Domů › Zaměstnavatelé › IBS SOFTWARE AMERICAS, INC. (f/k/a IBS Software Services Americas, Inc.) › Solution Architect
Solution Architect v IBS SOFTWARE AMERICAS, INC. (f/k/a IBS Software Services Americas, Inc.): Mzdy H-1B
21 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Solution Architect v IBS SOFTWARE AMERICAS, INC. (f/k/a IBS Software Services Americas, Inc.). Nabízený mediánový základní plat $93 140; střední hodnota $86 653–$100 785.
Žádosti (LCA)21
Medián nabízené mzdy$93 140
Střední část mezd$86 653–$100 785
10.–90. percentil$78 562–$114 800
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $78 562 |
| FY2024 | 4 | $90 570 |
| FY2025 | 6 | $114 798 |
| FY2026 | 4 | $99 823 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $96 600 Úroveň II | Phoenix, AZ | 20. 5. 2026 | 28. 5. 2026 | Certifikováno |
| $100 785 Úroveň II | Chicago, IL | 20. 4. 2026 | 24. 4. 2026 | Certifikováno |
| $100 785 Úroveň II | Austin, TX | 20. 4. 2026 | 24. 4. 2026 | Certifikováno |
| $98 861 Úroveň II | Chicago, IL | 11. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| $114 800 Úroveň II | Austin, TX | 25. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| $114 795 Úroveň II | Chicago, IL | 25. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| $114 800 Úroveň II | Seattle, WA | 25. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| $114 800 Úroveň II | San Francisco, CA | 25. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| $88 150 Úroveň II | Austin, TX | 23. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $96 896 Úroveň II | Memphis, TN | 12. 11. 2024 | 19. 11. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $78 360 Úroveň II | Chicago, IL | 29. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $88 000 Úroveň II | Chicago, IL | 28. 12. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikováno |
| $93 140 Úroveň II | Seattle, WA | 2. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| $96 127 Úroveň II | Seattle, WA | 30. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikováno |
| $86 653 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 7. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikováno |
| $86 653 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 7. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikováno |
| $78 562 Úroveň II | Austin, TX | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 562 Úroveň II | Chicago, IL | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 562 Úroveň II | Seattle, WA | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $89 838 Úroveň II | Seattle, WA | 28. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $78 562 Úroveň II | Atlanta, GA | 9. 2. 2023 | 16. 2. 2023 | Certifikováno |
Solution Architect u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v IBS SOFTWARE AMERICAS, INC. (f/k/a IBS Software Services Americas, Inc.)
- Lead Solution Engineer$86 653
- Senior Product Engineer$76 000
- Lead Technical Architect$102 504
- Lead Product Engineer$83 658
- Senior Technical Architect$92 986
- Senior Solution Architect$94 126
- Product Consultant$89 010
- Lead Product Architect$102 882
- Senior Manager - Delivery$88 134
- Product Architect$89 010
- Engineering Consultant$87 021
- Senior Solution Engineer$76 000
- Senior Manager, Engineering$90 370
- Senior Product Architect$80 990
- Lead Product Analyst$92 320
- Senior Product Analyst$79 227
- Technical Architect$88 150
- Test Architect$88 320
- Lead Product Specialist$83 408
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).