Domů › Zaměstnavatelé › Innova Solutions, Inc. › Principal Software Engineer
Principal Software Engineer v Innova Solutions, Inc.: Mzdy H-1B
21 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Principal Software Engineer v Innova Solutions, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $122 281; střední hodnota $109 949–$130 707.
Žádosti (LCA)21
Medián nabízené mzdy$122 281
Střední část mezd$109 949–$130 707
10.–90. percentil$102 137–$145 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $145 000 |
| FY2024 | 3 | $120 328 |
| FY2025 | 10 | $119 952 |
| FY2026 | 5 | $130 707 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $130 707 Úroveň III | Chicago, IL | 24. 2. 2026 | 3. 3. 2026 | Certifikováno |
| $111 072 Úroveň II | Phoenix, AZ | 19. 12. 2025 | 2. 1. 2026 | Certifikováno |
| $130 707 Úroveň III | Erie, PA | 12. 12. 2025 | 19. 12. 2025 | Certifikováno |
| $134 971 Úroveň III | Erie, PA | 8. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| $100 901 Úroveň III | Erie, PA | 25. 11. 2025 | 3. 12. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| — Úroveň II | St. Louis, MO | 12. 9. 2025 | 19. 9. 2025 | Certifikováno |
| $100 797 Úroveň II | Tampa, FL | 4. 8. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| $106 579 Úroveň II | Tampa, FL | 30. 7. 2025 | 6. 8. 2025 | Certifikováno |
| $120 906 | Fountain Valley, CA | 10. 7. 2025 | 18. 7. 2025 | Certifikováno |
| $118 997 Úroveň IV | Erie, PA | 30. 5. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| $123 656 Úroveň II | Hackensack, NJ | 12. 5. 2025 | 19. 5. 2025 | Certifikováno |
| $125 653 Úroveň III | Bear, DE | 9. 5. 2025 | 16. 5. 2025 | Certifikováno |
| $102 274 Úroveň III | Erie, PA | 3. 4. 2025 | 10. 4. 2025 | Certifikováno |
| $127 878 Úroveň III | Irving, TX | 2. 4. 2025 | 9. 4. 2025 | Certifikováno |
| $150 800 Úroveň III | Springfield, IL | 17. 3. 2025 | 25. 3. 2025 | Certifikováno |
| $106 558 Úroveň II | St. Louis, MO | 3. 10. 2024 | 10. 10. 2024 | Certifikováno |
| $128 877 Úroveň III | St. Louis, MO | 16. 7. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikováno |
| $120 328 Úroveň III | Austin, TX | 17. 5. 2024 | 24. 5. 2024 | Certifikováno |
| $120 328 Úroveň III | Getzville, NY | 10. 1. 2024 | 17. 1. 2024 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň III | Irving, TX | 23. 1. 2023 | 31. 1. 2023 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň III | Getzville, NY | 18. 1. 2023 | 27. 1. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
Principal Software Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Innova Solutions, Inc.
- Application Architect/programmer (software Developer)$123 656
- Software Engineer$112 923
- Software Developer$109 845
- Developer Analyst$86 403
- Senior Software Engineer$132 267
- Java Developer$111 998
- Application Programmer (software Developer, Application)$120 058
- .Net Developer$112 923
- Developer$99 008
- QA Analyst$76 398
- Data Engineer$110 490
- IT Project Manager$116 480
- Technical Lead$131 602
- Pega Lead System Architect$122 564
- Business Analyst$103 990
- Database Administrator$95 035
- Lead Software Engineer$128 232
- Application Programmer$120 297
- DevOps Engineer$127 878
- Application Architect/programmer$134 254
- Senior Principal Software Engineer$119 246
- Application Architect/programmer - Java$134 971
- Application Architect (software Developer, Application)$120 058
- Senior Data Engineer$121 971
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).