Domů › Zaměstnavatelé › HCL America Inc › Senior Program Manager
Senior Program Manager v HCL America Inc: Mzdy H-1B
82 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Program Manager v HCL America Inc. Nabízený mediánový základní plat $139 298; střední hodnota $126 985–$150 405.
Žádosti (LCA)82
Medián nabízené mzdy$139 298
Střední část mezd$126 985–$150 405
10.–90. percentil$118 590–$167 024
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 4 | $99 352 |
| FY2025 | 42 | $135 796 |
| FY2026 | 36 | $144 310 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $155 004 Úroveň III | East Brunswick, NJ | 17. 6. 2026 | 17. 6. 2026 | Certifikováno |
| $139 298 Úroveň III | Redmond, WA | 16. 6. 2026 | 16. 6. 2026 | Certifikováno |
| $146 631 Úroveň III | West Point, PA | 12. 6. 2026 | 15. 10. 2026 | Certifikováno |
| $130 083 Úroveň III | Mounds View, MN | 4. 6. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| $144 310 Úroveň III | Southlake, TX | 4. 6. 2026 | 4. 6. 2026 | Certifikováno |
| $167 024 Úroveň III | Redmond, WA | 29. 5. 2026 | 21. 6. 2026 | Certifikováno |
| $144 310 Úroveň IV | Southlake, TX | 14. 5. 2026 | 14. 5. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $145 008 Úroveň III | Danvers, MA | 13. 5. 2026 | 13. 5. 2026 | Certifikováno |
| $130 562 Úroveň IV | Atlanta, GA | 7. 5. 2026 | 7. 5. 2026 | Certifikováno |
| $130 083 Úroveň IV | Mounds View, MN | 7. 5. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $224 630 Úroveň III | Pleasanton, CA | 6. 5. 2026 | 6. 5. 2026 | Certifikováno |
| $104 062 Úroveň III | Hartford, CT | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $167 024 Úroveň IV | Redmond, WA | 27. 4. 2026 | 21. 6. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $151 206 Úroveň III | Celebration, FL | 22. 4. 2026 | 22. 4. 2026 | Certifikováno |
| $217 679 Úroveň III | Pleasanton, CA | 21. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $145 563 Úroveň III | San Antonio, TX | 16. 4. 2026 | 14. 9. 2026 | Certifikováno |
| $144 310 Úroveň IV | Plano, TX | 9. 4. 2026 | 9. 4. 2026 | Certifikováno |
| $210 704 Úroveň III | Jersey City, NJ | 2. 4. 2026 | 2. 4. 2026 | Certifikováno |
| $215 080 Úroveň III | Pleasanton, CA | 1. 4. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $130 083 Úroveň IV | Arden Hills, MN | 24. 3. 2026 | 24. 3. 2026 | Certifikováno |
| $159 096 Úroveň III | Plano, TX | 9. 3. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| $126 887 Úroveň III | Raritan, NJ | 2. 2. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| $144 619 Úroveň III | Reston, VA | 23. 1. 2026 | 23. 1. 2026 | Certifikováno |
| $130 709 Úroveň III | Princeton Junction, NJ | 21. 1. 2026 | 21. 1. 2026 | Certifikováno |
| $118 456 Úroveň III | Frisco, TX | 14. 1. 2026 | 14. 1. 2026 | Certifikováno |
| $150 405 Úroveň III | San Francisco, CA | 10. 12. 2025 | 10. 12. 2025 | Certifikováno |
| $132 108 Úroveň III | New York, NY | 10. 12. 2025 | 28. 5. 2026 | Certifikováno |
| $121 905 Úroveň III | Coppell, TX | 5. 12. 2025 | 3. 2. 2026 | Certifikováno |
| $129 879 Úroveň III | San Antonio, TX | 20. 11. 2025 | 15. 2. 2026 | Certifikováno |
| $125 287 Úroveň III | San Antonio, TX | 14. 11. 2025 | 12. 2. 2026 | Certifikováno |
| $125 643 Úroveň III | Ewing, NJ | 13. 11. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikováno |
| $187 000 Úroveň III | Cypress, TX | 13. 11. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikováno |
| $143 165 Úroveň III | Glenview, IL | 12. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikováno |
| $182 000 Úroveň III | Frisco, TX | 7. 11. 2025 | 7. 11. 2025 | Certifikováno |
| $130 706 Úroveň III | Frisco, TX | 1. 11. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| $113 610 Úroveň III | Arden Hills, MN | 9. 9. 2025 | 9. 9. 2025 | Certifikováno |
| $132 574 Úroveň III | North Wales, PA | 4. 9. 2025 | 4. 9. 2025 | Certifikováno |
| $120 658 Úroveň III | Center Valley, PA | 29. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| $139 369 Úroveň III | Hartford, CT | 19. 8. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| $144 659 Úroveň III | Bothell, WA | 14. 8. 2025 | 17. 1. 2026 | Certifikováno |
| $142 421 Úroveň III | Chicago, IL | 11. 8. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň III | Cumming, GA | 8. 8. 2025 | 8. 8. 2025 | Certifikováno |
| $121 405 Úroveň III | Burbank, CA | 7. 8. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $121 405 Úroveň III | Burbank, CA | 7. 8. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $164 956 Úroveň III | San Antonio, TX | 7. 8. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| $111 862 Úroveň III | San Antonio, TX | 6. 8. 2025 | 6. 8. 2025 | Certifikováno |
| $141 856 Úroveň III | Framingham, MA | 2. 8. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| $150 405 Úroveň III | San Francisco, CA | 29. 7. 2025 | 29. 7. 2025 | Certifikováno |
| $135 358 Úroveň III | Highlands Ranch, CO | 23. 7. 2025 | 9. 12. 2025 | Certifikováno |
| $135 358 Úroveň III | Highlands Ranch, CO | 23. 7. 2025 | 23. 7. 2025 | Certifikováno |
| $139 298 Úroveň III | Bothell, WA | 22. 7. 2025 | 22. 7. 2025 | Certifikováno |
| $175 829 Úroveň III | San Francisco, CA | 27. 6. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $125 564 Úroveň III | Cary, NC | 24. 6. 2025 | 24. 6. 2025 | Certifikováno |
| $119 794 Úroveň III | Richardson, TX | 12. 6. 2025 | 14. 10. 2025 | Certifikováno |
| $127 280 Úroveň III | Miami, FL | 9. 6. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikováno |
| $140 577 Úroveň III | Irvine, CA | 5. 6. 2025 | 5. 6. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $166 962 Úroveň III | Santa Clara, CA | 25. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň III | Hialeah, FL | 21. 5. 2025 | 21. 5. 2025 | Certifikováno |
| $132 355 Úroveň III | Franklin Lakes, NJ | 20. 5. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikováno |
| $166 962 Úroveň III | Santa Clara, CA | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $136 364 Úroveň III | Coppell, TX | 2. 5. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| $112 965 Úroveň III | Deer Park, IL | 29. 4. 2025 | 17. 7. 2025 | Certifikováno |
| $147 410 Úroveň III | San Francisco, CA | 22. 4. 2025 | 22. 4. 2025 | Certifikováno |
| $156 086 Úroveň III | San Antonio, TX | 17. 4. 2025 | 17. 4. 2025 | Certifikováno |
| $153 674 Úroveň III | Alameda, CA | 16. 4. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikováno |
| $130 709 Úroveň III | King of Prussia, PA | 28. 3. 2025 | 28. 3. 2025 | Certifikováno |
| $136 136 Úroveň IV | Plano, TX | 27. 3. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikováno |
| $142 383 Úroveň III | San Francisco, CA | 20. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| $125 801 Úroveň III | Covington, GA | 19. 3. 2025 | 28. 6. 2025 | Certifikováno |
| $135 456 E-3 · Úroveň IV | Minneapolis, MN | 11. 3. 2025 | 11. 3. 2025 | Certifikováno |
| $140 462 Úroveň III | Richmond, TX | 10. 3. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikováno |
| $140 641 Úroveň III | Cary, NC | 7. 3. 2025 | 7. 3. 2025 | Certifikováno |
| $126 650 Úroveň III | Bentonville, AR | 4. 3. 2025 | 4. 3. 2025 | Certifikováno |
| $161 001 Úroveň III | Virginia Beach, VA | 27. 2. 2025 | 27. 2. 2025 | Certifikováno |
| $135 201 Úroveň III | Fulshear, TX | 24. 2. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikováno |
| $119 850 Úroveň III | San Antonio, TX | 8. 1. 2025 | 8. 1. 2025 | Certifikováno |
| $128 240 Úroveň III | Austin, TX | 3. 1. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno |
| $115 321 Úroveň III | San Antonio, TX | 20. 12. 2024 | 21. 2. 2025 | Certifikováno |
| $103 730 Úroveň III | Flanders, NJ | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $148 450 Úroveň III | Burlingame, CA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $94 973 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 405 Úroveň III | Riverview, FL | 8. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
Senior Program Manager u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v HCL America Inc
- Programmer Analyst - II$97 214
- System Architect - III$114 200
- Systems Analyst - III$115 357
- IT Project Managers - IV$128 700
- Senior Technical Lead$97 115
- IT Project Managers - III$110 538
- System Architect - IV$138 431
- Systems Analyst - II$95 514
- Technical Lead$91 728
- Technical Architect$107 588
- Test Analyst - II$91 978
- Project Manager - III$112 050
- IT Project Manager - IV$130 537
- Senior Technical Architect$118 718
- Senior Developer$68 640
- IT Project Manager - III$107 099
- Systems Analyst - IV$138 195
- Mechanical Engineers - II$89 378
- Network Administrator - III$104 936
- System Architect - II$100 984
- Technical Specialist$109 504
- Test Manager - III$112 443
- Technical Manager$106 744
- Program Manager$126 818
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).