Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Mars Food US, LLC

Mars Food US, LLC: Platy H-1B a sponzoring

Mars Food US, LLC podal 5 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 5. Medián nabízeného platu: $111 322.

Žádosti (LCA)5
Certifikováno5
Adresa zaměstnavateleChicago, IL
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$111 322
Střední část mezd$104 244–$115 637
10.–90. percentil$103 158–$125 566

Sponzoruje Mars Food US, LLC víza H-1B?

Mars Food US, LLC podal 5 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 12. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Supply Chain Manager1$111 322
Industrial Controls Engineer1$102 434
Sustainability Manager1$115 637
Sr. Implementation Engineer1$132 185
Quality & Food Safety Technologist1$104 244

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20231$111 322
FY20252$109 036
FY20262$118 214

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Sr. Implementation Engineer$132 185
Úroveň III
Greenville, MS12. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Quality & Food Safety Technologist$104 244
Úroveň I
Greenville, MS12. 6. 20261. 10. 2026Certifikováno
Industrial Controls Engineer$102 434
Úroveň II
Greenville, MS10. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Sustainability Manager$115 637
Úroveň IV
Chicago, IL16. 5. 202516. 5. 2025Certifikováno
Supply Chain Manager$111 322–$178 210
Úroveň IV
Greenville, MS18. 11. 20221. 5. 2023Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).