Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Habiterre Inc.

Habiterre Inc.: Platy H-1B a sponzoring

Habiterre Inc. podal 5 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 5. Medián nabízeného platu: $148 388.

Žádosti (LCA)5
Certifikováno5
Adresa zaměstnavateleChampaign, IL
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$148 388
Střední část mezd$133 990–$181 250
10.–90. percentil$119 977–$228 500

Sponzoruje Habiterre Inc. víza H-1B?

Habiterre Inc. podal 5 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 29. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Research Economist1—
Lead Scientist1$260 000
Full Stack Engineer1$110 635
Senior Environmental Scientist1$141 775
Senior Software Engineer1$155 000

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20242$260 000
FY20251$110 635
FY20262$148 388

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Senior Software Engineer$155 000
Úroveň III
Champaign, IL29. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
Senior Environmental Scientist$141 775–$156 775
Úroveň IV
Milpitas, CA29. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
Full Stack Engineer$110 635
Úroveň I
Bellevue, WA29. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
Lead Scientist$260 000
Úroveň IV
Champaign, IL29. 7. 202420. 9. 2024Certifikováno
Research Economist$260 000
na částečný úvazek · Úroveň II
Champaign, IL17. 11. 20231. 1. 2024Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).