Domů › Zaměstnavatelé › Group 1001 Resources, LLC
Group 1001 Resources, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Group 1001 Resources, LLC podal 36 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 36. Medián nabízeného platu: $115 500.
Sponzoruje Group 1001 Resources, LLC víza H-1B?
Group 1001 Resources, LLC podal 36 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Vice President of Product Management | 2 | $275 000 |
| Sales Data Analyst | 2 | $79 914 |
| Senior Quantitative Analyst | 2 | $93 806 |
| Director, Business Development | 1 | $230 000 |
| Report Developer | 1 | $80 000 |
| Power BI Developer | 1 | $80 000 |
| Senior Software Developer | 1 | $115 000 |
| Quantitative Index and Fund Modeler | 1 | $140 000 |
| Junior Data Warehouse Developer | 1 | $82 000 |
| Director, Security Metrics Program Manager | 1 | $250 000 |
| Production Support Analyst | 1 | $75 000 |
| Principal Data Engineer | 1 | $200 000 |
| Senior Data Engineer | 1 | $160 000 |
| Application Developer | 1 | $97 500 |
| Quantitative Analyst | 1 | $88 000 |
| Virtual Desktop Engineer | 1 | $180 000 |
| SQL Developer | 1 | $118 000 |
| Associate, Asset Based Finance | 1 | $115 000 |
| Senior Sales Analyst | 1 | $111 094 |
| Senior Workday IT Analyst | 1 | $120 000 |
| Principal Database Engineer | 1 | $220 000 |
| Senior Proxy Site Reliability Engineer | 1 | $136 136 |
| Data Analyst, Reporting & Visualization | 1 | $58 400 |
| Senior QA Analyst | 1 | $135 000 |
| Senior Data Operations Engineer | 1 | $176 000 |
| Senior Associate, Investment Management | 1 | $116 000 |
| Senior Director, Business Development & Partnerships | 1 | $242 000 |
| Front End Engineer | 1 | $113 000 |
| Quality Assurance Analyst | 1 | $67 371 |
| Senior Financial Analyst | 1 | $85 000 |
| Data Integration Programmer | 1 | $75 000 |
| Lead QA Automation Engineer | 1 | $135 000 |
| Staff ML Engineer | 1 | $190 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 8 | $118 750 |
| FY2025 | 15 | $115 000 |
| FY2026 | 13 | $118 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)25 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)25 %
- Úroveň III (zkušený)6 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)44 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Zionsville, IN9
- New York, NY4
- Austin, TX4
- Stamford, CT4
- Park Ridge, IL2
- Egg Harbor Township, NJ1
- Coopersville, MI1
- Brooklyn, NY1
- Schaumburg, IL1
- Overland Park, KS1
- Piscataway, NJ1
- Frisco, TX1
- Rockville, MD1
- Allen, TX1
- Irvine, CA1
- Plano, TX1
- New Brunswick, NJ1
- Irving, TX1
Povolání
- Software Developers8
- Financial Quantitative Analysts6
- Data Scientists5
- Database Architects4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Computer and Information Systems Managers3
- Marketing Managers2
- Statisticians1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Financial and Investment Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff ML Engineer | $190 000–$240 000 Úroveň IV | Irving, TX | 23. 6. 2026 | 20. 7. 2026 | Certifikováno |
| Lead QA Automation Engineer | $135 000–$165 000 Úroveň IV | Austin, TX | 17. 6. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikováno |
| Data Integration Programmer | $75 000–$85 000 Úroveň I | New Brunswick, NJ | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Quality Assurance Analyst | $67 371–$104 982 Úroveň I | Zionsville, IN | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Financial Analyst | $85 000–$124 500 Úroveň II | Stamford, CT | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Quantitative Analyst | $80 000–$100 000 Úroveň II | Stamford, CT | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Front End Engineer | $113 000–$125 000 Úroveň II | Plano, TX | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Director, Business Development & Partnerships | $242 000–$280 000 Úroveň IV | New York, NY | 12. 9. 2025 | 6. 3. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Quantitative Analyst | $107 612–$120 000 | Stamford, CT | 30. 7. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| Sales Data Analyst | $79 914–$87 800 Úroveň I | Zionsville, IN | 2. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Proxy Site Reliability Engineer | $136 136–$171 700 Úroveň IV | Allen, TX | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Sales Data Analyst | $79 914–$87 800 Úroveň I | Zionsville, IN | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Analyst, Reporting & Visualization | $58 400–$95 800 Úroveň I | Zionsville, IN | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior QA Analyst | $135 000–$165 000 Úroveň IV | Austin, TX | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Data Operations Engineer | $176 000–$215 000 Úroveň IV | Irvine, CA | 8. 5. 2025 | 15. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Associate, Investment Management | $116 000–$155 000 E-3 · Úroveň II | New York, NY | 30. 4. 2025 | 27. 5. 2025 | Certifikováno |
| Vice President of Product Management | $275 000–$375 000 Úroveň IV | Zionsville, IN | 26. 2. 2025 | 13. 7. 2025 | Certifikováno |
| Vice President of Product Management | $275 000–$375 000 Úroveň IV | Zionsville, IN | 30. 1. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| Senior Sales Analyst | $111 094–$140 000 | Rockville, MD | 24. 1. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| Senior Workday IT Analyst | $120 000–$150 000 Úroveň II | Zionsville, IN | 21. 1. 2025 | 11. 7. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Principal Database Engineer | $220 000–$300 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 12. 2024 | 10. 2. 2025 | Certifikováno |
| Quantitative Analyst | $88 000 Úroveň I | Stamford, CT | 16. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Virtual Desktop Engineer | $180 000–$190 000 Úroveň IV | Piscataway, NJ | 18. 10. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| SQL Developer | $118 000–$130 000 | Frisco, TX | 18. 10. 2024 | 12. 11. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Associate, Asset Based Finance | $115 000–$155 000 Úroveň II | New York, NY | 16. 10. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| Principal Data Engineer | $200 000–$250 000 Úroveň IV | Overland Park, KS | 29. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Senior Data Engineer | $160 000–$200 000 Úroveň IV | Austin, TX | 29. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Application Developer | $97 500–$107 500 | Zionsville, IN | 23. 8. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| Junior Data Warehouse Developer | $82 000–$90 000 Úroveň I | Park Ridge, IL | 10. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Director, Security Metrics Program Manager | $250 000 Úroveň IV | Schaumburg, IL | 29. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| Production Support Analyst | $75 000–$85 000 Úroveň II | Zionsville, IN | 22. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Quantitative Index and Fund Modeler | $140 000–$160 000 Úroveň III | Brooklyn, NY | 25. 9. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Report Developer | $80 000–$90 000 Úroveň I | Egg Harbor Township, NJ | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Power BI Developer | $80 000–$100 000 Úroveň II | Coopersville, MI | 5. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Software Developer | $115 000–$134 000 Úroveň III | Park Ridge, IL | 13. 4. 2023 | 5. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Director, Business Development | $230 000–$240 000 Úroveň IV | New York, NY | 15. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).