Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › LatentView Analytics Corporation › Consultant

Consultant v LatentView Analytics Corporation: Mzdy H-1B

135 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Consultant v LatentView Analytics Corporation. Nabízený mediánový základní plat $138 138; střední hodnota $128 656–$148 699.

Žádosti (LCA)135
Medián nabízené mzdy$138 138
Střední část mezd$128 656–$148 699
10.–90. percentil$115 152–$152 581

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202321$130 416
FY202435$132 875
FY202543$148 699
FY202634$147 632

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$183 076
Úroveň III
Redmond, WA18. 6. 202626. 6. 2026Certifikováno
$131 000
Úroveň III
Mountain View, CA18. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$150 650
H-1B1 (Singapur) · Úroveň II
Mountain View, CA15. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$147 317
Úroveň III
Southfield, MI15. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$138 000
Úroveň IV
Sacramento, CA15. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$151 698
Úroveň III
San Jose, CA12. 6. 202622. 6. 2026Certifikováno
$126 123
Úroveň III
Bellevue, WA9. 6. 202617. 6. 2026Certifikováno
$138 319
Úroveň II
Fremont, CA9. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$147 252
Úroveň IV
Sacramento, CA9. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$149 000
Úroveň IV
San Francisco, CA1. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$150 650
Úroveň III
Mountain View, CA1. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$163 322
Úroveň III
Redmond, WA1. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
$150 134
Úroveň III
Pleasant Hill, CA1. 6. 20264. 6. 2026Certifikováno
$150 160
Úroveň III
Sunnyvale, CA1. 6. 20264. 6. 2026Certifikováno
$137 281
Úroveň III
San Jose, CA31. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$137 281
Úroveň III
San Jose, CA30. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$148 000
Úroveň IV
San Jose, CA29. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$146 298
Úroveň II
San Jose, CA29. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$152 465
Úroveň III
Newport, NJ28. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$137 281
Úroveň II
San Jose, CA28. 5. 20261. 10. 2026Certifikováno
$150 300
Úroveň III
Mountain View, CA22. 5. 202627. 5. 2026Certifikováno
$150 000
Úroveň III
Mountain View, CA15. 5. 202622. 5. 2026Certifikováno
$147 948
Úroveň III
San Jose, CA14. 5. 202621. 5. 2026Certifikováno
$147 948
Úroveň II
San Jose, CA13. 5. 202620. 5. 2026Certifikováno
$136 492
Úroveň III
San Jose, CA6. 3. 202613. 3. 2026Certifikováno
$148 699
Úroveň I
Mountain View, CA4. 3. 20269. 3. 2026Certifikováno
$174 304
Úroveň II
Mountain View, CA25. 2. 202626. 3. 2026Certifikováno, poté staženo
$143 228
Úroveň III
San Jose, CA24. 2. 20263. 3. 2026Certifikováno
$146 929
Úroveň III
San Ramon, CA12. 12. 202523. 2. 2026Certifikováno
$146 787
Úroveň III
Mountain View, CA17. 9. 202523. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$138 977
Úroveň III
San Jose, CA17. 9. 20256. 12. 2025Certifikováno
$142 336
Úroveň III
San Francisco, CA16. 9. 202530. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$138 865
Úroveň III
San Francisco, CA16. 9. 202530. 9. 2025Certifikováno, poté staženo
$130 294
Úroveň II
Bellevue, WA5. 9. 202512. 9. 2025Certifikováno
$152 610
Úroveň II
Oakland, CA3. 9. 20255. 11. 2025Certifikováno
$174 304
Úroveň II
San Jose, CA25. 8. 20256. 12. 2025Certifikováno
$174 304
Úroveň II
Oakland, CA25. 8. 20255. 11. 2025Certifikováno
$126 247
Úroveň III
Georgetown, TX11. 8. 20253. 12. 2025Certifikováno
$116 955
Úroveň II
Honolulu, HI15. 7. 202518. 9. 2025Certifikováno
$174 304
Úroveň II
Mountain View, CA12. 7. 202518. 7. 2025Certifikováno
$174 304
Úroveň II
San Jose, CA11. 7. 20258. 9. 2025Certifikováno
$174 304
Úroveň II
San Jose, CA9. 7. 202530. 9. 2025Certifikováno
$174 304
Úroveň II
Mountain View, CA3. 7. 202511. 7. 2025Certifikováno
$118 414
Úroveň II
Redmond, WA10. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA9. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$111 966
Úroveň II
New York, NY5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$116 955
Úroveň III
Atlanta, GA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA5. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
Mountain View, CA4. 6. 202512. 6. 2025Certifikováno
$118 414
Úroveň I
Redmond, WA29. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$118 414
Úroveň II
Redmond, WA29. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$136 701
Úroveň II
Seattle, WA29. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA28. 5. 202530. 9. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA5. 5. 202513. 5. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Jose, CA28. 4. 202530. 9. 2025Certifikováno
$149 168
Úroveň II
Sunnyvale, CA14. 4. 20259. 8. 2025Certifikováno, poté staženo
$141 960
Úroveň II
San Ramon, CA10. 2. 202524. 2. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
San Bruno, CA9. 1. 202515. 1. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
Newark, CA26. 12. 202423. 6. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
Sunnyvale, CA23. 12. 202415. 3. 2025Certifikováno, poté staženo
$148 699
Úroveň II
Sunnyvale, CA23. 12. 20246. 6. 2025Certifikováno
$136 500
Úroveň III
San Jose, CA9. 12. 202413. 12. 2024Certifikováno, poté staženo
$141 960
Úroveň II
San Ramon, CA6. 12. 20247. 1. 2025Certifikováno
$128 398
Úroveň II
Concord, CA6. 12. 202416. 12. 2024Certifikováno
$112 414
na částečný úvazek · Úroveň II
Austin, TX2. 12. 20245. 12. 2024Certifikováno
$148 699
Úroveň II
Mountain View, CA27. 11. 20242. 12. 2024Certifikováno
$116 416
Úroveň II
Plano, TX30. 10. 202415. 3. 2025Certifikováno
$148 699
Úroveň II
Sunnyvale, CA9. 10. 20249. 10. 2024Certifikováno, poté staženo
$128 398
Úroveň II
San Bruno, CA25. 9. 20241. 10. 2024Certifikováno
$148 699
Úroveň II
Sunnyvale, CA25. 9. 20241. 10. 2024Certifikováno
$148 699
Úroveň III
Mountain View, CA26. 8. 202430. 8. 2024Certifikováno
$138 192
Úroveň II
San Jose, CA15. 8. 202423. 8. 2024Certifikováno
$139 015
Úroveň III
San Jose, CA14. 8. 202429. 11. 2024Certifikováno, poté staženo
$142 657
Úroveň III
San Jose, CA14. 8. 202430. 9. 2024Certifikováno
$124 257
Úroveň II
Redmond, WA6. 8. 202416. 9. 2024Certifikováno
$147 090
Úroveň II
Fremont, CA6. 8. 202416. 9. 2024Certifikováno
$133 350
Úroveň III
Sunnyvale, CA6. 8. 202430. 9. 2024Certifikováno
$139 015
Úroveň I
San Jose, CA17. 7. 202429. 11. 2024Staženo
$121 296
Úroveň III
Naperville, IL5. 7. 202426. 12. 2024Certifikováno
$79 685
Úroveň II
Dearborn, MI18. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno, poté staženo
$107 619
Úroveň II
San Jose, CA6. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$89 690
Úroveň II
Chicago, IL5. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$124 000
Úroveň II
Minneapolis, MN5. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$135 000
Úroveň II
Cupertino, CA4. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno, poté staženo
$130 688
Úroveň III
Tracy, CA3. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$195 000
Úroveň IV
Fremont, CA3. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
$155 100
Úroveň III
San Bruno, CA31. 5. 20246. 6. 2024Certifikováno
$160 600
Úroveň III
San Jose, CA31. 5. 20246. 6. 2024Certifikováno, poté staženo
$67 288
Úroveň II
Benton Harbor, MI30. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$138 638
Úroveň II
Fremont, CA28. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$129 976
Úroveň II
San Jose, CA28. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$70 886
Úroveň II
Spring, TX10. 5. 202417. 5. 2024Certifikováno, poté staženo
$70 886
Úroveň II
Spring, TX7. 5. 202420. 5. 2024Certifikováno
$150 000
Úroveň III
San Jose, CA15. 4. 202422. 4. 2024Certifikováno
$115 125
Úroveň II
Redmond, WA26. 3. 202419. 8. 2024Certifikováno
$138 138
Úroveň II
San Jose, CA25. 3. 20247. 9. 2024Certifikováno
$132 875
Úroveň II
New Brunswick, NJ19. 3. 202425. 3. 2024Certifikováno
$145 263
Úroveň III
San Jose, CA12. 2. 202417. 5. 2024Certifikováno
$137 198
Úroveň II
Redmond, WA8. 2. 20249. 7. 2024Certifikováno
$107 619
Úroveň II
San Jose, CA10. 1. 202412. 1. 2024Certifikováno
$138 138
Úroveň IV
West Chester, PA11. 12. 202326. 2. 2024Certifikováno
$130 772
Úroveň III
McLean, VA2. 11. 202317. 2. 2024Certifikováno
$138 138
Úroveň IV
Downingtown, PA9. 10. 202326. 2. 2024Certifikováno, poté staženo
$133 996
Úroveň II
Pleasant Hill, CA5. 10. 20239. 10. 2023Certifikováno
$116 646
Úroveň II
San Francisco, CA25. 9. 20233. 10. 2023Certifikováno
$110 864
Úroveň II
Redmond, WA22. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$110 864
Úroveň II
Bellevue, WA21. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno, poté staženo
$110 864
Úroveň II
Redmond, WA14. 9. 20231. 10. 2023Certifikováno
$114 444
Úroveň II
Redmond, WA13. 9. 202321. 9. 2023Certifikováno
$138 138
Úroveň II
San Jose, CA11. 9. 202330. 11. 2023Certifikováno
$128 656
Úroveň II
San Francisco, CA12. 7. 202318. 7. 2023Certifikováno
$137 490
Úroveň II
San Jose, CA9. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno, poté staženo
$130 416
Úroveň II
San Jose, CA9. 6. 202315. 6. 2023Certifikováno
$136 500
Úroveň II
San Jose, CA8. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno, poté staženo
$119 000
Úroveň II
Austin, TX9. 5. 202316. 5. 2023Certifikováno
$136 500
Úroveň II
San Ramon, CA17. 3. 202323. 3. 2023Certifikováno
$136 500
Úroveň II
Menlo Park, CA23. 2. 20231. 3. 2023Certifikováno
$130 416
Úroveň II
San Jose, CA22. 2. 202324. 7. 2023Certifikováno
$136 500
Úroveň II
Redmond, WA11. 1. 202316. 1. 2023Certifikováno
$115 260
Úroveň II
Bellevue, WA19. 12. 202223. 12. 2022Certifikováno, poté staženo
$130 416
Úroveň II
Sunnyvale, CA19. 12. 202222. 12. 2022Certifikováno
$130 500
Úroveň II
Sunnyvale, CA30. 11. 20227. 12. 2022Certifikováno
$154 600
Úroveň III
Seattle, WA24. 10. 202231. 10. 2022Certifikováno, poté staženo
$136 657
Úroveň II
Menlo Park, CA24. 8. 20221. 1. 2023Certifikováno, poté staženo
$130 416
Úroveň II
San Jose, CA18. 8. 202223. 8. 2022Certifikováno, poté staženo
$127 800
Úroveň II
Bellevue, WA3. 8. 202210. 8. 2022Certifikováno, poté staženo
$130 101
Úroveň II
San Jose, CA2. 6. 20228. 9. 2022Certifikováno, poté staženo
$135 000
Úroveň II
San Jose, CA25. 5. 202230. 5. 2022Certifikováno, poté staženo
$127 489
Úroveň III
Brentwood, CA7. 4. 20225. 9. 2022Certifikováno, poté staženo
$103 000
Úroveň III
Bellevue, WA11. 3. 202230. 6. 2022Certifikováno, poté staženo
$127 300
Úroveň IV
Bellevue, WA14. 2. 202218. 2. 2022Certifikováno, poté staženo

Consultant u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v LatentView Analytics Corporation

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).