Domů › Zaměstnavatelé › Markit North America, Inc. › Software Engineer
Software Engineer v Markit North America, Inc.: Mzdy H-1B
60 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Software Engineer v Markit North America, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $123 062; střední hodnota $103 000–$129 388.
Žádosti (LCA)60
Medián nabízené mzdy$123 062
Střední část mezd$103 000–$129 388
10.–90. percentil$85 000–$146 433
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 24 | $121 610 |
| FY2024 | 13 | $112 200 |
| FY2025 | 19 | $127 449 |
| FY2026 | 4 | $129 538 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $130 302 Úroveň II | Raleigh, NC | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $125 322 Úroveň III | Dallas, TX | 13. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $144 537 Úroveň III | Charlotte, NC | 3. 2. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikováno |
| $118 428 Úroveň II | Dallas, TX | 23. 9. 2025 | 13. 3. 2026 | Certifikováno |
| $120 928 Úroveň II | Raleigh, NC | 8. 9. 2025 | 21. 10. 2025 | Certifikováno |
| $127 449 Úroveň III | Andover, MA | 25. 7. 2025 | 21. 10. 2025 | Certifikováno |
| $153 454 Úroveň III | Raleigh, NC | 23. 7. 2025 | 2. 12. 2025 | Certifikováno |
| $160 727 Úroveň III | Raleigh, NC | 22. 7. 2025 | 7. 10. 2025 | Certifikováno |
| $127 449 Úroveň II | Andover, MA | 8. 7. 2025 | 21. 10. 2025 | Certifikováno |
| $127 449 Úroveň III | Andover, MA | 18. 6. 2025 | 21. 10. 2025 | Certifikováno |
| $147 610 Úroveň III | Dallas, TX | 15. 5. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno |
| $85 636 Úroveň I | Raleigh, NC | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 179 Úroveň I | Raleigh, NC | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $77 851 Úroveň I | Raleigh, NC | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $121 719 Úroveň II | Raleigh, NC | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| $86 489 Úroveň I | Raleigh, NC | 17. 3. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $147 610 Úroveň III | Dallas, TX | 7. 3. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $129 368 Úroveň II | Andover, MA | 12. 2. 2025 | 10. 6. 2025 | Certifikováno |
| $122 970 Úroveň II | Andover, MA | 17. 1. 2025 | 10. 6. 2025 | Certifikováno |
| $122 970–$147 845 Úroveň II | Andover, MA | 15. 1. 2025 | 10. 6. 2025 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 12. 2024 | 14. 3. 2025 | Certifikováno |
| $134 415 Úroveň II | Dallas, TX | 1. 10. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikováno |
| $128 629 Úroveň II | Andover, MA | 6. 8. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $94 450 Úroveň II | Dallas, TX | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $93 511 Úroveň I | Raleigh, NC | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $112 200 Úroveň II | Irving, TX | 29. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $146 302 Úroveň IV | Summerfield, NC | 24. 4. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikováno |
| $116 500 Úroveň II | Dallas, TX | 17. 4. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikováno |
| $129 154 Úroveň III | Raleigh, NC | 12. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $85 000 Úroveň I | Raleigh, NC | 11. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $82 700 Úroveň II | Dallas, TX | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $129 886 Úroveň III | Charlotte, NC | 6. 4. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikováno |
| $104 000 Úroveň II | Boulder, CO | 12. 3. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikováno |
| $99 050 Úroveň II | Broomfield, CO | 9. 11. 2023 | 26. 3. 2024 | Certifikováno |
| $133 900 Úroveň II | New York, NY | 16. 10. 2023 | 10. 1. 2024 | Certifikováno |
| $107 640 Úroveň II | Raleigh, NC | 31. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $151 716 Úroveň III | New York, NY | 28. 8. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikováno |
| $115 067 Úroveň II | Andover, MA | 16. 8. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikováno |
| $128 775 Úroveň III | Raleigh, NC | 6. 7. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $128 775 Úroveň III | Apex, NC | 26. 6. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| $128 775 Úroveň III | Raleigh, NC | 7. 6. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $121 000 Úroveň III | Dallas, TX | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $90 043 Úroveň I | Boulder, CO | 2. 5. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $125 060 Úroveň III | Raleigh, NC | 14. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $127 500 Úroveň IV | Rochester Hills, MI | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $125 450 Úroveň III | Englewood, CO | 5. 4. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikováno |
| $125 450 Úroveň III | Englewood, CO | 23. 3. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikováno |
| $83 246 Úroveň I | Dallas, TX | 6. 1. 2023 | 12. 1. 2023 | Certifikováno |
| $131 250 Úroveň III | Dallas, TX | 4. 1. 2023 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| $107 640 Úroveň I | Menlo Park, CA | 21. 12. 2022 | 19. 1. 2023 | Certifikováno |
| $123 154 Úroveň II | Boulder, CO | 12. 10. 2022 | 3. 2. 2023 | Certifikováno |
| $138 750 Úroveň III | Allen, TX | 7. 10. 2022 | 19. 1. 2023 | Certifikováno |
| $129 450 Úroveň III | Raleigh, NC | 30. 9. 2022 | 2. 12. 2022 | Certifikováno |
| $91 119 Úroveň I | New York, NY | 26. 5. 2022 | 8. 8. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $85 000–$100 000 Úroveň II | Boulder, CO | 8. 9. 2021 | 13. 9. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $100 000–$115 000 Úroveň II | Boulder, CO | 23. 4. 2021 | 17. 9. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $80 000–$100 000 Úroveň I | New York, NY | 7. 10. 2020 | 4. 4. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| $118 456–$130 000 Úroveň III | Boulder, CO | 21. 8. 2020 | 31. 8. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
| $122 221–$137 221 Úroveň III | New York, NY | 1. 7. 2020 | 7. 12. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
| $110 240–$125 000 Úroveň III | Andover, MA | 3. 4. 2020 | 25. 9. 2020 | Certifikováno, poté staženo |
Software Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Markit North America, Inc.
- Lead Software Engineer$157 036
- Principal Software Engineer$154 477
- SQA Engineer$110 194
- Implementation Consulting Specialist$86 000
- Research Analyst$90 975
- Product Management Director$121 923
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).