Domů › Zaměstnavatelé › Kumo.ai, Inc.
Kumo.ai, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Kumo.ai, Inc. podal 22 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 22. Medián nabízeného platu: $150 000.
Sponzoruje Kumo.ai, Inc. víza H-1B?
Kumo.ai, Inc. podal 22 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 13. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Kumo.ai, Inc.: 4 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 6 | $150 000 |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | 3 | $200 000 |
| Forward Deployed Engineer | 2 | $185 000 |
| Founding Engineer | 2 | $164 750 |
| Product Designer | 2 | $115 000 |
| HR Project Manager | 2 | $105 000 |
| Software Engineer - Cloud Engineering | 1 | $173 000 |
| Software Engineer, Infrastructure | 1 | $185 000 |
| Software Engineer, Machine Learning | 1 | $150 000 |
| People Operations Manager | 1 | $105 000 |
| Data Scientist | 1 | $127 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $180 000 |
| FY2024 | 3 | $173 000 |
| FY2025 | 8 | $184 500 |
| FY2026 | 9 | $125 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)43 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)38 %
- Úroveň III (zkušený)5 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)14 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers14
- General and Operations Managers3
- Software Developers, Systems Software2
- Graphic Designers2
- Data Scientists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $150 000–$180 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 13. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| HR Project Manager | $105 000–$125 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 31. 3. 2026 | 7. 4. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $189 000–$210 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 17. 3. 2026 | 16. 9. 2026 | Certifikováno |
| Data Scientist | $127 000–$147 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 9. 3. 2026 | 23. 3. 2026 | Certifikováno |
| HR Project Manager | $105 000–$125 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 26. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| People Operations Manager | $105 000–$125 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 23. 2. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| Product Designer | $115 000–$135 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 21. 1. 2026 | 1. 2. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $170 000–$190 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 7. 1. 2026 | 19. 1. 2026 | Certifikováno |
| Product Designer | $98 800–$123 760 na částečný úvazek · Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 7. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer, Machine Learning | $150 000–$170 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 18. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Forward Deployed Engineer | $185 000–$215 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 6. 12. 2024 | 15. 12. 2024 | Certifikováno |
| Founding Engineer | $145 000–$165 000 | Sunnyvale, CA | 8. 11. 2024 | 21. 3. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer - Cloud Engineering | $173 000–$193 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 11. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $136 000–$156 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Forward Deployed Engineer | $185 000–$215 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 30. 9. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | $240 000–$265 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 30. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $125 000–$155 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $150 000–$165 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 2. 6. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | $160 000–$200 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer - Applied Machine Learning | $200 000–$245 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 17. 11. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer, Infrastructure | $185 000–$205 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 26. 4. 2022 | 9. 5. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Founding Engineer | $184 500–$204 500 Úroveň IV | Mountain View, CA | 1. 4. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).