Domů › Zaměstnavatelé › IT Giant Solutions Inc
IT Giant Solutions Inc: Platy H-1B a sponzoring
IT Giant Solutions Inc podal 23 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 23. Medián nabízeného platu: $102 690.
Sponzoruje IT Giant Solutions Inc víza H-1B?
IT Giant Solutions Inc podal 23 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 15. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 9 | $105 997 |
| Cloud Security Engineer | 5 | $102 690 |
| Data Analyst | 3 | $109 491 |
| Senior SDET (Software Development Engineer in Test) | 1 | $97 261 |
| Devops Security Engineer | 1 | $83 658 |
| ServiceNow Application Developer | 1 | $93 038 |
| Product policy Analyst | 1 | $117 666 |
| DevOps Engineer | 1 | $112 986 |
| Information Security Engineer II | 1 | $93 538 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $97 261 |
| FY2024 | 5 | $101 192 |
| FY2025 | 12 | $105 997 |
| FY2026 | 3 | $109 491 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- McKinney, TX11
- Frisco, TX2
- Jersey City, NJ2
- Denton, TX1
- Atlanta, GA1
- Pittsburgh, PA1
- Boston, MA1
- Wilmington, DE1
- Charlotte, NC1
- Phoenix, AZ1
- Allen, TX1
Povolání
- Software Developers11
- Information Security Analysts4
- Data Scientists3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Regulatory Affairs Managers1
- Database Architects1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Analyst | $96 034 Úroveň II | Allen, TX | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $109 491 Úroveň II | Jersey City, NJ | 10. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $109 491 Úroveň II | Jersey City, NJ | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Information Security Engineer II | $93 538–$93 600 Úroveň II | Phoenix, AZ | 24. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 20. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Product policy Analyst | $117 666–$117 670 Úroveň II | McKinney, TX | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 206–$106 000 Úroveň II | Wilmington, DE | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $122 949–$122 950 Úroveň II | McKinney, TX | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| DevOps Engineer | $112 986–$113 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Cloud Security Engineer | $122 970–$122 980 Úroveň II | Boston, MA | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997–$106 000 Úroveň II | McKinney, TX | 10. 3. 2025 | 17. 3. 2025 | Certifikováno |
| Devops Security Engineer | $83 658–$83 660 Úroveň II | Frisco, TX | 8. 11. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikováno |
| ServiceNow Application Developer | $93 038–$93 040 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 16. 10. 2024 | 23. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192–$102 700 Úroveň II | McKinney, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Security Engineer | $102 690–$102 700 Úroveň II | McKinney, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Security Engineer | $102 690–$102 700 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192–$101 200 Úroveň II | McKinney, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $101 192–$101 200 Úroveň II | McKinney, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Security Engineer | $100 901–$102 700 Úroveň II | Atlanta, GA | 21. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior SDET (Software Development Engineer in Test) | $97 261–$105 000 Úroveň III | McKinney, TX | 29. 8. 2023 | 5. 9. 2023 | Certifikováno |
| Cloud Security Engineer | $88 046–$90 000 Úroveň II | Denton, TX | 15. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).