Domů › Zaměstnavatelé › Hasura, Inc.
Hasura, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Hasura, Inc. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 13. Medián nabízeného platu: $227 500.
Sponzoruje Hasura, Inc. víza H-1B?
Hasura, Inc. podal 13 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 29. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Developer Advocacy Content Manager | 3 | $182 400 |
| Staff Engineer | 2 | $301 000 |
| Solutions Architect | 1 | $140 000 |
| Director, DDN Solutions Engineering | 1 | $280 000 |
| VP of Marketing | 1 | $290 000 |
| Principal Product Marketing Manager | 1 | $220 000 |
| Director, Forward Deployed Engineering | 1 | $300 000 |
| Chief Business Officer | 1 | $339 290 |
| Applied AI Lead | 1 | $244 190 |
| Senior Product Designer | 1 | $203 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $227 500 |
| FY2024 | 4 | $182 400 |
| FY2025 | 4 | $255 000 |
| FY2026 | 4 | $272 095 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Computer and Information Systems Managers4
- Marketing Managers3
- Software Developers2
- Data Scientists2
- General and Operations Managers1
- Web and Digital Interface Designers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Product Designer | $203 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Applied AI Lead | $244 190 Úroveň III | San Francisco, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Chief Business Officer | $339 290 Úroveň IV | San Francisco, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Director, Forward Deployed Engineering | $300 000 E-3 · Úroveň III | San Francisco, CA | 3. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| Staff Engineer | $374 500 Úroveň IV | San Francisco, CA | 4. 8. 2025 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| Developer Advocacy Content Manager | $182 400 Úroveň III | San Francisco, CA | 8. 5. 2025 | 13. 5. 2025 | Certifikováno |
| Principal Product Marketing Manager | $220 000 Úroveň III | Bothell, WA | 7. 4. 2025 | 11. 4. 2025 | Certifikováno |
| VP of Marketing | $290 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 24. 9. 2024 | 25. 3. 2025 | Certifikováno |
| Developer Advocacy Content Manager | $182 400 Úroveň III | San Francisco, CA | 19. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Developer Advocacy Content Manager | $182 400 Úroveň II | San Francisco, CA | 19. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Director, DDN Solutions Engineering | $280 000 E-3 · Úroveň III | San Francisco, CA | 12. 4. 2024 | 22. 4. 2024 | Certifikováno |
| Solutions Architect | $140 000–$265 000 Úroveň II | Eagan, MN | 16. 2. 2024 | 23. 2. 2024 | Certifikováno |
| Staff Engineer | $227 500 Úroveň IV | San Francisco, CA | 3. 2. 2023 | 10. 2. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).