Domů › Zaměstnavatelé › HCL America Inc › Development Lead Robotics
Development Lead Robotics v HCL America Inc: Mzdy H-1B
24 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Development Lead Robotics v HCL America Inc. Nabízený mediánový základní plat $102 424; střední hodnota $76 232–$106 662.
Žádosti (LCA)24
Medián nabízené mzdy$102 424
Střední část mezd$76 232–$106 662
10.–90. percentil$76 232–$106 662
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $101 774 |
| FY2025 | 22 | $102 424 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $98 186 Úroveň II | San Antonio, TX | 15. 9. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikováno |
| $97 760 Úroveň II | San Antonio, TX | 19. 6. 2025 | 19. 6. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 232 Úroveň II | San Antonio, TX | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662 Úroveň II | Raritan, NJ | 22. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $96 886 Úroveň II | Raritan, NJ | 6. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
Další pozice v HCL America Inc
- Programmer Analyst - II$97 214
- System Architect - III$114 200
- Systems Analyst - III$115 357
- IT Project Managers - IV$128 700
- Senior Technical Lead$97 115
- IT Project Managers - III$110 538
- System Architect - IV$138 431
- Systems Analyst - II$95 514
- Technical Lead$91 728
- Technical Architect$107 588
- Test Analyst - II$91 978
- Project Manager - III$112 050
- IT Project Manager - IV$130 537
- Senior Technical Architect$118 718
- Senior Developer$68 640
- IT Project Manager - III$107 099
- Systems Analyst - IV$138 195
- Mechanical Engineers - II$89 378
- Network Administrator - III$104 936
- System Architect - II$100 984
- Technical Specialist$109 504
- Test Manager - III$112 443
- Technical Manager$106 744
- Program Manager$126 818
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).