Domů › Zaměstnavatelé › Grubhub Holdings Inc. › Manager, Engineering
Manager, Engineering v Grubhub Holdings Inc.: Mzdy H-1B
12 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Manager, Engineering v Grubhub Holdings Inc.. Nabízený mediánový základní plat $213 250; střední hodnota $206 963–$228 500.
Žádosti (LCA)12
Medián nabízené mzdy$213 250
Střední část mezd$206 963–$228 500
10.–90. percentil$198 158–$235 085
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $209 650 |
| FY2024 | 4 | $206 705 |
| FY2025 | 4 | $228 500 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $215 500 Úroveň IV | Chicago, IL | 30. 1. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikováno |
| $227 000 Úroveň IV | New York, NY | 23. 1. 2025 | 11. 7. 2025 | Certifikováno |
| $244 550 Úroveň IV | New York, NY | 20. 12. 2024 | 28. 5. 2025 | Certifikováno |
| $230 000 Úroveň IV | Oakland, CA | 25. 11. 2024 | 3. 12. 2024 | Certifikováno |
| $228 000 Úroveň IV | Boston, MA | 24. 5. 2024 | 31. 5. 2024 | Certifikováno |
| $210 460 Úroveň IV | New York, NY | 24. 5. 2024 | 16. 11. 2024 | Certifikováno |
| $197 625 Úroveň IV | Chicago, IL | 18. 3. 2024 | 17. 9. 2024 | Certifikováno |
| $202 950 Úroveň IV | Chicago, IL | 21. 2. 2024 | 29. 2. 2024 | Certifikováno |
| $235 650 Úroveň IV | Chicago, IL | 8. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| $211 000 Úroveň IV | New York, NY | 3. 3. 2023 | 18. 7. 2023 | Certifikováno |
| $208 301 Úroveň IV | New York, NY | 15. 2. 2023 | 5. 8. 2023 | Certifikováno |
| $193 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 27. 12. 2022 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
Manager, Engineering u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Grubhub Holdings Inc.
- Software Engineer II$140 354
- Senior Software Engineer$181 115
- Data Scientist II$162 926
- Senior Data Engineer$176 975
- Site Reliability Engineer II$150 140
- Sr. Data Scientist$211 500
- Data Engineer II$162 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).