Domů › Zaměstnavatelé › Google LLC › Search Quality Analyst
Search Quality Analyst v Google LLC: Mzdy H-1B
105 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Search Quality Analyst v Google LLC. Nabízený mediánový základní plat $159 000; střední hodnota $144 000–$180 000.
Žádosti (LCA)105
Medián nabízené mzdy$159 000
Střední část mezd$144 000–$180 000
10.–90. percentil$130 900–$192 100
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 26 | $149 000 |
| FY2024 | 36 | $159 000 |
| FY2025 | 22 | $158 000 |
| FY2026 | 16 | $168 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $184 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 8. 4. 2026 | 28. 9. 2026 | Certifikováno |
| $159 000 Úroveň II | Seattle, WA | 3. 4. 2026 | 6. 9. 2026 | Certifikováno |
| $180 500 Úroveň II | San Bruno, CA | 2. 4. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $257 000 | Sunnyvale, CA | 1. 4. 2026 | 17. 9. 2026 | Certifikováno |
| $144 000 | San Bruno, CA | 31. 3. 2026 | 8. 9. 2026 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň II | Austin, TX | 31. 3. 2026 | 9. 9. 2026 | Certifikováno |
| $127 000 | Austin, TX | 30. 3. 2026 | 29. 9. 2026 | Certifikováno |
| $147 000 | Mountain View, CA | 30. 3. 2026 | 10. 9. 2026 | Certifikováno |
| $216 000 | Sunnyvale, CA | 27. 3. 2026 | 17. 9. 2026 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň II | Austin, TX | 26. 3. 2026 | 3. 9. 2026 | Certifikováno |
| $179 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 26. 3. 2026 | 7. 8. 2026 | Certifikováno |
| $183 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 25. 3. 2026 | 4. 9. 2026 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň II | Seattle, WA | 24. 3. 2026 | 2. 9. 2026 | Certifikováno |
| $220 000 | Mountain View, CA | 19. 3. 2026 | 8. 8. 2026 | Certifikováno |
| $171 000 | Sunnyvale, CA | 11. 3. 2026 | 25. 8. 2026 | Certifikováno |
| $144 000 | San Bruno, CA | 5. 11. 2025 | 17. 11. 2025 | Certifikováno |
| $176 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 8. 2025 | 11. 2. 2026 | Certifikováno |
| $143 000 Úroveň II | New York, NY | 25. 4. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| $160 000 | Sunnyvale, CA | 11. 3. 2025 | 3. 9. 2025 | Certifikováno |
| $191 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 20. 2. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Austin, TX | 18. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $186 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 17. 2. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 17. 2. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| $235 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 11. 2. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $205 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 6. 2. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 6. 2. 2025 | 11. 7. 2025 | Certifikováno |
| $192 000 Úroveň IV | San Bruno, CA | 5. 2. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $186 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 27. 1. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 24. 12. 2024 | 23. 6. 2025 | Certifikováno |
| $220 000 Úroveň IV | Fremont, CA | 23. 12. 2024 | 14. 6. 2025 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 20. 12. 2024 | 3. 6. 2025 | Certifikováno |
| $191 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 11. 12. 2024 | 18. 12. 2024 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 6. 12. 2024 | 4. 6. 2025 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | New York, NY | 26. 11. 2024 | 20. 4. 2025 | Certifikováno |
| $137 000 Úroveň II | Austin, TX | 22. 11. 2024 | 21. 5. 2025 | Certifikováno |
| $144 853 Úroveň II | Franklin, MA | 14. 11. 2024 | 9. 5. 2025 | Certifikováno |
| $132 000 Úroveň II | New York, NY | 4. 11. 2024 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| $156 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 1. 10. 2024 | 26. 3. 2025 | Certifikováno |
| $160 360 | Sunnyvale, CA | 26. 6. 2024 | 21. 12. 2024 | Certifikováno |
| $168 000 Úroveň III | Seattle, WA | 17. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň II | Cambridge, MA | 4. 6. 2024 | 21. 6. 2024 | Certifikováno |
| $162 000 | Sunnyvale, CA | 16. 5. 2024 | 12. 11. 2024 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $190 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 26. 4. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| $138 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $132 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 4. 2024 | 14. 6. 2024 | Certifikováno |
| $138 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 26. 3. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikováno |
| $235 000 | Sunnyvale, CA | 22. 3. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikováno |
| $193 000 | Mountain View, CA | 20. 3. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikováno |
| $161 500 | Sunnyvale, CA | 18. 3. 2024 | 28. 3. 2024 | Certifikováno |
| $159 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 18. 3. 2024 | 31. 8. 2024 | Certifikováno |
| $181 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 16. 3. 2024 | 25. 8. 2024 | Certifikováno |
| $165 000 | Sunnyvale, CA | 13. 3. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikováno |
| $217 000 | Sunnyvale, CA | 7. 3. 2024 | 25. 7. 2024 | Certifikováno |
| $185 000 | Sunnyvale, CA | 7. 3. 2024 | 25. 7. 2024 | Certifikováno |
| $156 000 | Mountain View, CA | 1. 3. 2024 | 2. 8. 2024 | Certifikováno |
| $1 520 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 28. 2. 2024 | 25. 7. 2024 | Zamítnuto |
| $188 000 | Sunnyvale, CA | 26. 2. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikováno |
| $156 000 | Sunnyvale, CA | 23. 2. 2024 | 17. 8. 2024 | Certifikováno |
| $131 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 22. 2. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikováno |
| $183 000 | San Bruno, CA | 22. 2. 2024 | 21. 7. 2024 | Certifikováno |
| $159 000 | Sunnyvale, CA | 22. 2. 2024 | 21. 7. 2024 | Certifikováno |
| $131 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 22. 2. 2024 | 20. 7. 2024 | Certifikováno |
| $152 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 22. 2. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikováno |
| $153 000 Úroveň II | New York, NY | 21. 2. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikováno |
| $185 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 2. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikováno |
| $153 700 | Sunnyvale, CA | 20. 2. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikováno |
| $158 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 20. 2. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| $143 000 Úroveň II | Seattle, WA | 15. 2. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikováno |
| $116 000 Úroveň II | Dublin, OH | 14. 2. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikováno |
| $154 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 6. 2. 2024 | 31. 7. 2024 | Certifikováno |
| $180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 5. 2. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| $156 500 Úroveň II | San Francisco, CA | 2. 2. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| $180 000 Úroveň III | San Bruno, CA | 4. 1. 2024 | 22. 6. 2024 | Certifikováno |
| $154 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 12. 2023 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| $152 000 | Sunnyvale, CA | 14. 9. 2023 | 20. 9. 2023 | Certifikováno |
| $128 000 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 8. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $133 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 14. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Austin, TX | 14. 4. 2023 | 25. 5. 2023 | Certifikováno |
| $175 000 Úroveň III | San Bruno, CA | 16. 3. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| $122 000 | San Bruno, CA | 16. 3. 2023 | 13. 9. 2023 | Certifikováno |
| $171 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 15. 3. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| $122 000 | San Bruno, CA | 14. 3. 2023 | 29. 8. 2023 | Staženo |
| $145 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 14. 3. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikováno |
| $175 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 9. 3. 2023 | 16. 3. 2023 | Certifikováno |
| $167 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 8. 3. 2023 | 6. 9. 2023 | Certifikováno |
| $146 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 8. 3. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikováno |
| $142 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 2. 3. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikováno |
| $175 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 2. 3. 2023 | 2. 3. 2023 | Staženo |
| $176 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 2. 3. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 1. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| $171 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 1. 3. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň II | Dublin, OH | 28. 2. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 28. 2. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $140 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 27. 2. 2023 | 16. 8. 2023 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň I | San Bruno, CA | 24. 2. 2023 | 18. 8. 2023 | Staženo |
| $145 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 23. 2. 2023 | 22. 8. 2023 | Staženo |
| $125 000 | San Bruno, CA | 23. 2. 2023 | 16. 8. 2023 | Certifikováno |
| $124 000 | San Bruno, CA | 21. 2. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| $167 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 21. 2. 2023 | 15. 8. 2023 | Certifikováno |
| $172 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 20. 2. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $138 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 20. 2. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 23. 1. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $139 000 Úroveň II | San Bruno, CA | 22. 12. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikováno |
| $206 000 Úroveň III | San Bruno, CA | 21. 12. 2022 | 3. 1. 2023 | Certifikováno |
Search Quality Analyst u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Google LLC
- Software Engineer$180 000
- Product Manager$193 888
- Program Manager$172 000
- Technical Program Manager$184 000
- Research Scientist$195 000
- Data Scientist$180 000
- Solutions Consultant$150 000
- Senior Software Engineer$220 000
- Customer Engineer$162 000
- Technical Solutions Consultant$171 000
- UX Designer$171 500
- Software Engineer, Site Reliability$167 000
- Staff Software Engineer$260 000
- Application Engineer$166 500
- Silicon Generalist$184 000
- Financial Analyst$151 000
- Hardware Engineer$177 220
- Customer Solutions Engineer$162 000
- UX Researcher$166 225
- Software Engineer Manager$268 000
- Interaction Designer$166 200
- Research Engineer$200 000
- Security Engineer$183 000
- Business Systems Analyst$171 050
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).