Domů › Zaměstnavatelé › Intrinsic Innovation LLC
Intrinsic Innovation LLC: Platy H-1B a sponzoring
Intrinsic Innovation LLC podal 49 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 46. Medián nabízeného platu: $188 100.
Sponzoruje Intrinsic Innovation LLC víza H-1B?
Intrinsic Innovation LLC podal 49 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 3. 3. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Intrinsic Innovation LLC: 6 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 19 | $181 500 |
| Robotics Engineer | 11 | $188 100 |
| Mechanical Engineer | 4 | $175 422 |
| Technical Program Manager | 3 | $218 000 |
| Security Engineering Lead | 2 | $260 000 |
| Performance Engineer | 1 | $141 600 |
| Roboticist | 1 | $167 000 |
| Associate Director, Grasping | 1 | $264 000 |
| Product Manager | 1 | $195 000 |
| Software Engineer, Robotics | 1 | $221 000 |
| Staff Software Engineer | 1 | $259 000 |
| Test Engineer | 1 | $136 650 |
| Director, Intrinsic Product Management | 1 | $325 000 |
| Robotics Software Engineer | 1 | $192 000 |
| Product Designer | 1 | $180 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 15 | $159 856 |
| FY2024 | 12 | $190 000 |
| FY2025 | 18 | $190 750 |
| FY2026 | 4 | $186 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Mountain View, CA39
- Union City, CA3
- Moutain View, CA2
- Irvine, CA2
- Santa Clara, CA1
- San Francisco, CA1
- San Jose, CA1
Povolání
- Mechatronics Engineers25
- Software Developers11
- Mechanical Engineers4
- Computer and Information Research Scientists3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Graphic Designers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $178 000 Úroveň II | Irvine, CA | 3. 3. 2026 | 13. 8. 2026 | Certifikováno |
| Product Designer | $180 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 12. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| Robotics Software Engineer | $192 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 1. 2026 | 19. 1. 2026 | Certifikováno |
| Technical Program Manager | $217 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 19. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $165 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 6. 8. 2025 | 2. 1. 2026 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $201 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 26. 6. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikováno |
| Director, Intrinsic Product Management | $325 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 2. 4. 2025 | 7. 4. 2025 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $202 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 20. 3. 2025 | 11. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer, Robotics | $221 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 13. 3. 2025 | 5. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $182 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 11. 3. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $259 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 4. 3. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $189 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 11. 2. 2025 | 9. 8. 2025 | Certifikováno |
| Test Engineer | $136 650 Úroveň II | Mountain View, CA | 3. 1. 2025 | 10. 1. 2025 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $190 750 Úroveň III | Mountain View, CA | 9. 12. 2024 | 22. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $181 000 | Mountain View, CA | 15. 11. 2024 | 1. 5. 2025 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $190 750 Úroveň III | Mountain View, CA | 11. 11. 2024 | 7. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $169 000 Úroveň II | Irvine, CA | 11. 11. 2024 | 6. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $189 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 11. 2024 | 2. 2. 2025 | Certifikováno |
| Associate Director, Grasping | $264 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 6. 11. 2024 | 11. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $183 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 4. 11. 2024 | 29. 4. 2025 | Certifikováno |
| Product Manager | $195 000 | Mountain View, CA | 25. 10. 2024 | 11. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | — | Mountain View, CA | 21. 10. 2024 | 22. 4. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $166 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $166 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 21. 6. 2024 | 8. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $190 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $213 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 26. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $246 000 | Mountain View, CA | 22. 2. 2024 | 20. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $162 213 Úroveň II | Mountain View, CA | 20. 2. 2024 | 21. 7. 2024 | Certifikováno |
| Roboticist | $167 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 9. 2. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikováno |
| Technical Program Manager | $219 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 6. 2. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $190 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 31. 1. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $184 845 Úroveň III | San Jose, CA | 27. 12. 2023 | 19. 6. 2024 | Certifikováno |
| Security Engineering Lead | $260 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 22. 11. 2023 | 28. 11. 2023 | Certifikováno |
| Security Engineering Lead | $260 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 21. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $217 000 | Mountain View, CA | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $149 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | San Francisco, CA | 21. 6. 2023 | 15. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $162 213 Úroveň II | Santa Clara, CA | 13. 3. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikováno |
| Technical Program Manager | $172 800 Úroveň III | Mountain View, CA | 7. 3. 2023 | 29. 8. 2023 | Staženo |
| Robotics Engineer | $157 500 Úroveň II | Moutain View, CA | 7. 3. 2023 | 19. 8. 2023 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $157 500 Úroveň II | Moutain View, CA | 28. 2. 2023 | 19. 8. 2023 | Staženo |
| Robotics Engineer | $141 600 Úroveň II | Mountain View, CA | 27. 2. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $141 600 H-1B1 (Singapur) · Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $150 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 12. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $188 100 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | Mountain View, CA | 2. 12. 2022 | 12. 12. 2022 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $188 100 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | Mountain View, CA | 1. 12. 2022 | 12. 12. 2022 | Staženo |
| Robotics Engineer | $188 100 Úroveň IV | Union City, CA | 19. 10. 2022 | 31. 10. 2022 | Certifikováno |
| Performance Engineer | $141 600 Úroveň II | Union City, CA | 18. 10. 2022 | 25. 10. 2022 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $167 200 Úroveň III | Mountain View, CA | 14. 10. 2022 | 26. 10. 2022 | Certifikováno |
| Robotics Engineer | $178 500 Úroveň III | Union City, CA | 7. 10. 2022 | 17. 10. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).