Domů › Zaměstnavatelé › Halo Industries, Inc.
Halo Industries, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Halo Industries, Inc. podal 20 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 20. Medián nabízeného platu: $142 500.
Sponzoruje Halo Industries, Inc. víza H-1B?
Halo Industries, Inc. podal 20 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 15. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 2 | $148 750 |
| Senior Optical Scientist | 2 | $140 000 |
| Laser Process Engineer | 2 | $120 016 |
| Senior Laser Process Engineer | 2 | $149 127 |
| Quality Engineer | 2 | $152 624 |
| Staff Software Engineer | 1 | $170 000 |
| Head of Product | 1 | $210 000 |
| Process Engineer | 1 | $100 000 |
| Technical Project Manager | 1 | $140 000 |
| Industrial Engineer | 1 | $120 182 |
| Senior Software Engineer & Engineering Manager | 1 | $178 818 |
| Sr. Mechanical Engineer | 1 | $115 000 |
| Senior Laser Processing Engineer | 1 | $187 762 |
| Senior Optical/Laser Engineer | 1 | $158 621 |
| Senior Process Engineer | 1 | $133 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $140 000 |
| FY2024 | 2 | $157 500 |
| FY2025 | 5 | $140 000 |
| FY2026 | 8 | $155 560 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)21 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)58 %
- Úroveň III (zkušený)11 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)11 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Mechatronics Engineers7
- Industrial Engineers5
- Software Developers1
- Physicists1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Marketing Managers1
- Project Management Specialists1
- Architectural and Engineering Managers1
- Mechanical Engineers1
- Electrical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Process Engineer | $133 000–$155 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 15. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $152 500–$158 000 | Santa Clara, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Quality Engineer | $135 000–$150 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Quality Engineer | $170 248–$180 000 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Optical/Laser Engineer | $158 621–$170 000 Úroveň III | Santa Clara, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Laser Processing Engineer | $187 762–$197 762 Úroveň IV | Santa Clara, CA | 10. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Mechanical Engineer | $115 000–$135 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 24. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer & Engineering Manager | $178 818–$187 741 Úroveň I | Santa Clara, CA | 27. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| Industrial Engineer | $120 182–$130 182 Úroveň II | Santa Clara, CA | 15. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Laser Process Engineer | $153 254–$163 254 Úroveň III | Santa Clara, CA | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Process Engineer | $100 000–$115 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Technical Project Manager | $140 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 4. 4. 2025 | 14. 4. 2025 | Certifikováno |
| Head of Product | $210 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 27. 11. 2024 | 9. 12. 2024 | Certifikováno |
| Senior Laser Process Engineer | $145 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 6. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $170 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 6. 5. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikováno |
| Senior Optical Scientist | $140 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 8. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Laser Process Engineer | $120 016–$140 016 Úroveň II | Santa Clara, CA | 21. 8. 2023 | 14. 2. 2024 | Certifikováno |
| Laser Process Engineer | $120 016–$140 016 Úroveň II | Santa Clara, CA | 15. 8. 2023 | 13. 2. 2024 | Certifikováno |
| Senior Optical Scientist | $140 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 7. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $145 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 14. 6. 2023 | 23. 6. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).