Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Intellisavvy LLC

Intellisavvy LLC: Platy H-1B a sponzoring

Intellisavvy LLC podal 19 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 19. Medián nabízeného platu: $101 192.

Žádosti (LCA)19
Certifikováno19
Adresa zaměstnavateleIrving, TX
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$101 192
Střední část mezd$97 022–$103 594
10.–90. percentil$82 880–$112 025

Sponzoruje Intellisavvy LLC víza H-1B?

Intellisavvy LLC podal 19 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 11. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Software Developer7$101 192
Software Engineer5$98 904
Salesforce Developer3$101 192
DevOps Engineer2$98 166
Sr. Software Engineer1$101 192
Data Engineer1$82 514

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20239$98 904
FY20244$101 192
FY20254$89 616
FY20262$112 923

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Software Developer$112 923–$112 924
Úroveň II
Irving, TX11. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Software Developer$112 923–$112 924
Úroveň II
Irving, TX9. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Software Developer$105 997–$105 998
Úroveň II
Irving, TX18. 6. 202527. 6. 2025Certifikováno
Software Developer$84 094–$84 095
Úroveň I
Irving, TX15. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Data Engineer$82 514–$82 515
Úroveň II
Blue Ash, OH30. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
DevOps Engineer$95 139–$95 140
Úroveň II
Blue Ash, OH9. 12. 202413. 12. 2024Certifikováno
Software Engineer$101 192–$101 193
Úroveň II
Irving, TX30. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
Salesforce Developer$101 192–$101 193
Úroveň II
Irving, TX23. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
Sr. Software Engineer$101 192–$101 193
Úroveň II
Euless, TX18. 4. 202424. 4. 2024Certifikováno
Software Engineer$108 992–$108 993
Úroveň II
Greenwood Village, CO19. 10. 202326. 10. 2023Certifikováno
Software Engineer$81 245–$81 246
Úroveň II
Gulf Breeze, FL22. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
DevOps Engineer$101 192–$101 193
Úroveň II
Irving, TX22. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
Salesforce Developer$111 800–$111 801
Úroveň II
Providence, RI22. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
Software Developer$101 192–$101 193
Úroveň II
Irving, TX15. 8. 202321. 8. 2023Certifikováno
Software Developer$101 192–$101 193
Úroveň II
Irving, TX10. 8. 202321. 8. 2023Certifikováno
Software Engineer$98 904–$98 905
Úroveň II
Irving, TX9. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
Software Developer$98 904–$98 905
Úroveň II
Irving, TX7. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
Software Engineer$82 971–$82 972
Úroveň II
Littleton, CO20. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
Salesforce Developer$98 904–$98 905
Úroveň II
Irving, TX20. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).