Domů › Zaměstnavatelé › Medtronic, Inc.
Medtronic, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Medtronic, Inc. podal 1 239 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 1 216. Medián nabízeného platu: $113 173.
Sponzoruje Medtronic, Inc. víza H-1B?
Medtronic, Inc. podal 1 239 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Medtronic, Inc.: 169 →
Platy podle pozice
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 284 | $108 077 |
| FY2024 | 389 | $113 069 |
| FY2025 | 352 | $115 171 |
| FY2026 | 214 | $122 377 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)3 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)21 %
- Úroveň III (zkušený)34 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)41 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Mounds View, MN223
- Northridge, CA187
- Fridley, MN95
- Danvers, MA56
- Santa Rosa, CA50
- Lafayette, CO44
- Jacksonville, FL35
- Tempe, AZ35
- Billerica, MA32
- Brooklyn Center, MN23
- Irvine, CA23
- Memphis, TN20
- Boxborough, MA20
- Duluth, GA17
- Fort Worth, TX16
- Santa Ana, CA15
- San Diego, CA12
- Brooklyn Park, MN12
- North Haven, CT8
- Littleton, MA8
Povolání
- Industrial Engineers295
- Software Developers221
- Software Quality Assurance Analysts and Testers100
- Bioengineers and Biomedical Engineers98
- Regulatory Affairs Specialists94
- Architectural and Engineering Managers57
- Computer Systems Engineers/Architects44
- Electrical Engineers43
- Mechanical Engineers39
- Data Scientists29
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal Therapy Consultant Structural Heart | $185 162 Úroveň IV | Seattle, WA | 23. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $109 642–$145 937 | Boxborough, MA | 23. 6. 2026 | 11. 12. 2026 | Certifikováno |
| Principal Quality Engineer | $124 467–$126 000 Úroveň IV | Brooklyn Center, MN | 23. 6. 2026 | 9. 11. 2026 | Certifikováno |
| Principal Software Cloud Engineer | $145 018–$164 649 Úroveň IV | Mounds View, MN | 17. 6. 2026 | 18. 6. 2026 | Certifikováno |
| Cost Excellence Program Manager | $121 992–$146 000 Úroveň IV | Danvers, MA | 16. 6. 2026 | 6. 11. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Supplier Quality Engineer | $108 971–$115 000 Úroveň III | Fridley, MN | 16. 6. 2026 | 20. 11. 2026 | Certifikováno |
| Principal Manufacturing Engineer | $134 202–$138 198 Úroveň IV | Billerica, MA | 16. 6. 2026 | 6. 12. 2026 | Certifikováno |
| Principal Regulatory Affairs Specialist | $126 209–$133 001 | Union City, CA | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Quality Engineer II | $100 069 Úroveň II | Lafayette, CO | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. System Engineer | $115 202 | Fridley, MN | 8. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Prin. Software Engineer | $155 593–$163 144 | Boxborough, MA | 8. 6. 2026 | 21. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Quality Engineer | $104 562–$123 179 Úroveň III | Haltom City, TX | 4. 6. 2026 | 4. 12. 2026 | Certifikováno |
| Production Planner | $90 568 | Billerica, MA | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Regulatory Affairs Specialist | $94 307–$106 600 Úroveň III | Mounds View, MN | 3. 6. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikováno |
| Pr. Software Integration Test Engineer | $124 883–$170 000 Úroveň IV | Mounds View, MN | 1. 6. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Director – Global Supply Mgmt & Contract Manufacturing | $130 541–$253 642 Úroveň IV | Miami, FL | 1. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Technical Support Specialist | $94 655–$95 555 | Durham, NC | 1. 6. 2026 | 31. 8. 2026 | Certifikováno |
| Principal IT Business Analyst | $127 421–$130 000 Úroveň IV | Mounds View, MN | 28. 5. 2026 | 27. 11. 2026 | Certifikováno |
| Engineering Program Manager | $154 856–$164 000 Úroveň II | Brooklyn Park, MN | 28. 5. 2026 | 13. 6. 2026 | Certifikováno |
| Principal Business Process Improvement Analyst | $140 774 Úroveň IV | Irvine, CA | 27. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior R&D Engineer | $123 698–$133 879 Úroveň III | Santa Rosa, CA | 27. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Principal Software Engineer | $145 018–$200 000 Úroveň IV | Mounds View, MN | 27. 5. 2026 | 7. 11. 2026 | Certifikováno |
| Principal IT Architect | $145 018–$149 317 Úroveň IV | Mounds View, MN | 27. 5. 2026 | 26. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Software Engineer | $145 018–$162 759 Úroveň IV | Fridley, MN | 19. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Consumer Affairs Specialist | $89 107–$93 531 Úroveň III | Hatfield, PA | 15. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer II | $97 126 | Danvers, MA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Regulatory Affairs Specialist | $86 694 Úroveň II | Austin, TX | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer II - CRM | $124 883–$125 000 Úroveň II | Mounds View, MN | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Regulatory Affairs Specialist | $92 664–$98 000 Úroveň II | Santa Rosa, CA | 15. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Regulatory Affairs Specialist | $112 736–$117 028 Úroveň III | Newark, CA | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Electrical Engineer - NeuroSci | $109 450–$123 600 Úroveň III | Jacksonville, FL | 14. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Supplier Quality Engineer II | $83 096–$99 201 Úroveň II | Jacksonville, FL | 13. 5. 2026 | 11. 11. 2026 | Certifikováno |
| Engineering Supervisor | $118 435 Úroveň III | Billerica, MA | 13. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Customer Quality Experience Management | $89 107–$93 531 Úroveň III | Hatfield, PA | 12. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikováno |
| Principal Test Engineer | $125 624–$140 431 | Tempe, AZ | 11. 5. 2026 | 6. 11. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Systems Engineer | $157 934–$158 875 Úroveň IV | Tempe, AZ | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer II - CRM | $106 579–$123 000 Úroveň II | Mounds View, MN | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Dev Ops Engineer | $145 018 Úroveň IV | Fridley, MN | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Regulatory Affairs Specialist - CRDN | $77 646–$98 000 Úroveň II | Santa Rosa, CA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer II - CRM | $94 702–$125 000 Úroveň II | Mounds View, MN | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Regulatory Affairs Specialist | $61 443–$86 694 Úroveň II | Austin, TX | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Sr. Supplier Quality Engineer | $108 971–$118 153 Úroveň III | Fridley, MN | 7. 5. 2026 | 27. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Business Process Improvement Analyst | $118 435 Úroveň III | Danvers, MA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer II-Neuro | $106 579–$115 000 Úroveň II | Fridley, MN | 5. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. IT Project Lead – GFSAP Quality Management Platforms | $110 157–$126 937 Úroveň III | Fridley, MN | 5. 5. 2026 | 30. 10. 2026 | Certifikováno |
| Pr. Test Validation Engineer – User Validation | $133 182 Úroveň IV | Lafayette, CO | 4. 5. 2026 | 6. 9. 2026 | Certifikováno |
| Pr. Software Engineer | $145 018–$164 649 Úroveň IV | Mounds View, MN | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Product Security Engineer II | $110 157–$115 000 Úroveň III | Fridley, MN | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Program Manager, AiBLE Upstream Marketing | $189 072 Úroveň III | Lafayette, CO | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineering Manager | $214 053–$252 150 Úroveň IV | Mounds View, MN | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| DBS Sr. Emerging Technology Field Technical Consultant | $155 522–$160 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Clinical IT Developer (Statistical Programmer) | $93 808–$126 531 Úroveň III | Apex, NC | 30. 4. 2026 | 15. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr Reliability Engineer | $113 464–$120 000 Úroveň IV | Jacksonville, FL | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Design Quality Engineer | $104 562–$114 810 Úroveň III | Fort Worth, TX | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Manufacturing Engineer | $118 435 Úroveň III | Billerica, MA | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer II | $93 496 Úroveň II | Brooklyn Park, MN | 30. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Manufacturing Engineer | $134 202–$137 253 Úroveň IV | Billerica, MA | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Validation Engineer II | $102 669 Úroveň II | Danvers, MA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Process Engineer | $124 438–$124 942 | Miami Lakes, FL | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Quality Engineer | $109 736 | Fort Worth, TX | 28. 4. 2026 | 18. 8. 2026 | Certifikováno |
| Materials Planner | $68 474–$73 000 Úroveň II | Haltom City, TX | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Test Engineer | $145 142–$150 000 Úroveň IV | Tempe, AZ | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal IT Architect | $145 018–$149 317 Úroveň IV | Mounds View, MN | 27. 4. 2026 | 26. 10. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Regulatory Affairs Specialist | $80 600–$86 776 Úroveň II | New York, NY | 27. 4. 2026 | 6. 5. 2026 | Certifikováno |
| Senior Manufacturing Engineer | $108 971 Úroveň III | Fridley, MN | 24. 4. 2026 | 20. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Demand Planner | $82 389–$95 982 Úroveň IV | Memphis, TN | 24. 4. 2026 | 22. 9. 2026 | Certifikováno |
| Senior Regulatory Affairs Specialist | $98 592–$106 115 Úroveň III | Danvers, MA | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Supplier Quality Engineer | $108 971–$113 208 Úroveň III | Burnsville, MN | 23. 4. 2026 | 18. 9. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Supplier Quality Engineer | $120 370–$121 000 Úroveň IV | Buffalo Grove, IL | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Quality Engineer | $133 182–$150 000 Úroveň IV | Lafayette, CO | 23. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer II - CRM | $124 883–$125 000 Úroveň IV | Mounds View, MN | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Regulatory Affairs Specialist | $92 664–$98 000 Úroveň III | Santa Rosa, CA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Regulatory Affairs Specialist | $86 694 Úroveň IV | Austin, TX | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Financial Analyst | $135 658 Úroveň IV | Austin, TX | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Test Engineer II | $94 702–$97 200 Úroveň II | Fridley, MN | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Product Security Engineer II | $110 157–$115 000 Úroveň II | Fridley, MN | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Business Process Improvement Analyst | $83 570–$98 000 | Mounds View, MN | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Operations Project Management Specialist - Released Prod | $101 504–$107 164 | Fremont, CA | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Software Cloud Engineer | $145 018–$164 649 Úroveň IV | Mounds View, MN | 20. 4. 2026 | 19. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Regulatory Affairs Specialist | $112 736–$118 085 Úroveň III | Union City, CA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Supplier Quality Engineer | $98 280–$104 348 Úroveň III | Jacksonville, FL | 17. 4. 2026 | 27. 5. 2026 | Certifikováno |
| Principal Test Engineer | $143 437–$144 900 Úroveň IV | Tempe, AZ | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Prin. Software Engineer | $145 018–$193 052 Úroveň IV | Mounds View, MN | 17. 4. 2026 | 6. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Test Engineer II | $99 299–$99 777 Úroveň II | Newton, MA | 16. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Test Engineer | $119 912–$128 444 Úroveň III | Newton, MA | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Research & Development Engineer II | $102 419–$107 880 Úroveň I | Santa Rosa, CA | 14. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Reliability Engineer II | $93 496–$94 760 Úroveň II | Mounds View, MN | 14. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Process Engineer | $108 971–$118 126 Úroveň III | Brooklyn Park, MN | 14. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer II (2nd Shift) | $102 669 Úroveň II | Billerica, MA | 13. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior IC Design Engineer – Analog | $138 715 Úroveň III | Tempe, AZ | 13. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Software Test Engineer | $124 883–$157 145 Úroveň IV | Mounds View, MN | 10. 4. 2026 | 3. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Software Cloud Engineer | $145 018–$159 310 Úroveň IV | Mounds View, MN | 10. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal Mechanical Design Engineer | $126 443–$138 195 Úroveň IV | Fridley, MN | 9. 4. 2026 | 6. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Regulatory Affairs Manager | $181 978–$195 700 | Brighton, MA | 9. 4. 2026 | 6. 9. 2026 | Certifikováno |
| Principal Systems Engineer | $143 062 Úroveň IV | Fridley, MN | 8. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Sustaining Engineer | $109 283 Úroveň III | Fridley, MN | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr Reliability Engineer | $108 971–$118 058 Úroveň III | Mounds View, MN | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Principal IT Technologist | $116 938–$139 994 Úroveň IV | Cumming, GA | 7. 4. 2026 | 29. 7. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $124 883–$136 170 Úroveň IV | Mounds View, MN | 7. 4. 2026 | 3. 10. 2026 | Certifikováno |
| Senior Program Manager Corporate Development | $185 075–$186 532 | Fridley, MN | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
Zobrazeno 100 posledních z 1 239 žádostí.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).