Domů › Zaměstnavatelé › Mesabi Metallics Company LLC
Mesabi Metallics Company LLC: Platy H-1B a sponzoring
Mesabi Metallics Company LLC podal 42 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 42. Medián nabízeného platu: $116 000.
Sponzoruje Mesabi Metallics Company LLC víza H-1B?
Mesabi Metallics Company LLC podal 42 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 22. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Mechanical Engineer I | 6 | $78 500 |
| Architectural and Engineering Managers IV | 2 | $201 000 |
| IT Network and Project Support | 2 | $72 010 |
| Construction Manager – E&I | 2 | $131 000 |
| Finance Controller | 2 | $200 000 |
| Manufacturing Engineer IV | 1 | $112 000 |
| Mechanical Engineer II | 1 | $78 000 |
| Purchasing Manager II | 1 | $131 000 |
| Architectural and Engineering Managers III | 1 | $177 000 |
| Civil Engineer I (Construction) | 1 | $72 000 |
| Civil Engineer I (Pelletization) | 1 | $72 000 |
| Electrical Engineer III | 1 | $112 000 |
| Mechanical Engineer III | 1 | $91 000 |
| Civil Engineer I | 1 | $72 000 |
| Civil Engineer I (Structure) | 1 | $72 000 |
| Mechanical Engineer I (DRI) | 1 | $101 795 |
| Automation Engineer II | 1 | $110 000 |
| IT Specialist | 1 | $82 659 |
| Financial Analyst | 1 | $88 192 |
| Head of Pellet | 1 | $250 000 |
| Head Technical Services & Hematite Project | 1 | $200 000 |
| Chief of Technology | 1 | $400 000 |
| General Manager - Contracts | 1 | $175 000 |
| Construction Manager – Civil | 1 | $155 500 |
| Lead – Piping | 1 | $105 000 |
| Lead – Structural Design | 1 | $175 000 |
| Lead – Utilities | 1 | $150 000 |
| Lead – Beneficiation Plant | 1 | $120 000 |
| Project Planner | 1 | $120 000 |
| Head – DRI / HBI | 1 | $350 000 |
| Lead – Mechanical Maintenance | 1 | $125 000 |
| Lead – Information Technology & Digital Transformation | 1 | $150 000 |
| Head – Contracts | 1 | $285 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 17 | $78 000 |
| FY2026 | 25 | $131 000 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)31 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)19 %
- Úroveň III (zkušený)2 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)48 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Mechanical Engineers12
- Architectural and Engineering Managers6
- Civil Engineers4
- Electrical Engineers3
- Project Management Specialists3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Network Support Specialists2
- Mining and Geological Engineers, Including Mining Safety Engineers2
- Financial Managers2
- Industrial Engineers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Head – Contracts | $285 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 22. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead – Information Technology & Digital Transformation | $150 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead – Beneficiation Plant | $120 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Finance Controller | $200 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead – Utilities | $150 000 Úroveň IV | Paducah, KY | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead – Piping | $105 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Project Planner | $120 000 Úroveň IV | Paducah, KY | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead – Mechanical Maintenance | $125 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Finance Controller | $200 000 Úroveň IV | Paducah, KY | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Head – DRI / HBI | $350 000 Úroveň IV | Paducah, KY | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Lead – Structural Design | $175 000 Úroveň IV | Paducah, KY | 16. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Construction Manager – E&I | $131 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Construction Manager – E&I | $131 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Construction Manager – Civil | $155 500 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| General Manager - Contracts | $175 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 15. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Chief of Technology | $400 000 Úroveň IV | Paducah, KY | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Head of Pellet | $250 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Head Technical Services & Hematite Project | $200 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $88 192 Úroveň I | Nashwauk, MN | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| IT Network and Project Support | $82 659 Úroveň I | Nashwauk, MN | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I | $85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I | $101 317 Úroveň I | Nashwauk, MN | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Automation Engineer II | $110 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I (DRI) | $101 795 Úroveň I | Paducah, KY | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| IT Specialist | $82 659 Úroveň II | Nashwauk, MN | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Architectural and Engineering Managers III | $177 000–$200 000 Úroveň III | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Architectural and Engineering Managers IV | $201 000–$250 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Architectural and Engineering Managers IV | $201 000–$250 000 Úroveň IV | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer IV | $112 000–$125 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer II | $78 000–$91 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Purchasing Manager II | $131 000–$145 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer III | $91 000–$105 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Electrical Engineer III | $112 000–$130 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Civil Engineer I | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Civil Engineer I (Pelletization) | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Civil Engineer I (Structure) | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Civil Engineer I (Construction) | $72 000–$85 000 Úroveň I | Nashwauk, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Mechanical Engineer I | $85 000 Úroveň II | Nashwauk, MN | 3. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| IT Network and Project Support | $61 360 Úroveň I | Nashwauk, MN | 2. 4. 2025 | 9. 4. 2025 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).