Domů › Zaměstnavatelé › LTA Research and Exploration LLC
LTA Research and Exploration LLC: Platy H-1B a sponzoring
LTA Research and Exploration LLC podal 27 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 27. Medián nabízeného platu: $134 493.
Sponzoruje LTA Research and Exploration LLC víza H-1B?
LTA Research and Exploration LLC podal 27 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 9. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| GNC Engineer | 6 | $122 637 |
| Mechanical Test Engineer | 3 | $92 955 |
| Flight Test Engineer | 2 | $99 538 |
| Senior GNC Engineer | 2 | $164 382 |
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $134 608 |
| Sr. GNC Engineer | 2 | $165 797 |
| Program Manager | 1 | $122 387 |
| Senior Mechanical Test Engineer | 1 | $112 819 |
| Principal Engineer, GNC | 1 | $199 638 |
| Senior Flight Test Engineer | 1 | $138 299 |
| Algorithm Engineer | 1 | $120 848 |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | 1 | $199 534 |
| Principal GNC Engineer | 1 | $182 749 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $156 624 |
| Senior Technical Project Manager | 1 | $134 493 |
| Systems Modeling and Analysis Engineer | 1 | $140 837 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $117 603 |
| FY2024 | 9 | $138 299 |
| FY2025 | 7 | $134 493 |
| FY2026 | 1 | $140 837 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)22 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)33 %
- Úroveň III (zkušený)15 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)30 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Aerospace Engineers16
- Mechanical Engineers7
- Business Intelligence Analysts1
- Statisticians1
- Software Developers1
- Electrical Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Modeling and Analysis Engineer | $140 837–$164 320 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 9. 6. 2026 | 23. 8. 2026 | Certifikováno |
| Senior Technical Project Manager | $134 493–$158 621 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 31. 3. 2025 | 15. 4. 2025 | Certifikováno |
| Senior Mechanical Engineer | $128 690–$155 043 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 24. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Test Engineer | $102 336–$128 690 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 24. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Electrical Engineer | $156 624–$185 120 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 19. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| Principal GNC Engineer | $182 749–$227 055 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 19. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| GNC Engineer | $134 493–$158 621 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 12. 2. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | $199 534–$226 158 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 16. 12. 2024 | 6. 6. 2025 | Certifikováno |
| Senior Flight Test Engineer | $138 299–$165 797 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 11. 3. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| GNC Engineer | $110 781–$138 299 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 26. 2. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Sr. GNC Engineer | $165 797–$205 387 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 23. 2. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior Mechanical Engineer | $140 525–$164 299 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 23. 2. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior GNC Engineer | $165 797–$202 367 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 23. 2. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| GNC Engineer | $110 781–$138 299 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 21. 2. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Sr. GNC Engineer | $165 797–$205 387 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 20. 2. 2024 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| Mechanical Test Engineer | $92 955–$116 730 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 16. 2. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Flight Test Engineer | $110 781–$138 299 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 17. 8. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikováno |
| GNC Engineer | $107 952–$127 546 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 7. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| GNC Engineer | $166 754–$187 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 7. 3. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Mechanical Test Engineer | $88 296–$112 819 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 23. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Senior Mechanical Test Engineer | $112 819–$137 363 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 16. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Flight Test Engineer | $88 296–$112 819 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 2. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| GNC Engineer | $166 754–$187 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 27. 12. 2022 | 2. 1. 2023 | Certifikováno |
| Senior GNC Engineer | $162 968–$187 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 2. 3. 2022 | 1. 6. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Algorithm Engineer | $120 848–$143 562 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 25. 2. 2022 | 1. 6. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Principal Engineer, GNC | $199 638–$231 000 Úroveň IV | Sunnyvale, CA | 3. 11. 2020 | 12. 11. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
| Program Manager | $122 387–$163 966 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 27. 10. 2020 | 2. 11. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).