Domů › Zaměstnavatelé › Ksquare Solutions, Inc.
Ksquare Solutions, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Ksquare Solutions, Inc. podal 14 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 14. Medián nabízeného platu: $107 998.
Sponzoruje Ksquare Solutions, Inc. víza H-1B?
Ksquare Solutions, Inc. podal 14 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 4 | $101 192 |
| Product Manager I | 1 | $105 000 |
| Senior Director, Delivery & Program Management | 1 | $94 432 |
| Software Developer | 1 | $130 000 |
| Technical Sales Engineer | 1 | $129 712 |
| Salesforce Lead | 1 | $130 000 |
| Architect | 1 | $110 000 |
| Systems Engineer | 1 | $83 658 |
| Senior Director - Digital Solutions and Strategy | 1 | $225 000 |
| Global HR Lead | 1 | $110 000 |
| Full Stack Developer | 1 | $162 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $100 000 |
| FY2024 | 5 | $101 192 |
| FY2025 | 7 | $110 000 |
| FY2026 | 1 | $162 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers7
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Sales Engineers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Human Resources Specialists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Full Stack Developer | $162 000 Úroveň II | Irving, TX | 8. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| Global HR Lead | $110 000 Úroveň IV | Irving, TX | 31. 7. 2025 | 7. 8. 2025 | Certifikováno |
| Systems Engineer | $83 658 Úroveň II | Irving, TX | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 9. 4. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Director - Digital Solutions and Strategy | $225 000 Úroveň III | Irving, TX | 26. 3. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikováno |
| Salesforce Lead | $130 000 Úroveň III | Irving, TX | 14. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikováno |
| Architect | $110 000 Úroveň II | White House Station, NJ | 28. 2. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| Technical Sales Engineer | $129 712 Úroveň III | Irving, TX | 14. 10. 2024 | 9. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192 Úroveň II | Irving, TX | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $101 192 Úroveň II | Irving, TX | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Director, Delivery & Program Management | $94 432 Úroveň III | Irving, TX | 21. 2. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $130 000 Úroveň III | Irving, TX | 23. 1. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| Product Manager I | $105 000 Úroveň II | Ashburn, VA | 10. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $100 000 Úroveň II | Dallas, TX | 12. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).