroveň III (zkušený)17 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)28 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Logisticians5
- Mechanical Engineers3
- Software Developers3
- Computer Network Architects2
- Computer Hardware Engineers2
- Sales Engineers1
- Marketing Managers1
- Electrical Engineers1
- Electronics Engineers, Except Computer1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| AI Engineer II | $144 585 | Cupertino, CA | 8. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Hardware Engineer | $131 768 Úroveň I | Cupertino, CA | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Regional Supply Planner | $86 231 Úroveň II | Lowell, MA | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Manager, Accounts & Operations NA | $109 910 Úroveň IV | Lowell, MA | 3. 10. 2023 | 13. 10. 2023 | Certifikováno |
| Regional Supply Planner | $74 000 Úroveň II | Morrisville, NC | 8. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikováno |
| Sr. FPGA Design Engineer | $170 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 27. 7. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Sr. FPGA Design Engineer | $170 000 Úroveň III | Cupertino, CA | 26. 7. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Sr. FPGA Design Engineer | $170 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 26. 7. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Global Product Manager | $145 460 Úroveň I | Cupertino, CA | 26. 7. 2023 | 21. 9. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $185 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 13. 7. 2023 | 4. 1. 2024 | Certifikováno |
| Senior Regional Supply Planner | $102 419 Úroveň IV | Lowell, MA | 30. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $173 000 Úroveň III | Cupertino, CA | 27. 2. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikováno |
| Solutions Architect | $165 000 Úroveň III | Cupertino, CA | 21. 12. 2022 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| Solutions Architect | $165 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 21. 12. 2022 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| Solutions Architect | $165 000 Úroveň II | Cupertino, CA | 21. 12. 2022 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| Senior Mechanical Engineer | $173 000 Úroveň IV | Cupertino, CA | 21. 12. 2022 | 4. 2. 2023 | Certifikováno |
| Senior Mechanical Engineer | $170 000 Úroveň IV | Cupertino, CA | 31. 10. 2022 | 21. 11. 2022 | Certifikováno |
| Senior Mechanical Engineer | $175 000 Úroveň IV | Cupertino, CA | 31. 10. 2022 | 21. 11. 2022 | Certifikováno |
| Regional Supply Planner | $75 000 Úroveň I | Lowell, MA | 19. 11. 2020 | 7. 12. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).