Domů › Zaměstnavatelé › Lithos Energy, Inc
Lithos Energy, Inc: Platy H-1B a sponzoring
Lithos Energy, Inc podal 14 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 14. Medián nabízeného platu: $160 000.
Sponzoruje Lithos Energy, Inc víza H-1B?
Lithos Energy, Inc podal 14 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 6. 3. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Mechanical Engineer | 3 | $172 500 |
| Staff Software Engineer | 2 | $230 000 |
| Senior Software Engineer | 2 | $160 000 |
| Mechanical Engineer, Research and Development | 1 | $133 000 |
| Marketing and Communications Lead | 1 | $85 000 |
| Supply Chain Planning Manager | 1 | $103 438 |
| Mechanical Test Engineer | 1 | $175 000 |
| Sr. Battery Test Engineer | 1 | $170 000 |
| Battery Safety & Abuse Test Engineer | 1 | — |
| Senior Mechanical Engineer | 1 | $130 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 7 | $133 000 |
| FY2024 | 1 | $170 000 |
| FY2025 | 5 | $195 000 |
| FY2026 | 1 | $130 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Mechanical Engineers7
- Computer Hardware Engineers2
- Electronics Engineers, Except Computer2
- Public Relations Specialists1
- Supply Chain Managers1
- Electrical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Mechanical Engineer | $130 000 Úroveň II | Hayward, CA | 6. 3. 2026 | 13. 3. 2026 | Certifikováno |
| Battery Safety & Abuse Test Engineer | — Úroveň I | Hayward, CA | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $230 000 Úroveň III | Hayward, CA | 30. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $160 000 Úroveň II | Hayward, CA | 30. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Staff Software Engineer | $230 000 Úroveň III | Hayward, CA | 30. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $160 000 Úroveň II | Hayward, CA | 30. 9. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Battery Test Engineer | $170 000 Úroveň III | Hayward, CA | 13. 3. 2024 | 22. 3. 2024 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $172 500 Úroveň III | San Rafael, CA | 29. 8. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $125 000 Úroveň II | Hayward, CA | 21. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikováno |
| Mechanical Test Engineer | $175 000 Úroveň III | San Rafael, CA | 1. 8. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $175 000 Úroveň II | San Rafael, CA | 19. 7. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Marketing and Communications Lead | $85 000 Úroveň II | San Rafael, CA | 22. 5. 2023 | 19. 6. 2023 | Certifikováno |
| Supply Chain Planning Manager | $103 438 Úroveň II | San Rafael, CA | 27. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer, Research and Development | $133 000 Úroveň II | San Rafael, CA | 22. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).