Domů › Zaměstnavatelé › Luminex Corporation
Luminex Corporation: Platy H-1B a sponzoring
Luminex Corporation podal 37 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 37. Medián nabízeného platu: $115 000.
Sponzoruje Luminex Corporation víza H-1B?
Luminex Corporation podal 37 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Luminex Corporation: 6 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Sr. Quality Assurance Engineer | 3 | $108 421 |
| Commodity Manager | 2 | $142 500 |
| Sr. Manufacturing Engineer | 2 | $117 685 |
| Salesforce Business Analyst | 2 | $117 500 |
| Mechanical Engineer | 2 | $118 928 |
| Electrical Engineer | 2 | $131 360 |
| Manufacturing Engineer | 2 | $98 000 |
| QA Engineer | 2 | $84 967 |
| Clinical SAS Programmer | 1 | $105 438 |
| Algorithm Scientist | 1 | $140 920 |
| Field Application Scientist, Flow | 1 | $101 643 |
| Staff Software Engineer | 1 | $134 098 |
| Supplier Quality Engineer | 1 | $90 000 |
| Salesforce Administrator | 1 | $115 000 |
| Associate Program Manager | 1 | $82 243 |
| Salesforce Programmer Analyst | 1 | $132 683 |
| Scientist II, Technical Operations | 1 | $95 000 |
| Supply Chain Planner & Buyer | 1 | $68 000 |
| International Tax Senior | 1 | $110 000 |
| Design Assurance Engineer | 1 | $101 837 |
| Principal Design Assurance Engineer | 1 | $155 000 |
| Reagent Biologics Equipment Process Engineer | 1 | $115 815 |
| Clinical SAS Programmer II | 1 | $114 039 |
| Salesforce Solutions Architect | 1 | — |
| Manufacturing Engineer II | 1 | $105 570 |
| Project Manager | 1 | $118 162 |
| Industrial Controlling Sr. Analyst | 1 | $118 000 |
| Optical Engineer | 1 | $124 093 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $115 219 |
| FY2024 | 16 | $115 000 |
| FY2025 | 9 | $109 804 |
| FY2026 | 6 | $120 370 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Industrial Engineers14
- Software Developers3
- Logisticians2
- Operations Research Analysts2
- Mechanical Engineers2
- Electrical Engineers2
- Accountants and Auditors2
- Software Developers, Applications1
- Microbiologists1
- Software Developers, Systems Software1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Optical Engineer | $124 093 Úroveň III | Austin, TX | 23. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Manufacturing Engineer | $120 370 Úroveň IV | Northbrook, IL | 8. 6. 2026 | 4. 12. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Quality Assurance Engineer | $117 880 na částečný úvazek · Úroveň III | Austin, TX | 8. 6. 2026 | 21. 7. 2026 | Certifikováno |
| Industrial Controlling Sr. Analyst | $118 000 Úroveň IV | Austin, TX | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Commodity Manager | $160 000 Úroveň IV | Austin, TX | 2. 3. 2026 | 1. 9. 2026 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $120 134 Úroveň II | Austin, TX | 16. 12. 2025 | 9. 6. 2026 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $98 000 Úroveň II | Austin, TX | 22. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Project Manager | $118 162 Úroveň II | Austin, TX | 29. 4. 2025 | 24. 10. 2025 | Certifikováno |
| QA Engineer | $87 110 Úroveň II | Northbrook, IL | 28. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| QA Engineer | $82 824 Úroveň II | Austin, TX | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Clinical SAS Programmer II | $114 039 Úroveň II | Prosper, TX | 26. 2. 2025 | 27. 2. 2025 | Certifikováno |
| Salesforce Solutions Architect | — Úroveň IV | Austin, TX | 30. 1. 2025 | 1. 8. 2025 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer II | $105 570 Úroveň III | Austin, TX | 16. 1. 2025 | 27. 1. 2025 | Certifikováno |
| Electrical Engineer | $145 000 Úroveň III | Austin, TX | 26. 9. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| Reagent Biologics Equipment Process Engineer | $115 815 Úroveň II | Austin, TX | 24. 9. 2024 | 7. 3. 2025 | Certifikováno |
| Principal Design Assurance Engineer | $155 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| Design Assurance Engineer | $101 837 Úroveň III | Austin, TX | 27. 8. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Quality Assurance Engineer | $115 005 Úroveň III | Austin, TX | 20. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Quality Assurance Engineer | $101 837 Úroveň III | Austin, TX | 22. 7. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $98 000 Úroveň II | Austin, TX | 9. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| Scientist II, Technical Operations | $95 000 Úroveň IV | Northbrook, IL | 12. 4. 2024 | 28. 9. 2024 | Certifikováno |
| Supply Chain Planner & Buyer | $68 000 Úroveň II | Austin, TX | 12. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| International Tax Senior | $110 000 Úroveň II | Austin, IL | 1. 4. 2024 | 28. 9. 2024 | Certifikováno |
| Salesforce Business Analyst | $120 000 Úroveň IV | Austin, TX | 26. 3. 2024 | 27. 3. 2024 | Certifikováno |
| Salesforce Business Analyst | $115 000 Úroveň IV | Austin, TX | 7. 3. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Salesforce Administrator | $115 000 Úroveň III | Austin, TX | 7. 3. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer | $117 721 Úroveň III | Austin, TX | 25. 1. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikováno |
| Associate Program Manager | $82 243 Úroveň II | Northbrook, IL | 12. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| Salesforce Programmer Analyst | $132 683 Úroveň II | Austin, TX | 12. 1. 2024 | 28. 6. 2024 | Certifikováno |
| Electrical Engineer | $117 721 Úroveň II | Austin, TX | 3. 1. 2024 | 22. 1. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Manufacturing Engineer | $115 000 Úroveň IV | Northbrook, IL | 10. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Commodity Manager | $125 000 Úroveň IV | Austin, TX | 23. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| Clinical SAS Programmer | $105 438 Úroveň II | Austin, TX | 8. 11. 2022 | 27. 4. 2023 | Certifikováno |
| Supplier Quality Engineer | $90 000 Úroveň II | Austin, TX | 11. 4. 2022 | 2. 5. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Algorithm Scientist | $140 920 Úroveň III | Seattle, WA | 6. 4. 2022 | 2. 5. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Field Application Scientist, Flow | $101 643 Úroveň IV | Austin, TX | 4. 4. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Staff Software Engineer | $134 098 Úroveň III | Seattle, WA | 25. 6. 2021 | 23. 12. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).