Domů › Zaměstnavatelé › Mastercard International Incorporated › Senior Specialist, Product Development
Senior Specialist, Product Development v Mastercard International Incorporated: Mzdy H-1B
5 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Specialist, Product Development v Mastercard International Incorporated. Nabízený mediánový základní plat $114 000; střední hodnota $113 750–$116 414.
Žádosti (LCA)5
Medián nabízené mzdy$114 000
Střední část mezd$113 750–$116 414
10.–90. percentil$113 300–$120 759
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $113 000 |
| FY2024 | 1 | $114 000 |
| FY2025 | 2 | $118 828 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $114 000–$182 000 Úroveň II | Purchase, NY | 11. 6. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikováno |
| $114 000–$182 000 Úroveň II | Purchase, NY | 10. 6. 2025 | 13. 11. 2025 | Staženo |
| $123 656–$190 000 Úroveň II | New York, NY | 7. 5. 2025 | 5. 11. 2025 | Certifikováno |
| $114 000–$182 000 Úroveň II | Purchase, NY | 16. 4. 2024 | 20. 9. 2024 | Certifikováno |
| $113 000–$175 000 Úroveň II | Purchase, NY | 3. 1. 2023 | 23. 1. 2023 | Certifikováno |
Další pozice v Mastercard International Incorporated
- Senior Software Engineer$112 000
- Lead Software Engineer$137 000
- Principal Software Engineer$162 000
- Director, Product Management$172 307
- Manager, Product Management$141 170
- Senior BizOps Engineer$92 000
- Lead BizOps Engineer$113 000
- Director, Product Development$169 229
- Software Engineer$98 550
- Manager, Management Associate$128 315
- Data Engineer$108 482
- Manager, Software Engineering$138 000
- Lead Product Manager - Technical$118 000
- Manager, Product Development$151 819
- Senior Product Manager - Technical$98 000
- Senior Data Scientist$115 000
- Director, Software Engineering$165 000
- Senior Specialist, Product Management$118 000
- Analyst, Advisors Client Services$76 302
- Senior Technical Program Manager$113 000
- Lead Technical Program Manager$115 160
- Lead Data Scientist$138 000
- Senior Data Engineer$117 000
- Manager, BizOps$113 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).