Domů › Zaměstnavatelé › Kodak Alaris Inc.
Kodak Alaris Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Kodak Alaris Inc. podal 10 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 10. Medián nabízeného platu: $94 282.
Sponzoruje Kodak Alaris Inc. víza H-1B?
Kodak Alaris Inc. podal 10 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 14. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Kodak Alaris Inc.: 4 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Environment, Health, Safety & Sustainability Engineer | 1 | $95 000 |
| Analytic & Data Science Engineer | 1 | $87 550 |
| Information Security Analyst | 1 | $126 547 |
| Web Development Lead | 1 | $106 628 |
| Senior Software Quality Engineer | 1 | $108 951 |
| Digital Content Specialist - Multimedia | 1 | $65 000 |
| Analytics & Data Science Engineer | 1 | $90 176 |
| Data Mining and Analytics Lead | 1 | $93 565 |
| Data Engineer | 1 | $93 000 |
| Environment, Health, Safety & Sustainability Comp. Engineer | 1 | $101 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $91 275 |
| FY2024 | 4 | $107 790 |
| FY2025 | 3 | $93 000 |
| FY2026 | 1 | $101 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)30 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)30 %
- Úroveň III (zkušený)30 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)10 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Data Scientists3
- Industrial Engineers1
- Information Security Analysts1
- Web Developers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Public Relations Specialists1
- Database Administrators1
- Electrical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Environment, Health, Safety & Sustainability Comp. Engineer | $101 000 Úroveň II | Rochester, NY | 14. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Mining and Analytics Lead | $93 565 Úroveň III | Rochester, NY | 11. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| Data Engineer | $93 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 11. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Analytics & Data Science Engineer | $90 176 Úroveň I | Bayonne, NJ | 1. 10. 2024 | 21. 3. 2025 | Certifikováno |
| Web Development Lead | $106 628 Úroveň IV | Rochester, NY | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Quality Engineer | $108 951 Úroveň I | Fremont, CA | 1. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Digital Content Specialist - Multimedia | $65 000 Úroveň II | Rochester, NY | 27. 3. 2024 | 26. 9. 2024 | Certifikováno |
| Information Security Analyst | $126 547 Úroveň III | Hopkinton, MA | 19. 3. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikováno |
| Environment, Health, Safety & Sustainability Engineer | $95 000 Úroveň III | Rochester, NY | 7. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Analytic & Data Science Engineer | $87 550 Úroveň I | Bayonne, NJ | 4. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).