Domů › Zaměstnavatelé › Juniper Networks, Inc. › Software Engineer Sr Staff
Software Engineer Sr Staff v Juniper Networks, Inc.: Mzdy H-1B
45 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Software Engineer Sr Staff v Juniper Networks, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $192 941; střední hodnota $184 662–$199 534.
Žádosti (LCA)45
Medián nabízené mzdy$192 941
Střední část mezd$184 662–$199 534
10.–90. percentil$166 714–$226 138
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 19 | $192 941 |
| FY2024 | 17 | $184 662 |
| FY2025 | 8 | $226 138 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $226 138–$264 514 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 8. 9. 2025 | 21. 11. 2025 | Certifikováno |
| $226 138–$264 514 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 16. 7. 2025 | 15. 1. 2026 | Certifikováno |
| $199 534–$226 158 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $226 158–$253 220 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $226 158–$261 519 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $226 158–$266 408 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 2. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $199 534–$226 158 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 5. 12. 2024 | 29. 3. 2025 | Certifikováno |
| $199 534–$226 158 Úroveň III | Cupertino, CA | 28. 10. 2024 | 14. 3. 2025 | Certifikováno |
| $172 931–$199 534 Úroveň II | Cupertino, CA | 16. 9. 2024 | 22. 2. 2025 | Certifikováno |
| $226 158–$259 490 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 16. 9. 2024 | 7. 2. 2025 | Certifikováno |
| $199 534–$226 158 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 26. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $126 131–$209 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 26. 7. 2024 | 8. 11. 2024 | Certifikováno |
| $222 477–$256 349 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 17. 7. 2024 | 15. 12. 2024 | Certifikováno |
| $172 931–$210 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 10. 7. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| $172 931–$199 534 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 10. 7. 2024 | 9. 1. 2025 | Certifikováno |
| $195 291–$235 851 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 20. 6. 2024 | 19. 12. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 11. 6. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 11. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| $183 726–$226 325 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 26. 4. 2024 | 13. 8. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 16. 4. 2024 | 1. 9. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 26. 1. 2024 | 6. 2. 2024 | Staženo |
| $195 291–$235 851 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 13. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 13. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 8. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 5. 12. 2023 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 24. 8. 2023 | 6. 2. 2024 | Certifikováno |
| $184 662–$234 062 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 9. 8. 2023 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
| $192 941–$245 300 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 21. 3. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$229 518 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 16. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$220 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 16. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$235 400 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 9. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$220 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 8. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$214 500 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 6. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$217 800 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 6. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$245 520 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 21. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $157 477–$214 500 Úroveň IV | Bridgewater, NJ | 16. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$233 281 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 16. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$221 840 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 9. 2. 2023 | 4. 8. 2023 | Certifikováno |
| $164 050–$227 157 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 30. 1. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$233 669 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 5. 12. 2022 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $192 941–$245 300 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 9. 11. 2022 | 21. 11. 2022 | Certifikováno |
| $209 373–$246 071 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 1. 11. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikováno |
| $157 477–$184 080 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 15. 4. 2022 | 8. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $157 477–$184 080 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 8. 3. 2022 | 1. 6. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $184 080–$225 500 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 20. 12. 2021 | 3. 1. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Software Engineer Sr Staff u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Juniper Networks, Inc.
- Software Engineer$135 283
- Software Engineer Staff$169 240
- Software Engineer Senior Staff$192 941
- ASIC Engineer$130 790
- Product Manager$125 330
- Hardware Engineer$130 894
- Product Manager Staff$185 723
- ASIC Engineer Staff$184 464
- Principal Engineer, SW$209 550
- QA Engineer$137 270
- Security Engineer$131 217
- Supply Chain Specialist$85 592
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).