Domů › Zaměstnavatelé › Indeed, Inc. › Senior Data Scientist
Senior Data Scientist v Indeed, Inc.: Mzdy H-1B
25 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Data Scientist v Indeed, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $166 806; střední hodnota $148 741–$174 117.
Žádosti (LCA)25
Medián nabízené mzdy$166 806
Střední část mezd$148 741–$174 117
10.–90. percentil$140 398–$183 236
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $160 804 |
| FY2024 | 5 | $174 117 |
| FY2025 | 7 | $170 373 |
| FY2026 | 8 | $145 870 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $125 000–$187 000 Úroveň IV | Madison, WI | 22. 6. 2026 | 6. 12. 2026 | Certifikováno |
| $173 000–$259 000 | Foster City, CA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $196 914–$228 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Staženo |
| $196 914–$228 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $148 741–$208 000 Úroveň IV | Austin, TX | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $174 304–$218 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 25. 2. 2026 | 6. 5. 2026 | Certifikováno |
| $143 000–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 30. 1. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $148 741–$201 000 Úroveň IV | Austin, TX | 17. 7. 2025 | 17. 7. 2025 | Certifikováno |
| $151 694–$201 000 Úroveň IV | Los Angeles, CA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $188 885–$225 000 Úroveň IV | Union City, CA | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $140 109–$201 000 Úroveň IV | Allen, TX | 26. 3. 2025 | 12. 9. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $183 581–$225 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 24. 3. 2025 | 23. 9. 2025 | Certifikováno |
| $170 373–$213 000 Úroveň IV | New York, NY | 9. 1. 2025 | 11. 7. 2025 | Certifikováno |
| $180 128–$225 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 3. 1. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikováno |
| $150 987–$207 000 Úroveň III | Seattle, WA | 5. 12. 2024 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| $174 117–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 9. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $174 117–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Zamítnuto |
| $174 117–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Staženo |
| $139 000–$201 000 Úroveň IV | Arlington, TX | 16. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $174 117–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 12. 4. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikováno |
| $174 117–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 16. 2. 2024 | 11. 6. 2024 | Certifikováno |
| $174 117–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 9. 2. 2024 | 11. 6. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $163 238–$213 000 Úroveň IV | New York, NY | 22. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $158 371–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 29. 12. 2022 | 1. 1. 2023 | Certifikováno |
| $143 000–$207 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 28. 12. 2022 | 29. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Senior Data Scientist u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Indeed, Inc.
- Software Engineer$113 381
- Senior Software Engineer$158 000
- Staff Software Engineer$184 000
- Manager, Software Engineering$184 000
- Senior Manager, Software Engineering$230 000
- Senior Product Scientist$134 000
- Principal Software Engineer$217 000
- Software Engineer I$90 000
- Senior Business Intelligence Analyst$136 000
- Data Scientist$131 000
- Business Intelligence Analyst$91 000
- UX Designer$93 000
- Software Engineer II$120 500
- Data Engineer$123 365
- Senior Technical Product Manager$190 486
- Staff Data Scientist$183 581
- Manager, Data Engineering$143 655
- Software Developer II$103 954
- Research Engineer II$109 138
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).