Domů › Zaměstnavatelé › IBM Corporation › Package Specialist
Package Specialist v IBM Corporation: Mzdy H-1B
188 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Package Specialist v IBM Corporation. Nabízený mediánový základní plat $103 980; střední hodnota $88 322–$118 612.
Žádosti (LCA)188
Medián nabízené mzdy$103 980
Střední část mezd$88 322–$118 612
10.–90. percentil$83 616–$146 122
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 44 | $101 306 |
| FY2024 | 53 | $103 189 |
| FY2025 | 63 | $106 912 |
| FY2026 | 28 | $130 042 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $153 317 Úroveň IV | Abbott Park, IL | 18. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikováno |
| $123 864–$179 200 Úroveň IV | Norristown, PA | 1. 6. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $167 835 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 21. 5. 2026 | 2. 6. 2026 | Certifikováno |
| $154 860 Úroveň IV | Dallas, TX | 20. 5. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| $95 732 Úroveň II | Dallas, TX | 18. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikováno |
| $104 360 Úroveň II | Dallas, TX | 13. 5. 2026 | 11. 6. 2026 | Certifikováno |
| $139 264 Úroveň IV | Brookhaven, GA | 14. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $136 220 Úroveň IV | Boise, ID | 27. 3. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $139 264 Úroveň II | Brookhaven, GA | 12. 3. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $139 264 Úroveň II | Brookhaven, GA | 23. 2. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $156 058 Úroveň IV | Morrisville, NC | 20. 2. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 19. 2. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $152 261 Úroveň III | Purchase, NY | 30. 1. 2026 | 19. 4. 2026 | Certifikováno |
| $99 840 Úroveň III | Waukegan, IL | 30. 1. 2026 | 18. 4. 2026 | Certifikováno |
| $163 613 Úroveň IV | San Francisco, CA | 16. 1. 2026 | 8. 5. 2026 | Certifikováno |
| $167 874 Úroveň IV | Plano, TX | 17. 12. 2025 | 23. 1. 2026 | Certifikováno |
| $156 979 Úroveň II | Houston, TX | 9. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikováno |
| $88 026–$129 504 Úroveň II | Conshohocken, PA | 21. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $99 840–$114 745 Úroveň III | Glenview, IL | 18. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| $106 974–$180 600 Úroveň III | Conshohocken, PA | 11. 9. 2025 | 1. 2. 2026 | Certifikováno |
| $106 974–$164 508 Úroveň III | Conshohocken, PA | 6. 8. 2025 | 1. 2. 2026 | Certifikováno |
| $127 234–$149 494 Úroveň III | New York, NY | 18. 7. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikováno |
| $111 384–$164 508 Úroveň III | Saint Paul, MN | 10. 7. 2025 | 17. 7. 2025 | Certifikováno |
| $92 352–$149 508 Úroveň III | Boise, ID | 8. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| $120 141–$135 144 Úroveň III | Dallas, TX | 8. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| $122 179–$127 613 Úroveň III | Frisco, TX | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $120 358–$127 613 Úroveň II | Frisco, TX | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 912–$164 508 Úroveň III | Durham, NC | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $165 422 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $77 355–$117 300 Úroveň II | Boise, ID | 13. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $128 939–$181 008 Úroveň III | Raritan, NJ | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 288–$117 504 Úroveň II | St. Louis, MO | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 355–$117 300 Úroveň II | Boise, ID | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 019–$129 300 Úroveň II | Raritan, NJ | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $165 422–$253 704 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 11. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $88 358–$129 504 Úroveň II | Durham, NC | 9. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $165 422–$197 400 Úroveň III | San Jose, CA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $108 722–$164 508 Úroveň III | Waukegan, IL | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $108 722–$164 508 Úroveň III | Waukegan, IL | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $165 422–$253 704 Úroveň III | San Jose, CA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $100 256–$164 508 Úroveň III | St. Louis, MO | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $99 217–$120 000 Úroveň II | Waukegan, IL | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $90 667–$117 504 Úroveň II | Waukegan, IL | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $143 582–$197 400 Úroveň III | Hercules, CA | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 301–$135 144 Úroveň II | St. Louis, MO | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $108 722–$120 000 Úroveň III | Waukegan, IL | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $108 722–$164 508 Úroveň III | Chicago, IL | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 301–$135 144 Úroveň II | St. Louis, MO | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 912–$164 508 Úroveň III | Durham, NC | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 027–$149 508 Úroveň III | Monroe, LA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 184–$164 508 Úroveň III | Philadelphia, PA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $165 422–$253 704 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 027–$192 204 Úroveň III | Monroe, LA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 027–$149 508 Úroveň III | Monroe, LA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $114 358–$197 400 Úroveň III | Stamford, CT | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $87 027–$192 204 Úroveň III | Monroe, LA | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $108 722–$164 508 Úroveň III | Chicago, IL | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $90 667–$120 000 Úroveň II | Chicago, IL | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $118 102–$211 308 Úroveň III | Statesville, NC | 10. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $98 280–$149 508 Úroveň III | Simpsonville, SC | 19. 3. 2025 | 26. 3. 2025 | Certifikováno |
| $131 300 Úroveň IV | Denver, CO | 4. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikováno |
| $130 270–$167 219 Úroveň III | Glenview, IL | 21. 2. 2025 | 28. 2. 2025 | Certifikováno |
| $110 885–$211 404 Úroveň III | Mounds View, MN | 31. 1. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikováno |
| $96 816–$122 432 Úroveň II | Houston, TX | 30. 1. 2025 | 7. 2. 2025 | Certifikováno |
| $110 885–$211 404 Úroveň III | Mounds View, MN | 22. 1. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $78 666–$104 496 Úroveň II | Greensboro, NC | 14. 1. 2025 | 22. 1. 2025 | Certifikováno |
| $87 027–$187 104 Úroveň III | Monroe, LA | 9. 1. 2025 | 16. 1. 2025 | Certifikováno |
| $176 638 Úroveň IV | San Jose, CA | 25. 10. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikováno |
| $143 582–$193 200 Úroveň III | San Francisco, CA | 13. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikováno |
| $106 912–$161 004 Úroveň III | Durham, NC | 8. 10. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| $106 184–$161 004 Úroveň III | Collegeville, PA | 25. 9. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikováno |
| $165 612 Úroveň IV | Bothell, WA | 18. 9. 2024 | 17. 12. 2024 | Certifikováno |
| $106 184–$205 800 Úroveň III | Collegeville, PA | 12. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $165 422–$193 200 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 10. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $128 939–$177 096 Úroveň III | Bridgewater, NJ | 4. 9. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikováno |
| $117 998–$205 800 Úroveň III | Spring, TX | 20. 8. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikováno |
| $99 611–$161 004 Úroveň II | Mounds View, MN | 20. 8. 2024 | 27. 8. 2024 | Certifikováno |
| $106 184–$161 004 Úroveň III | Conshohocken, PA | 24. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $106 184–$161 004 Úroveň III | Conshohocken, PA | 24. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikováno |
| $100 589–$161 004 Úroveň III | Durham, NC | 19. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $103 189–$161 004 Úroveň III | St. Louis, MO | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $103 189–$161 004 Úroveň III | St. Louis, MO | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $100 589–$205 800 Úroveň III | Durham, NC | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $101 962–$118 427 Úroveň III | Chicago, IL | 8. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $100 589–$161 004 Úroveň III | Durham, NC | 8. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $125 715–$147 285 Úroveň III | New York, NY | 8. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 510–$114 996 Úroveň II | Durham, NC | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $91 562 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 717–$114 996 Úroveň II | St. Louis, MO | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $101 962–$168 000 Úroveň III | Chicago, IL | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $104 416–$161 004 Úroveň III | Atlanta, GA | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $83 616–$127 404 Úroveň II | Chicago, IL | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $87 984–$114 996 Úroveň II | Collegeville, PA | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 717–$127 404 Úroveň II | St. Louis, MO | 4. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $107 432–$205 800 Úroveň III | Mounds View, MN | 1. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 717–$114 996 Úroveň II | St. Louis, MO | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $107 141–$161 004 Úroveň III | Annapolis Junction, MD | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $107 432–$205 800 Úroveň III | Mounds View, MN | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $114 379–$226 404 Úroveň III | San Diego, CA | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 984–$127 404 Úroveň II | Conshohocken, PA | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $104 416–$205 800 Úroveň III | Atlanta, GA | 21. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $126 831 Úroveň IV | Blue Ash, OH | 16. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| $87 942–$114 996 Úroveň II | Mason, OH | 5. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $107 432–$146 400 Úroveň III | Minneapolis, MN | 2. 5. 2024 | 10. 5. 2024 | Certifikováno |
| $107 432–$161 004 Úroveň III | Mounds View, MN | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $85 093–$114 996 Úroveň II | Maple Grove, MN | 21. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $107 432–$161 004 Úroveň III | Mounds View, MN | 16. 4. 2024 | 24. 4. 2024 | Certifikováno |
| $108 243–$126 504 Úroveň II | Bellevue, WA | 15. 4. 2024 | 22. 4. 2024 | Certifikováno |
| $143 521 Úroveň IV | Houston, TX | 29. 3. 2024 | 19. 4. 2024 | Certifikováno |
| $111 238–$161 004 Úroveň III | Houston, TX | 27. 3. 2024 | 4. 4. 2024 | Certifikováno |
| $167 933 Úroveň III | New York, NY | 4. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $108 451–$184 500 Úroveň III | Statesville, NC | 22. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| $84 053–$146 400 Úroveň III | Baton Rouge, LA | 13. 2. 2024 | 20. 2. 2024 | Certifikováno |
| $102 586–$146 400 Úroveň III | Baton Rouge, LA | 7. 2. 2024 | 14. 2. 2024 | Certifikováno |
| $84 053–$121 680 Úroveň III | Baton Rouge, LA | 30. 1. 2024 | 7. 2. 2024 | Certifikováno |
| $129 854–$172 500 Úroveň III | Bellevue, WA | 24. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| $100 589–$156 804 Úroveň III | Durham, NC | 19. 12. 2023 | 27. 12. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $82 389–$126 000 Úroveň II | Phoenix, AZ | 7. 11. 2023 | 14. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $101 962–$118 443 Úroveň III | Schaumburg, IL | 31. 10. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| $86 403–$126 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 19. 10. 2023 | 26. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $86 403–$126 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 18. 10. 2023 | 25. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $111 238–$156 100 Úroveň III | Houston, TX | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $70 824–$114 500 Úroveň II | Baton Rouge, LA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $104 416–$196 000 Úroveň III | Alpharetta, GA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $70 824–$142 500 Úroveň II | Baton Rouge, LA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $104 416–$196 000 Úroveň III | Alpharetta, GA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $125 715–$137 426 Úroveň III | Raritan, NJ | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $87 984–$126 000 Úroveň II | Conshohocken, PA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $104 125–$137 426 Úroveň II | Raritan, NJ | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $86 403–$126 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $86 403–$126 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $84 053–$142 500 Úroveň III | Baton Rouge, LA | 30. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $101 962–$196 000 Úroveň III | Chicago, IL | 22. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $84 510–$156 800 Úroveň II | Durham, NC | 21. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $91 562–$126 000 Úroveň II | Coppell, TX | 21. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $106 558–$156 800 Úroveň III | Conshohocken, PA | 14. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $83 616–$126 000 Úroveň II | Waukegan, IL | 21. 7. 2023 | 28. 7. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $111 238–$203 004 Úroveň III | Houston, TX | 18. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| $103 834–$156 804 Úroveň III | Phoenix, AZ | 10. 7. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $94 224–$156 100 Úroveň III | St. Louis, MO | 21. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $94 224–$156 100 Úroveň III | St. Louis, MO | 16. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $73 778–$156 800 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 624–$156 100 Úroveň II | St. Louis, MO | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $102 211–$156 800 Úroveň III | Alpharetta, GA | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $99 445–$156 804 Úroveň III | Phoenix, AZ | 2. 6. 2023 | 9. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $77 334–$126 000 Úroveň II | Juno Beach, FL | 1. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $94 224–$156 800 Úroveň III | St. Louis, MO | 26. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $117 042–$156 800 Úroveň III | Whitehouse Station, NJ | 23. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $96 595–$172 500 Úroveň II | Shelton, CT | 23. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $94 557–$126 000 Úroveň II | Costa Mesa, CA | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $106 621–$156 800 Úroveň III | Plano, TX | 19. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $88 213–$156 800 Úroveň III | Rochester, MN | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 357–$156 800 Úroveň III | Costa Mesa, CA | 16. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $69 555–$101 796 Úroveň II | Boise, ID | 16. 5. 2023 | 23. 5. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $102 211–$113 378 Úroveň III | Atlanta, GA | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $138 590–$303 200 Úroveň IV | Purchase, NY | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $81 640–$178 200 Úroveň III | Baton Rouge, LA | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $96 595–$151 200 Úroveň II | Stamford, CT | 8. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $72 654–$156 800 Úroveň II | Overland Park, KS | 8. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $141 086 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 5. 5. 2023 | 10. 9. 2023 | Certifikováno |
| $152 049–$174 353 Úroveň III | San Francisco, CA | 4. 5. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikováno |
| $142 906 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 2. 5. 2023 | 11. 5. 2023 | Certifikováno |
| $115 627–$188 196 Úroveň III | Stamford, CT | 28. 4. 2023 | 5. 5. 2023 | Certifikováno |
| $99 619–$117 255 Úroveň III | Schaumburg, IL | 27. 4. 2023 | 4. 5. 2023 | Certifikováno |
| $142 906 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 20. 4. 2023 | 3. 5. 2023 | Certifikováno |
| $123 804–$203 920 Úroveň III | Purchase, NY | 12. 4. 2023 | 19. 4. 2023 | Certifikováno |
| $92 061–$156 804 Úroveň III | Waukegan, IL | 11. 4. 2023 | 18. 4. 2023 | Certifikováno |
| $142 906 Úroveň IV | Milwaukee, WI | 31. 3. 2023 | 19. 4. 2023 | Certifikováno |
| $133 359 Úroveň IV | Charlotte, NC | 7. 3. 2023 | 11. 8. 2023 | Certifikováno |
| $92 997–$184 500 Úroveň III | Madison, WI | 3. 3. 2023 | 10. 3. 2023 | Certifikováno |
| $94 224–$145 800 Úroveň III | St. Louis, MO | 24. 2. 2023 | 3. 3. 2023 | Certifikováno |
| $141 164 Úroveň IV | Ashburn, VA | 21. 2. 2023 | 7. 3. 2023 | Certifikováno |
| $103 064–$156 804 Úroveň III | Saint Paul, MN | 21. 2. 2023 | 28. 2. 2023 | Certifikováno |
| $103 064–$156 804 Úroveň III | Minneapolis, MN | 20. 2. 2023 | 28. 2. 2023 | Certifikováno |
| $114 509 Úroveň IV | Indianapolis, IN | 16. 2. 2023 | 23. 7. 2023 | Certifikováno |
| $103 294 Úroveň III | Minneapolis, MN | 15. 2. 2023 | 9. 5. 2023 | Certifikováno |
| $87 402–$104 496 Úroveň II | Conshohocken, PA | 29. 9. 2022 | 1. 2. 2023 | Certifikováno |
| $91 666–$192 800 Úroveň III | St. Louis, MO | 13. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $73 923–$104 500 Úroveň II | Rochester, MN | 25. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $88 483–$104 500 Úroveň II | Collegeville, PA | 17. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $69 742–$95 000 Úroveň II | East Lansing, MI | 16. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $92 685–$137 700 Úroveň III | Scottsdale, AZ | 13. 1. 2022 | 14. 1. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $81 869–$104 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 8. 9. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $67 995–$97 500 Úroveň II | Appleton, WI | 31. 5. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $114 067–$151 500 Úroveň III | Bridgewater Township, NJ | 24. 5. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $90 709–$115 000 Úroveň III | Chicago, IL | 13. 5. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $100 651–$142 100 Úroveň III | Bridgewater, NJ | 11. 5. 2020 | 1. 10. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
| $78 998–$81 354 Úroveň II | Dallas, TX | 7. 5. 2020 | 1. 10. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
Package Specialist u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v IBM Corporation
- Application Developer$100 714
- Package Consultant$105 019
- Application Architect$121 521
- Software Developer$179 712
- Project Manager$107 474
- Test Specialist$90 979
- Data Engineer$106 238
- Software Engineer$102 003
- Application Consultant$115 731
- Technical Lead$103 553
- Senior Managing Consultant$194 320
- Managing Consultant$155 273
- Technical Consultant$108 722
- IT Specialist$106 184
- Quality Engineer$99 549
- Data Scientist$161 142
- Senior Application Developer$104 682
- Business Analyst$106 090
- Research Scientist$205 000
- Technical Team Lead$102 064
- Infrastructure Specialist$100 589
- Back-End Developer$166 386
- Package Solution Consultant$103 884
- Business Transformation Consultant$112 902
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).