Domů › Zaměstnavatelé › Infosys Limited › Specialist Programmer
Specialist Programmer v Infosys Limited: Mzdy H-1B
298 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Specialist Programmer v Infosys Limited. Nabízený mediánový základní plat $85 530; střední hodnota $76 731–$108 077.
Žádosti (LCA)298
Medián nabízené mzdy$85 530
Střední část mezd$76 731–$108 077
10.–90. percentil$70 990–$114 754
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 73 | $76 731 |
| FY2024 | 81 | $78 624 |
| FY2025 | 72 | $85 530 |
| FY2026 | 71 | $112 923 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $100 547–$118 182 Úroveň II | Blue Ash, OH | 11. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| $113 547–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 10. 6. 2026 | 15. 7. 2026 | Certifikováno |
| $106 475–$118 182 Úroveň II | Hartford, CT | 9. 6. 2026 | 20. 6. 2026 | Certifikováno |
| $108 222–$118 182 Úroveň II | Lawrenceville, NJ | 9. 6. 2026 | 20. 6. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 28. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $129 667–$129 668 Úroveň II | Irvine, CA | 28. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $109 512–$118 182 Úroveň II | Johnston, RI | 28. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| $105 976–$118 182 Úroveň II | Houston, TX | 27. 5. 2026 | 7. 6. 2026 | Certifikováno |
| $161 637–$161 638 Úroveň II | San Ramon, CA | 27. 5. 2026 | 7. 6. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 27. 5. 2026 | 7. 6. 2026 | Certifikováno |
| $108 077–$118 182 Úroveň II | Bolingbrook, IL | 27. 5. 2026 | 7. 6. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 27. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 5. 2026 | 6. 6. 2026 | Certifikováno |
| $120 536–$120 537 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 25. 5. 2026 | 5. 6. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$140 182 Úroveň II | Austin, TX | 19. 5. 2026 | 30. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 19. 5. 2026 | 30. 5. 2026 | Certifikováno |
| $120 536–$120 537 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 19. 5. 2026 | 30. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Fort Worth, TX | 19. 5. 2026 | 30. 5. 2026 | Certifikováno |
| $111 072–$118 182 Úroveň II | Tempe, AZ | 19. 5. 2026 | 30. 5. 2026 | Certifikováno |
| $120 536–$120 537 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 15. 5. 2026 | 26. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Irving, TX | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $100 547–$118 182 Úroveň II | Blue Ash, OH | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $108 077–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $109 283–$118 182 Úroveň II | Atlanta, GA | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $97 386–$118 182 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $149 240–$149 241 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikováno |
| $109 512–$118 182 Úroveň II | Johnston, RI | 13. 5. 2026 | 24. 5. 2026 | Certifikováno |
| $113 547–$132 080 Úroveň II | Raleigh, NC | 13. 5. 2026 | 24. 5. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 13. 5. 2026 | 29. 9. 2026 | Certifikováno |
| $96 491–$118 182 Úroveň II | Milwaukee, WI | 13. 5. 2026 | 24. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$126 313 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 5. 2026 | 24. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$125 273 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 5. 2026 | 24. 5. 2026 | Certifikováno |
| $187 741–$187 742 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 8. 5. 2026 | 19. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Plano, TX | 5. 5. 2026 | 16. 5. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Irving, TX | 28. 4. 2026 | 9. 5. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 17. 4. 2026 | 28. 4. 2026 | Certifikováno |
| $109 283–$118 182 Úroveň II | Johns Creek, GA | 16. 4. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| $120 536–$120 537 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 10. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $111 072–$118 182 Úroveň II | Tempe, AZ | 10. 4. 2026 | 28. 9. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 10. 4. 2026 | 21. 4. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 10. 4. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| $120 536–$120 537 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 2. 4. 2026 | 29. 9. 2026 | Certifikováno |
| $120 536–$120 537 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 2. 4. 2026 | 29. 9. 2026 | Certifikováno |
| $108 077–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 1. 4. 2026 | 29. 9. 2026 | Certifikováno |
| $187 741–$187 742 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 1. 4. 2026 | 12. 4. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 30. 3. 2026 | 10. 4. 2026 | Certifikováno |
| $100 797–$118 182 Úroveň II | Tampa, FL | 30. 3. 2026 | 10. 4. 2026 | Certifikováno |
| $109 845–$118 182 Úroveň II | Philadelphia, PA | 27. 3. 2026 | 7. 4. 2026 | Certifikováno |
| $129 667–$129 668 Úroveň II | Irvine, CA | 26. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 26. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Plano, TX | 26. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| $111 072–$118 182 Úroveň II | Phoenix, AZ | 26. 3. 2026 | 6. 4. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 25. 3. 2026 | 5. 4. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 25. 3. 2026 | 5. 4. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 24. 3. 2026 | 4. 4. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 19. 3. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikováno |
| $113 547–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 19. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikováno |
| $112 923–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| $187 741–$187 742 Úroveň II | San Jose, CA | 23. 2. 2026 | 17. 5. 2026 | Certifikováno |
| $187 741–$187 742 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 18. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 18. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $108 077–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 18. 2. 2026 | 1. 3. 2026 | Certifikováno |
| $149 240–$149 241 Úroveň II | Bothell, WA | 6. 2. 2026 | 17. 2. 2026 | Certifikováno |
| $114 754–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 6. 2. 2026 | 17. 2. 2026 | Certifikováno |
| $62 837–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 8. 12. 2025 | 4. 6. 2026 | Certifikováno |
| $86 653–$118 182 Úroveň II | Lawrenceville, NJ | 17. 11. 2025 | 28. 11. 2025 | Certifikováno |
| $77 418–$118 182 Úroveň II | Irving, TX | 18. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $62 837–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 28. 8. 2025 | 8. 9. 2025 | Certifikováno |
| $85 800–$118 182 Úroveň II | Atlanta, GA | 18. 8. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| $77 418–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 8. 2025 | 24. 8. 2025 | Certifikováno |
| $77 418–$118 182 Úroveň II | Fort Worth, TX | 11. 8. 2025 | 22. 8. 2025 | Certifikováno |
| $96 637–$118 182 Úroveň II | Blue Ash, OH | 11. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $76 835–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 7. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikováno |
| $77 418–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 4. 8. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $76 835–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 29. 7. 2025 | 9. 8. 2025 | Certifikováno |
| $81 370–$118 182 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 29. 7. 2025 | 9. 8. 2025 | Certifikováno |
| $83 637–$118 182 Úroveň II | Irvine, CA | 29. 7. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $86 424–$118 182 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 28. 7. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $76 232–$118 182 Úroveň II | San Antonio, TX | 26. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| $91 042–$132 080 Úroveň II | Raleigh, NC | 25. 6. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $79 102–$118 182 Úroveň II | Houston, TX | 24. 6. 2025 | 5. 7. 2025 | Certifikováno |
| $91 728–$118 182 Úroveň II | Rosemead, CA | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 038–$118 182 Úroveň II | Tampa, FL | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $106 662–$118 182 Úroveň II | Parsippany, NJ | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Irving, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $79 706–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $70 304–$118 182 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $90 210–$118 182 Úroveň II | Atlanta, GA | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 179–$118 182 Úroveň II | Tempe, AZ | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $82 971–$118 182 Úroveň II | Blue Ash, OH | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $111 779–$118 182 Úroveň II | Rogers, AR | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $80 038–$118 182 Úroveň II | Tampa, FL | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $82 909–$118 182 Úroveň II | Milwaukee, WI | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $79 706–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Plano, TX | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $104 853–$118 182 Úroveň II | Brentwood, TN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $95 472–$118 182 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $94 370–$118 182 Úroveň II | Washington, DC | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 042–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 034–$118 182 Úroveň II | Johnston, RI | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $143 978–$143 979 Úroveň II | Bellevue, WA | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 179–$118 182 Úroveň II | Tempe, AZ | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $83 179–$118 182 Úroveň II | Phoenix, AZ | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 15. 5. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 7. 5. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $91 042–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 5. 5. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $91 728–$118 182 Úroveň II | Torrance, CA | 24. 4. 2025 | 5. 5. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 23. 4. 2025 | 4. 5. 2025 | Certifikováno |
| $95 472–$118 182 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 23. 4. 2025 | 4. 5. 2025 | Certifikováno |
| $90 210–$118 182 Úroveň II | Alpharetta, GA | 22. 4. 2025 | 3. 5. 2025 | Certifikováno |
| $83 179–$118 182 Úroveň II | Tempe, AZ | 21. 4. 2025 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$125 273 Úroveň II | Richardson, TX | 10. 4. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$126 313 Úroveň II | Richardson, TX | 9. 4. 2025 | 20. 4. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 8. 4. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Plano, TX | 4. 4. 2025 | 15. 4. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Plano, TX | 24. 3. 2025 | 4. 4. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikováno |
| $91 250–$118 182 Úroveň II | Jupiter, FL | 13. 3. 2025 | 24. 3. 2025 | Certifikováno |
| $83 866–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 26. 2. 2025 | 9. 3. 2025 | Certifikováno |
| $90 210–$118 182 Úroveň II | Atlanta, GA | 13. 1. 2025 | 24. 1. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$120 100 Úroveň II | Richardson, TX | 7. 1. 2025 | 18. 1. 2025 | Certifikováno |
| $79 706–$118 182 Úroveň II | Bolingbrook, IL | 5. 11. 2024 | 16. 11. 2024 | Certifikováno |
| $143 978–$143 979 Úroveň II | Tukwila, WA | 30. 10. 2024 | 16. 4. 2025 | Certifikováno |
| $100 630–$118 182 Úroveň II | Quincy, MA | 25. 10. 2024 | 5. 11. 2024 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 18. 10. 2024 | 3. 4. 2025 | Certifikováno |
| $85 530–$118 182 Úroveň II | Fort Worth, TX | 15. 10. 2024 | 26. 10. 2024 | Certifikováno |
| $143 978–$143 979 Úroveň II | Bellevue, WA | 27. 9. 2024 | 8. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 734–$118 182 Úroveň II | Provo, UT | 26. 9. 2024 | 7. 10. 2024 | Certifikováno |
| $95 472–$118 182 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 20. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $83 866–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 3. 9. 2024 | 14. 9. 2024 | Certifikováno |
| $85 530–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 29. 8. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikováno |
| $85 530–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 22. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikováno |
| $83 179–$136 364 Úroveň II | Tempe, AZ | 8. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| $79 706–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 22. 7. 2024 | 30. 12. 2024 | Certifikováno |
| $82 909–$136 364 Úroveň II | Milwaukee, WI | 19. 7. 2024 | 29. 9. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 26. 6. 2024 | 29. 9. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 7. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$136 364 Úroveň II | Bolingbrook, IL | 31. 5. 2024 | 11. 6. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 30. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikováno |
| $72 093–$136 364 Úroveň II | Phoenix, AZ | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $81 411–$136 364 Úroveň II | Alpharetta, GA | 22. 5. 2024 | 2. 6. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 490–$136 364 Úroveň II | Indianapolis, IN | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $72 592–$136 364 Úroveň II | Houston, TX | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 320–$136 364 Úroveň II | Hartford, CT | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 490–$118 182 Úroveň II | Indianapolis, IN | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 490–$136 364 Úroveň II | Indianapolis, IN | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 320–$118 182 Úroveň II | Hartford, CT | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 490–$118 182 Úroveň II | Indianapolis, IN | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 320–$136 364 Úroveň II | Hartford, CT | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $82 264–$136 364 Úroveň II | Philadelphia, PA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $82 264–$136 364 Úroveň II | West Chester, PA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $96 741–$136 364 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $111 696–$136 364 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $111 696–$118 182 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $111 696–$136 364 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $111 696–$136 364 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $111 696–$136 364 Úroveň II | Bellevue, WA | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $78 624–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $84 490–$136 364 Úroveň II | Indianapolis, IN | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 320–$136 364 Úroveň II | Hartford, CT | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $70 616–$118 182 Úroveň II | Melbourne, FL | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $73 320–$118 182 Úroveň II | Hartford, CT | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $72 592–$136 364 Úroveň II | Houston, TX | 13. 5. 2024 | 24. 5. 2024 | Certifikováno |
| $72 779–$136 364 Úroveň II | Blue Ash, OH | 25. 4. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| $86 965–$136 364 Úroveň II | Irvine, CA | 25. 4. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikováno |
| $72 779–$136 364 Úroveň II | Cincinnati, OH | 23. 4. 2024 | 3. 5. 2024 | Staženo |
| $82 264–$136 364 Úroveň II | Philadelphia, PA | 2. 4. 2024 | 29. 9. 2024 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 1. 4. 2024 | 29. 9. 2024 | Certifikováno |
| $114 899–$136 364 Úroveň II | San Ramon, CA | 22. 3. 2024 | 2. 4. 2024 | Certifikováno |
| $74 360–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 12. 11. 2023 | 24. 11. 2023 | Certifikováno |
| $71 240–$136 364 Úroveň II | Tampa, FL | 8. 11. 2023 | 19. 11. 2023 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 6. 11. 2023 | 17. 11. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 10. 10. 2023 | 21. 10. 2023 | Certifikováno |
| $96 886–$136 364 Úroveň II | South Brunswick, NJ | 6. 10. 2023 | 17. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 624–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 11. 9. 2023 | 22. 9. 2023 | Certifikováno |
| $71 240–$136 364 Úroveň II | Tampa, FL | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $81 411–$136 364 Úroveň II | Atlanta, GA | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $78 624–$118 182 Úroveň II | Johnston, RI | 29. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 28. 8. 2023 | 26. 2. 2024 | Certifikováno |
| $72 592–$136 364 Úroveň II | Houston, TX | 28. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 28. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 360–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 24. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $72 779–$118 182 Úroveň II | Blue Ash, OH | 24. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 23. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 23. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Richardson, TX | 16. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $76 731–$136 364 Úroveň II | Fort Worth, TX | 8. 8. 2023 | 31. 12. 2023 | Certifikováno |
| $87 714–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 21. 7. 2023 | 29. 9. 2023 | Certifikováno |
| $66 643–$136 364 Úroveň II | Austin, TX | 15. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $85 072–$136 364 Úroveň II | Chicago, IL | 1. 6. 2023 | 29. 9. 2023 | Certifikováno |
| $82 909–$136 364 Úroveň II | Raleigh, NC | 26. 5. 2023 | 6. 6. 2023 | Certifikováno |
| $124 446–$124 447 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 19. 5. 2023 | 29. 9. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $66 643–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $124 446–$124 447 Úroveň II | San Jose, CA | 8. 5. 2023 | 19. 5. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Fort Worth, TX | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Plano, TX | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $66 643–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 2. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $124 446–$124 447 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 2. 5. 2023 | 13. 5. 2023 | Certifikováno |
| $62 566–$118 182 Úroveň II | Tampa, FL | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $86 362–$118 182 Úroveň II | Duluth, GA | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $82 909–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 28. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $82 909–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Fort Worth, TX | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $61 838–$118 182 Úroveň II | Tempe, AZ | 27. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $124 446–$124 447 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 26. 4. 2023 | 29. 9. 2023 | Certifikováno |
| $83 928–$118 182 Úroveň II | Rosemead, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $77 293–$118 182 Úroveň II | Philadelphia, PA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $77 293–$118 182 Úroveň II | Philadelphia, PA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $77 293–$118 182 Úroveň II | Philadelphia, PA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $83 928–$118 182 Úroveň II | Irvine, CA | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $85 072–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 26. 4. 2023 | 7. 5. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $85 072–$118 182 Úroveň II | Chicago, IL | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $66 643–$130 000 Úroveň II | Austin, TX | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $66 643–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 21. 4. 2023 | 29. 9. 2023 | Certifikováno |
| $88 005–$118 182 Úroveň II | Charlotte, NC | 20. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $83 928–$118 182 Úroveň II | Long Beach, CA | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $74 734–$130 000 Úroveň II | Houston, TX | 17. 4. 2023 | 28. 4. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$130 000 Úroveň II | Plano, TX | 17. 4. 2023 | 28. 4. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Irving, TX | 28. 2. 2023 | 11. 3. 2023 | Certifikováno |
| $64 438–$118 182 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 27. 2. 2023 | 10. 3. 2023 | Certifikováno |
| $86 445–$118 182 Úroveň II | Greenwood Village, CO | 23. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikováno |
| $86 362–$118 182 Úroveň II | Atlanta, GA | 13. 2. 2023 | 24. 2. 2023 | Certifikováno |
| $82 909–$118 182 Úroveň II | Raleigh, NC | 13. 2. 2023 | 24. 2. 2023 | Certifikováno |
| $66 643–$118 182 Úroveň II | Austin, TX | 10. 2. 2023 | 21. 2. 2023 | Certifikováno |
| $76 045–$118 182 Úroveň II | Milwaukee, WI | 10. 2. 2023 | 21. 2. 2023 | Certifikováno |
| $77 293–$118 182 Úroveň II | Philadelphia, PA | 9. 12. 2022 | 20. 12. 2022 | Certifikováno |
| $81 890–$118 182 Úroveň II | Indianapolis, IN | 25. 11. 2022 | 6. 12. 2022 | Certifikováno |
| $101 795–$130 000 Úroveň II | San Francisco, CA | 18. 11. 2022 | 29. 11. 2022 | Certifikováno |
| $86 000 Úroveň II | Westlake, TX | 16. 11. 2022 | 29. 4. 2023 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Coppell, TX | 9. 11. 2022 | 20. 11. 2022 | Certifikováno |
| $86 362–$118 182 Úroveň II | Atlanta, GA | 4. 11. 2022 | 15. 11. 2022 | Certifikováno |
| $86 000 Úroveň II | Chicago, IL | 31. 10. 2022 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| $86 000 Úroveň II | Richardson, TX | 20. 10. 2022 | 10. 4. 2023 | Certifikováno |
| $78 182 Úroveň II | Austin, TX | 19. 10. 2022 | 30. 10. 2022 | Certifikováno |
| $82 909–$130 000 Úroveň II | Raleigh, NC | 18. 10. 2022 | 29. 10. 2022 | Certifikováno |
| $68 848–$118 182 Úroveň II | Richardson, TX | 30. 9. 2022 | 11. 10. 2022 | Certifikováno |
| $81 890–$118 182 Úroveň II | Indianapolis, IN | 29. 9. 2022 | 10. 10. 2022 | Certifikováno |
Specialist Programmer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Infosys Limited
- Technology Lead - US$73 923
- Technology Consultant 2$90 002
- Consultant - US$74 630
- Project Manager - US$106 621
- Technology Architect - US$101 962
- Lead Consultant - US$106 621
- Senior Project Manager - US$119 829
- Technical Test Lead - US$82 181
- Technology Analyst - US$75 816
- Principal Consultant - US$125 798
- Technology Project Lead 1$90 501
- Technology Consultant 1$83 658
- Package Consultant 2$90 605
- Senior Technology Architect - US$98 758
- Associate Consultant - US$75 130
- Technology Lead - 2 - US$109 782
- Technology Project Lead 2$117 582
- Infrastructure Consultant 2$85 800
- Domain Consultant 2$90 230
- Consultant - Infrastructure Management - US$79 123
- Architecture Consultant 2$92 581
- Package Project Lead 2$115 835
- Package Consultant 1$83 658
- Production Support Lead - US$87 027
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).