Domů › Zaměstnavatelé › JPMorgan Chase & Co. › Associate, Analytics Solutions
Associate, Analytics Solutions v JPMorgan Chase & Co.: Mzdy H-1B
32 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Associate, Analytics Solutions v JPMorgan Chase & Co.. Nabízený mediánový základní plat $120 000; střední hodnota $105 300–$134 175.
Žádosti (LCA)32
Medián nabízené mzdy$120 000
Střední část mezd$105 300–$134 175
10.–90. percentil$99 420–$144 800
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 23 | $120 000 |
| FY2024 | 6 | $105 200 |
| FY2025 | 2 | $94 750 |
| FY2026 | 1 | $157 700 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $157 700 Úroveň II | Jersey City, NJ | 11. 3. 2026 | 9. 9. 2026 | Certifikováno |
| $80 500 Úroveň I | Newark, DE | 13. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| $109 000 | Jersey City, NJ | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $105 400 Úroveň II | New York, NY | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $142 000 Úroveň III | Plano, TX | 22. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň IV | Tampa, FL | 16. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Wilmington, DE | 11. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň II | New York, NY | 10. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň III | Jersey City, NJ | 14. 7. 2023 | 28. 7. 2023 | Certifikováno |
| $143 000 Úroveň IV | Newark, DE | 23. 6. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň III | Plano, TX | 30. 5. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň III | Jersey City, NJ | 23. 5. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikováno |
| $95 000 Úroveň II | Plano, TX | 7. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň III | Jersey City, NJ | 27. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň III | New York, NY | 26. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $133 900 Úroveň IV | Wilmington, DE | 24. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň III | Wilmington, DE | 17. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň III | New York, NY | 28. 3. 2023 | 14. 4. 2023 | Certifikováno |
| $140 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 28. 3. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň III | Columbus, OH | 27. 2. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikováno |
| $98 800 Úroveň II | New York, NY | 24. 2. 2023 | 26. 8. 2023 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň III | Plano, TX | 22. 2. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 25. 1. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $115 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 9. 1. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň III | Plano, TX | 3. 1. 2023 | 31. 1. 2023 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň III | Plano, TX | 17. 11. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikováno |
| $105 000 Úroveň III | Jersey City, NJ | 20. 10. 2022 | 28. 11. 2022 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň II | Plano, TX | 10. 2. 2020 | 31. 7. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
Další pozice v JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160 000
- Associate, Software Engineer III$139 000
- Associate, Software Engineer$131 000
- Vice President, Software Engineer$160 000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177 750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181 700
- Vice President, Software Engineering$153 300
- Software Engineer$130 000
- Vice President, Product Manager$159 500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164 650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182 000
- Associate, Software Engineering$126 000
- Associate$150 000
- Vice President, Quantitative Research$205 000
- Associate, Investment Banking$175 000
- Associate, Software Engineer II$121 500
- Associate, Quant Analytics$115 000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125 000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170 000
- Associate, Strategic Analytics$107 000
- Vice President, Data Scientist Lead$162 000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157 050
- Financial Analyst$108 723
- Vice President, Technology Support Lead$141 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).